Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oelli
    Happy birthday Justin!!!!!!!!
  • Luky1987
    Justin Timberlake je nejlepsí americký zpevák soucasnosti si myslím. A ne jako hruzy Justin Bieber, Bruno Mars, 50 cent atd.
    • To si ze mě děláš asi pr**l?! Omlouvám se za sprosté slovo, ale ty 50 centa zařazuješ do hrůz? Kámo prober se, to je jeden z nejlepších rapperů vůbec (Emine, Dr. Dre, 50 cent) jedniný co nesnášim, když někdo uráží DOST DOBRÝ umělce, tak se prober a vrať se k realitě ty ubožáčku;). Justina Biebra si klidně urážej, to je hrozná sračka, ale do něho se fakt nenavážej:)))
    • Souhlasím s tebou oproti JT jsou to hrozný zpeváci a uz zustan prosím te u jednoho, tohohle názoru
  • Luky1987
    Timberlake má nekterý písničky dobrý a nekterý zase ne, tvrdím takhle
  • Má zvláštní náboženství. *15*
  • Ked vidím,co se dneska vsechno sere do hudby a filmu je mi spatne,hlavne kdyz to nemá ani kousícek talentu / Justin Timberlake /
    • Nutí tě někdo na něho koukat, nebo ho poslouchat? Ne, tak táhni, co tu zase děláš?? Hlavně, že před několika měsíci jsi ho tak vychvaloval, měníš názory každou chvíli, ubožáku, jsi k pláči.
  • Líbí se vám Justin Timbrlake??? *14* *2* Mě docela jo *2* ,ale,znám lepší. *1* ale moc ne. *15*
  • Jemu nikdy k narozkám přát nebudu! Je to zpěvák o ničem, prostě.
    • a kdo se tě jako prosil ,abys mu přála?:D myslim,že seš mu u zadku ,Renato:DDD a kdyby to byl zpěvák o ničem ,nebyl by tak úspěšný:D tak zase můžeš jít kecat srajdy jinam:DD
  • Hanas
    vše nej.... *1* *15*
  • Jdi do p*či, zm**e, nebo budu k Rihanně psát to samý!Táhni už, máš asi hodně malý péro, když sem lezeš si vylejvat vztek.
  • To snad nemyslíte vážně,J.T. je král popu a pokud nechápete jak je dobrý, pusťte si kterýkoliv z jeho koncertů, protože to je jeho doména. Je to nástupce velkých umělců jako byl Prince a MJ. Odzpívá naživo 2 a půl hodiny naprosto bez chyby, hraje na tři nástroje a geniálně tančí. Všechny jeho vystoupení mají něco navíc a má to obrovský hudební koule. Nemůžete ho srovnávat s Justinem Biebrem atd. Je to současný největší génius popu.
    https://youtu.be/P8_WAFz_mJU
    https://youtu.be/T3EIGxS5BGw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit