Přejít na výpis diskuzí

Kamil Střihavka

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • viděla sem ho

    jo já sem viděla kamila v pondělí v metropoli a prostě je to kus no. *14*
  • millagros115

    Včerejší Liberec - JSCH

    Možná jsem puberťák, leč včerejší koncertní verze Jesus Christ superstar byla úžasná! Váš Ježíš nemá chybu.. nějak si neumím představit, že Ježíše zpívá kdokoli jiný. Opravdu, smekám.....
  • elfka

    Koncert

    Já byla včera na koncertě a jsem unešená...Kamil je fakt suprovej člověk...umí to pořádně rozvalit na pódiu a po koncertě jsme šli za ním do zákulisí a on se nám podepsal do památníků a dal nám i podpis na jeho fotku, kterou nám taky dal a ještě se s námi nechal i vyfotit !...prostě zážitek na celý život !!!...Kamile jsi super !!!
  • milan

    bude kamil někde k vidění?
  • Kamilovi

    ahoj Kamile,máš super hlas a písničky.Byla jsem i na muzikalu Excalibr a taky super,prostě Ti fandím,a ráda bych věděla,kde budeš zase hrát.Lucka *3*
  • Kamilův koncert

    Dobrý den!Právě jsem se vrátila z Vašeho koncertu,který se dnes konal v Rožnově pod Radhoštěm a musím říct byli jste opravdu skvělí.Skupina hrála opravdu srdcem,Kamil zpíval jako o život,atmosféra úžasná.Ještě jednou Vám všem moc velký dík za a těším se na Vaše cédečko,které si hned jak se objeví na pultech prodejen koupím.Přeji Vám hodně spokojených fanoušků.S pozdravem Jitka
  • Kamil

    Milý Kamile! K narozeninám všechno nejlepší! Ať Vám vydrží hlas a pevné zdraví.A štěstí Vás provází, na všech cestách,za posluchači.Vaše věrná obdivovatelka. *4*
    • Kamil

      Kamile,máš úžasnej hlas . Koncertní verze Jesuse byla suprová(byla jsem v první řadě a byli jste všichni uuuužasný)
      Trošinku zákon schválnosti ,že derniera byla PŘESNĚ 2 měsíce před tim než jsem se narodila!!!!
      Opožděně přeju k narozeninám
      Věrná obdivovatelka
  • wewerka11

    27.5.2011

    27.5.2011 jsem byla na Ježíšovi v Karlíně... BYLO TO NEPOPSATELNÝ!!!!! Má úžasnej hlas a charisma. Už jak tam vcházel publikem osvětlenej reflektorem, běhal mi mráz po zádech a když přišla zahrada getsemanská... Fakt nepopsatelný Kdyby nebyl ve věku mojeho taťky tak bych se zabouchla ještě víc... :) Doufám že bude zpívat pořád tak dobře (nebo líp pokud to vůbec jde) jako teď *14* *1*
  • diskuze

    ahoj Kamile seš dobrej,nedávno jsme byli v prokopáku, zajímalo by mě jestli si to byl ty a máš toho nádhernýho psa,díky...
  • byla jsem na johance z Arku a to je fakt náádhera :)))) La Hire *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit