Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy B-day my inspiration!!! Love you so much ❤️
  • Luky1987
    Hádam nejhorší zpevák současnosti aj spolu s Justinem Bieberem, 50 cent a Brunem Marsem. Ješte jsem zapomel na ty naše nádhery ze Superstar a Hlasu Československa
    • ty vole seš normální? ty seš sjetej nebo co?XD přečti si co píšeš ,nejdřív ho nesnášíš ,pak uctíváš a pak zase nesnášíš..už neber ty drogyXDXD
  • klidně by mohl být novodobý král popu *1* *2* *15* *3*
  • kure.21

    Happy Birthday!!!

    Přeju všééééécko nej k narozkám *14*
    *14*
    • danisqa

      Re: Happy Birthday!!!

      vsechno nejlepsi *14* *14* *14*
  • meredith12

    aaaaaaaaaaaaaaaaa

    vsetko naj k narodeninam *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • luczynexka

    Justinekkk

    ten je upa Krásnoučkej ten obličej tělo ty pohyby a ty písničkyy OoOoOoOo To neni možný krásnej a písnička dead and gone no prostě krássaaaa *14*
  • Happy B-day JT *14* *4* *3*
  • Luky1987
    Já písu jenom svuj názor, ze Timberlake je o nicem zpevák a jeho písnicky, hudba se mi nelíbí
    • love007
      Taky ho moc nemusím
      • on bebe taky ne věř tomu
    • ale píšeš to pořád, nám to stačí jednou,nemáš ho rád, tak VYPADNI!
  • Máte rádi Justina nebo jeho písničky ?? Pokud ano podpořte ho svým hlasem na http://markeet123.blog.cz/1304/songbook-6
  • Luky1987
    Jsem úplne v porádku a neberu ani drogy nic, jenom už tvrdím, že Justin Timberlake není dobrý zpevák, to je muj názor
    • dobře, tak ale zůstaň u jednoho názoru.dobrý, už jsme to slyšeli, nemáš ho rád, tak sem nechod a běž za svými oblíbenci,ne?tvoje chování nedává smysl.sbohem
      • Luky1987
        OK. Nemyslím to tak, že ho nemám rád, ale podle me Justin Timberlake je nic moc zpevák. Ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší