Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magdalena14

    Kaja Ma narozeni mi mame přani  jediny štěsti zdravi😍😍😍

  • 55555

    Přeji krásný den, jsem tu opět na stránkách TISCALI.cz. a to proto, že NÁŠ ZPĚVÁK 20. a 9 LET 21. STOLETÍ - PAN KAREL GOTT se za necelé 4 dny/ 14.7.2019 / bude dožívat kulatého výročí, a protože datum narození je pouze číslo, je zbytečné jej uvádět. Ráda si vždy pospíším s blahopřáním, abych byla mezi prvními a zbyl tak panu Karlu Gottovi čas, si naše komentáře přečíst. 

    Budu se snažit nepoužívat "DIPLOMATICKÉ NÁVYKY, KUDRLINKY, A OKRAS ŘEČI, tak jak si to pane Karle Gotte přejete, ale pokud je fanynka nadšená, váží si Vás, sleduje Váš umělecký život, pak to není pochlebování, ale upřímná řeč, oslovení, které si prostě zasloužíte a s tím nic nenaděláte. Přeci Váš umělecký život byl a stále je pane Karle Gotte tak vydatný,emotivní,nádherný, bohatý, vstřícný vůči kolegům, přátelům, známým a fanouškům, že to není o žádném přehánění, ale pravda pravdoucí. Možná je to Vaše skromnost, pokora a samozřejmost, ale zde to není na místě. Kolik umělců by si přálo mít tak úspěšnou kariéru, jako je ta Vaše, pane Karle Gotte ? Každý, kdo něco dokázal je rád za pochvalu, uznání a náležité ocenění a můžete s klidným svědomím a s humorem říkat " TO JSEM OPRAVDU NEČEKAL ".

    Neberte nám, fanouškům a příznivcům, Vážený pane Karle Gotte možnost se vyjadřovat, to co vidíme, slyšíme a cítíme. Sám víte, že je Vaším nadáním okouzlit a přímo očarovat, nekonečné, Váš zpěv vábí jako motýli na květy, Vaše osobnost působí jako magnet a vstoupíte-li na pódium, očima i srdcem objímáte své publikum. Těžko někdo z nás ,Váš vnitřní stav může posoudit, ale myslím si, že byste chtěl mnohdy do světa vykřičet JÁ VÁS VŠECHNY MILUJI A ZBOŽŇUJI !

    Milý pane Karle Gotte, 14.7.2019 budete oslavovat, přeji Vám pevné zdraví, pohodu, klid k práci, kterou máte velmi rád - zpívání, malování, moderování i psaní svého životopisu a ostatních aktivit, které jsou nedílnou součástí Vašeho uměleckého života. Buďte s námi příznivci zde na tomto světě ještě řadu let. Jinak zde bude prázdno a těžko Vás někdy a někdo dokáže nahradit. Mějte pro nás,příznivce své srdce na dlani a za to moc veliké DĚKUJI pane Karle Gotte.

    JSTE NEJLEPŠÍ MUŽ, UMĚLEC, BŮH I ANDĚL. AŤ SE VÁM MOC DAŘÍ !

    Vlasta Froňková😍😍😍

  • 55555

    Jsem zde a doufám, že se mi komentář podaří na této stránce dokončit.

    Rádia z REGIONŮ-ČESKÝ ROZHLAS již každý den až do 14.7.2019 od 7.40 hod. též vysílají pořad s panem Karlem Gottem. Zřejmě budou mít zájem i soukromá rádia, televizní pořady, kam bude pan Karel Gott zván, oslavován a obdrží nespočet blahopřání a dárků.

    7.1.2019 bylo inzerováno, že SKLÁRNA V LITOMĚŘICÍCH by měla zájem vyrobit pro pana Karla Gotta RUKU Z KŘIŠŤÁLU, byla by to ohromná pocta k narozeninám pana Karla Gotta, protože by se vyrobili dvě kříšťálové ruce a jedna by byla vystavena v MUZEU " KŘIŠŤÁLOVÝ DOTEK" v Litoměřicích, v dobré společnosti: pana V.Havla, J.Jágra, E.Morricconeho a dalších osobností.

    A ještě by měla být uvedena písnička od pana Michala Davida, dle jeho slov by to mělo být veliké překvapení pro pana Karla Gotta k jeho narozeninám.

    30.10.2018 byl pan Karel Gott vyhlášen nejlepším ZPĚVÁKEM  20.STOLETÍ a to již něco znamená pro našeho 42-násobného ČESKO A SLOVENSKÉHO SLAVÍKA.

    Dárky, které nám i své dcerce nadělil pan Karel Gott jsou velmi milé. Dvě dárková balení s jeho nejlepšími písněmi-KAREL GOTT 80, s 80 písněmi a druhý dárek-KAREL GOTT SINGLY na 15 CD s 300 písněmi. Na obou dárkových baleních nechybí nádherný duet se svojí dcerou CHARLOTTE ELLOU GOTTOVOU, která tuto písničku SRDCE NEHASNOU,dostala od svého tatínka, pana Karla Gotta a maminky Ivany Gottové ke svým 13.narozeninám.

    I přesto, že pan Karel Gott na podzim roku 2015 onemocněl, celé ty čtyři roky/bez několika měsíců/ byl a je stále velmi aktivní, pracovitý, točil filmy, nazpíval několik nových písní, vystupuje stále na koncertních pódiích, má i dokonalý přehled o politické situaci u nás i ve světě. Ničeho se nevzdává, s nemocí pokud je, tak se ihned popere, má tuhý kořínek, jak zní v písni SRDCE NEHASNOU.

    A mně už zbývá Vám, milý pane Karle Gotte popřát, zvládněte ten den, bude to Váš den, bude krásný, plný emocí, možná se Vám bude chtít štěstím i plakat, my Vaši příznivci Vám rozumíme, a přejeme si /nebo já si to přeji /. Nekončete koncertem " BENÁTSKÁ NOC ", prosím. Stále je nás ohromné množství, které si Vás žádá !              Hodně skálopevné zdraví Vám přeje Vlasta Froňková💖

  • 55555

    Vážený a milý oslavenče pane Karle Gotte. Přesně za 12 dní bude Vaše oslava kulatých narozenin v plném proudu. Nevím, zda některé Vaše aktivity bude možné sledovat najednou, zda budou alespoň v některých médiích přenášeny živě, to se vše ukáže až 14.7.2019. Tak abych to srovnala popořádku o čem vím, co bylo inzerováno.

    14.7.2019 bude na rádiu ČRO2 v 7.04 hod.vysílán pořad POCTA MILOŠE SKALKY-KARLU GOTTOVI.

    14.7.2019 bude v prodejně SUPRAPHONU v 9 hod. prodej EUROBANKOVEK S PORTRÉTEM KARLA GOTTA a bude možné do pamětní knihy SUPRAPHONU napsat přání k narozeninám pana Karla Gotta.

    14.7.2019 bude opět na rádiu ČRO2 v 10.04 hod. vysílán pořad KAREL GOTT-ZPÁTKY SI DÁM TENHLE FILM a Karel Gott bude vybírat své nejoblíbenější písně. Pořad připravil pan Miloš Skalka.

    14.7.2019 bude na rádiu ČRO2 v 16.04 hod. vysílán pořad 80 NEJ KARLA GOTTA v ČESKÉ DVANÁCTCE, VÍTĚZNÉ PÍSNĚ VAŠEHO HLASOVÁNÍ. Pořad uvádí pan Martin Hrdinka.

    V tento den by měla také zaznít v nové verzi písnička Karla Svobody-JDI ZA ŠTĚSTÍM, kterou pan Karel Gott natočil se SYMFONICKÝM ORCHESTREM ČRO2.

    PROTOŽE JIŽ JSEM VYČERPALA POČET ODSTAVCŮ, KTERÉ SMÍM VYUŽÍT, KONČÍM A BUDU POKRAČOVAT DALŠÍM Vlasta Froňková ❤️


  • 55555

    VÁŽENÝ OSLAVENČE, PANE KARLE GOTTE, za několik dní bude 14.července 2019, tento den bude pouze a jen VÁŠ. Každý se bude s Vámi veselit, přát Vám hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů, každý Vám bude chtít podat ruku, někdo bude mít potřebu i možnost Vás políbit.

    Ano to se stane, jen nedokáži pochopit, proč právě před takto pro Vás významný den, se v médiích objevují po delší dobu nepříliš lichotivé příspěvky, proč Vám někdo záměrně škodí a ubližuje. Nevěřím tomu, že bez Vašeho vědomí, by si to novináři a ostatní pisatelé směli dovolit. Je to možná o Vás a bez Vás. Kazí to nastávající sváteční atmosféru, která Vás čeká a nikdy se již nebude opakovat, bude to VELKOLEPÁ, CELOSTÁTNÍ OSLAVA a určitě každého příjemně zasáhne, i když jí mnoho z nás bude pozorovat z povzdálí.

    Je to jako SVATÝ TÝDEN před maturitou, u Vás je to SVATÝ MĚSÍC - dohromady je to 34 dní, kdyby měl nastat klid a mír a média by měla mít možnost, právo i povinnost psát jen příjemné informace.

    To si zasloužíte pane Karle Gotte-náš ZLATÝ SLAVÍKU.

    Pokud jsem si dovolila Vás tímto způsobem oslovit a je to více, než zdrávo, tak se upřímně omlouvám. Zdraví Vás Vlasta Froňková.

  • 55555

    Milý a velmi Vážený pane Karle Gotte, před několika minutami skončil zábavný pořad " MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL 2019, pro děti a mládež", 59 ročník ve Zlíně. Toto slavnostní předávání cen vysílala TV-ČT-art, protože asi před 10 dny byla tato akce avizována na internetu a Vaší přítomnost si málokdo nechal ujít. Všechny oceněné umělce uváděl pan Jan Čenský. Když se blížil pořad do finále, zazněly ukázky z pohádek a filmů a Vy jste nádherně zpíval. Bylo to krásné vzpomínání, následoval bouřlivý potlesk diváků a předání té nejvzácnějšího a nejzaslouženějšího ocenění pro Vás pane Karle Gotte, " ZLATÝ STŘEVÍČEK ", krásná soška.

    Vystoupil jste jako pravý muž, který ví co chce, nikdy se nevzdává a slíbil jste, že dokud Vás budeme žádat, zůstanete věrný pódiu, svým věrným posluchačům a příznivcům.

    Já Vás vidím jako skvělého člověka a umělce, opět jste dokázal a přesvědčil nás i sebe, že STOJÍ ZA TO JÍTI SI ZA SVÝMI SNY, NIKDY TO NEVZDAT, PROTOŽE VY NA TO STÁLE MÁTE.

    Blahopřeji Vám, jste náš ČESKOSLOVENSKÝ KLENOT pane Karle Gotte.

    Hodně zdraví, pohody a velikou dávku humoru, která Vám nikdy nechyběla.

    Vlasta Froňkovå.

  • 55555

    Vážený pane Karle Gotte, nechtěla jsem se k písničce "SRDCE NEHASNOU" hluboce vyjadřovat, ale když vidím, jaký obdiv získává, prostě neodolám. Pravdou je, že každý máme svůj názor, je v tom i náklonnost, úcta a hlavně Vaše ohromná dovednost dát každé jednotlivé písni to, co si zaslouží, šarm, eleganci, něhu a hlavně své srdce. Vy pane Karle Gotte nezpíváte stále stejně, ale texty a hudba Vás oslovují a dokážete si s každým slovem i tónem pohrát. Každý to nedokáže. Vy tyto zkušenosti předáváte své dceři Charlottce, aby z ní byla zpěvačka dokonalá.

    Byl to komfortní počin, úctyhodný, odvážný a nikdo, kdo se účastnil na vzniku této písně-duetu "SRDCE NEHASNOU" s Vaší dcerou, nemohl tušit jaká bude odezva, jak bude přijata. Každý z nás duet chtěl slyšet, shlédnout video, udělat si svůj vlastní názor, dát paleček a napsat komentář.

    Určitě bude mít shlédnutí více jak milion a to o něčem vypovídá.

    Text je velmi hluboký, citem opředený. Vy mu pane Karle Gotte rozhodně rozumíte, a i když Vás dcerka Charlottka miluje, tak spoustě slov neporozumí, protože je ještě mlaďounká. Až život jí dá ten správný směr, ale to je pochopitelné.

    Charlottka to bude mít v životě nelehké, bude hledat partnera pro život, který jí Vás bude připomínat. Protože Vy jste pane Karle Gotte otec velmi laskavý, vzorný, trpělivý a chcete své dcerky připravit do života, aby ho prožili co nejkrásněji, protože ponesou jméno GOTTOVÁ a to bude stále v uměleckém světě něco znamenat.

    Věřím Vám pane Karle Gotte, že zůstanete stále s námi, máte před sebou ještě mnoho aktivit, snů a přání.

    To, že je v textu malinko smutku, ještě neznamená, že se loučíte, já bych řekla, že Vás ta píseň-duet "SRDCE NEHASNOU" velmi oslovila a překvapilo Vás, čeho jsou dnešní mladí textaři a hudební skladatelé schopni, oni dokáží být také romantiky se srdcem na dlani.

    Těším se až tato písnička-duet "SRDCE NEHASNOU", bude nasazená do hitparády"ČESKÁ DVANÁCTKA",na rádiu ČRO2, bude soutěžit a vyhraje. Bylo by to pro Charlottku první ocenění, moc jí to přeji. Přeji Vám oběma, pane Karle Gotte a slečno Charlotte Gottová hodně úspěchů, štěstí a zdraví. Vlasta Froňková.

  • 55555

    Vážený pane Karle Gotte, jsou VELIKONOČNÍ SVÁTKY, čas, který Vám dává se těšit z pohody u rodinného krbu, s rodinou, se svými blízkými, s přáteli. Vy si zasloužíte odpočinek, nechávat se opečovávat a hlavně nabírat síly do dalších Vašich pěveckých aktivit, protože já nevěřím, že VY - KAREL GOTT, by opustil prkna, co znamenají svět, své fanoušky, své spolupracovníky a příznivce. Máte před sebou ještě mnoho krásných koncertů a i když se neustále o Vás píše, jak jste na tom zdravotně špatně, ani tomuto nevěřím. Víte pane Karle Gotte, jedině divák a posluchač ví své, neustále je z Vás cítit neskonalá energie, važte si jí a rozdávejte jí nám všem, prosím.

    Více jak měsíc odpočíváte, což, to je správné, ale hudební scéna je bez Vás tak prázdná a i když hudba z rádií zní, chybíte a nikdo Vás nenahradí.

    Ještě že rádio ČRO2, každý všední den vysílá jednu z Vašich písní jako předzvěst blížících se Vašich kulatých narozenin. Dnes je to právě měsíc, kdy se tato aktivita ČRO2 spustila a věřte je to krásné. Děkuji rozhlasu ČRO2.

    Příští týden by měl mít premiéru Váš duet s dcerkou Charlottkou " SRDCE NEHASNOU", já se moc těším a věřím, že bude nádherná.

    KRÁSNÉ, POHODOVÉ,S POHLAZENÍM BOHATOU POMLÁZKOU,VELIKONOČNÍ SVÁTKY Vám pane Karle Gotte i rodině přeje Vlasta Froňkovå.

  • 55555

    Vážený pane Karle Gotte, dnes je poslední den roku 2018 a já jsem Vám přišla jako pokaždé napsat svůj komentář.

    Jsem zde na těchto mně velmi sympatických stránkách internetu, abych jako laik zhodnotila /samozřejmě s omluvou, že si to dovoluji, ale jak jinak, než veřejně o Vás napsat pane Karle Gotte /. A protože je zájem o Vás neustálý, kam jen oko dohlédne, určitě Vás mohou tyto komentáře potěšit, neboť jsou upřímným a výmluvným VZKAZEM pro Vás . Nikdy nebude existovat dostatek slov, řádků na čistém papíře, aby se vše z pozice fanouška vměstnalo do linek, to co by Vám každý z nás chtěl sdělit. 

    Rok 2018 byl pro Vás pane Karle Gotte náročný, ale na druhou stranu velmi plodný a nádherný. Vystupoval jste na mnoha koncertech, získával jste ocenění, to nejcennější bylo zřejmě ke 100.VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY, kdy jste se stal "HVĚZDOU I ZPĚVÁKEM STOLETÍ". Bylo na Vás vidět, že Vás nic a nikdo nemůže zastavit, natož odradit od Vašï lásky " ZPÍVÁNÍ". V polovině roku 2018 jste společně se svými kolegy vydal nádherné " CD" TA PRAVÁ, I S PŮVABNÝM VIDEOKLIPEM ". Byl to velmi silný zážitek a kromě miliónů shlédnutí na YouTube, nespočet prodaných hudebních nosičů, tak tato písnička" TA PRAVÁ ", zářila i hitparádách IFPI a v ČESKÉ DVANÁCTCE, kterou také vyhrála.

    Další a další koncerty, které jste s noblesou a svým uměním absolvoval, byl koncert v HUDEBNÍM DIVADLE KARLÍN k nedožitým 80. geniálního skladatele pana Karla Svobody. Včera 30.12.2018 TV PRIMA uvedla v premiéře tento koncert. A protože píši tento komentář Vám pane Karle Gotte, musím konstatovat, že svými 4. písněmi jste uvedl nejen publikum v divadle Karlín, ale i mnohé televizní diváky do nádherného světa, kdy opět písně ve Vašem podání zní pane Karle Gotte jako ZVONY. BYLO TO ÚŽASNÉ !

    Do roku 2019 Vám milý pane Karle Gotte přeji nejvíce zdraví, ať je jen a jen o zpívání, a zopakuji to co v roce 2018 bylo pro Vás rozhodujïcí : PROSÍM DĚLEJTE NÁM VŠEM RADOST, ZPÍVEJTE, AŤ SI MY VAŠI PŘÍZNIVCI MŮŽEME TAKÉ ZAZPÍVAT, ŽE JEDINĚ S VÁMI MŮŽE PŘIJÍT MÁJ.  To Vám přeje Vlasta Froňková. 



  • 55555

    Vážený pane Karle Gotte, dnes začíná 4.ADVENTNÍ NEDĚLE - ZLATÁ, tzv. ANDĚLSKÁ a je to SVÍČKA LÁSKY, která se zapaluje dnešní den. 

    Počkala jsem právě na Zlatou neděli se svým přáním a dala důraz, nato, že patří své k svému. Vy jste náš ZLATÝ SLAVÍK, náš nejlepší zpěvák všech dob, nejskvělejší umělec s jasným a cituplným myšlením, skvělým vystupováním, vyrovnaný a vždy připravený dát do Vašich uměleckých aktivit vše, co jste si přinesl na svět, co je ve Vás ukryto a čím nás, své příznivce ještě překvapíte. Jste nádherný muž s duší ANDĚLA. 

    Vy jste pane Karle Gotte poslem jednak dobrých zpráv a neodmyslitelnou studnicí VÁNOČNÍHO ČASU A SVÝMI PÍSNIČKAMI POKAŽDÉ rozzáříte oči a zahřejete srdíčka těch, kdo Vám rozumí, kdo Vás mají v úctě a rádi Vám naslouchají. 

    Pane Karle Gotte, užijte si VÁNOČNÍ ČAS v kruhu své rodiny, v klidu, v pohodě ve štěstí a v lásce. 

    Jsou to nejkrásnější svátky v roce, tak ať jsou pro Vás silným zážitkem, a ať jsou pro Vás "Rájem na zemi". 

    Pane Karle Gotte, ať pro nás Vaše písničky zní napořád, protože jedině Vaše srdíčko to dokáže ! 

    Vlasta Froňková. 


  • 55555

    Jsem zde abych Vám pane KARLE GOTTE popřála k Vašemu svátku.

    Jste nositelem krásného jména, už proto, že mnoho osobností v našich dějinách bylo svými rodiči nebo za jiných okolností, tímto jménem obdařeno. 

    Vaše zásluhy o zkvalitnění kulturního dění za více jak 50.let v hudební brandži, mají tak vysokou hodnotu, že jen málokdo Vás dostihne. Dnes sklízíte úspěchy, jste stále žádaný umělec, a jste nejlepší muž, jak se říká " PANA KARLA GOTTA " nebude nikdy dost ! 

    Pane Karle Gotte víte, když jsem slyšela, jak jste nádherně zazpíval 28.10.2018, v den STÁTNÍHO SVÁTKU na VYŠEHRADĚ přes rádio IMPULS - ČESKOSLOVENSKOU STÁTNÍ HYMNU, vehnalo mi to do očí slzy, to dokážete jedině Vy pane Karle Gotte. Já Vám za to moc děkuji. 

    Vy dáváte radost a přízeň nám a my se snažíme Vás alespoň tímto způsobem oslovit. 

    Hodně štěstí, hodně pevné zdraví a jen samé úspěchy ve Vaší práci, Vám přeje pane Karle Gotte, Vlasta Froňková. 


  • 55555

    Vážený a milý pane Karle Gotte, jsem zde opět, a to proto, že jste před pár minutami byl oceněný panem GENERÁLNÍM ŘEDITELEM ČRO2 v přímém přenosu ze Staroměstského náměstí v Praze, za ZLATÝ HIT STOLETÍ, nebyl jste sice v té desítce oceněných, ale byla to zvláštní cena, která Vám stoprocentně patří. VY JSTE PANE KARLE GOTTE " ZLATÝM ZPĚVÁKEM STOLETÍ " A NEJEN S JEDNÍM HITEM.

    MOC VÁM BLAHOPŘEJI A JAK POKAŽDÉ PÍŠI : Hodně pevné zdraví, ať Vás nikdy neopustí můza, jménem ZPĚV, a ZŮSTAŇTE SE SVÝMI PŘÍZNIVCI, TI VÁS NIKDY NEZKLAMOU.

    Vlasta Froňková !

  • 55555

    Vážený a milý pane Karle Gotte, přišla jsem Vám popřát. Dnes 16.9.2018 jste kolem 17.30 hod. osobně ve studiu převzal od ČRO2- z rukou moderátora pana MARTINA HRDINKY, který bezkonkurenčně uvádí soutěžní hitparádu / týdně / " ČESKOU DVANÁCTKU ", cenu,, která Vám zajisté udělala ohromnou radost, ZLATOU ČESKOU DVANÁCTKU. Písnička " TA PRAVÁ " si tuto hodnotnou cenu zaslouží, protože jak textař a skladatel písně pan Marek Ztracený, tak Vy pane Karle Gotte svojí nádhernou interpretací, jste písníčku vynesli mezi ty nejúspěšnější.

    Já Vám pane KARLE GOTTE BLAHOPŘEJI k další významné ceně vše nejlepší, ona obohatí opět Vaši sbírku " JSTE STÁLE A BUDETE NAPOŘÁD NEJLEPŠÍ " !

    Hodně zdraví, štěstí a pohody Vám přeje Vlasta Froňková z Prahy !

    NEZAPOMEŇTE PANE KARLE GOTTE, ŽE ROK 2018 I TY NÁSLEDUJÍCÍ BUDOU PRO VÁS TĚMI NEJŠŤASTNĚJŠÍMI, PLNÉ ÚSPĚCHŮ, VAŠI VĚRNÍ FANOUŠCI VÁS BUDOU NEUSTÁLE ŽÁDAT O VAŠÍ PŘÍTOMNOST !

  • Luky1987

    Karlovi Gottovi preji i nadále pevné zdraví 

  • 55555

    Vážený a milý pane Karle Gotte,

    Jako každý rok Vám přicházím popřát ke dni, který nám každému zvyšuje číslo našeho data narození. Ještě štěstí, že je to jen číslo, protože každý jsme tak stár, jak se cítíme. Je to den podobný NOVÉMU ROKU, kdy bilancujeme, co jsme za uplynulý rok dokázali, čím jsme oslovili, čím jsme své bližní a přátele potěšili. Vůbec Vám nebudu připomínat Váš věk, Vaší nemoc. KAREL GOTT JE JAKO KAŽDÝ JINÝ UMĚLEC NA ÚROVNI A VYDÁVÁ NEUSTÁLE ZE SEBE MAXIMUM. Myslím si, že nastal čas pane Karle Gotte, abyste začal své LOKTY více rozevírat a dal najevo, kdo je na umělecké scéně v ŠOUBYZNYSU tím pravým králem.

    Přesně za 7 dní / to je jako dní v týdnu / 14.7.2018, již máte VÝZNAMNÝ DEN a já jsem Vám v předstihu přišla popřát. Až bude skutečně sobota 14.7.2018 dostanete milióny přání, vzkazů, pozvánek a dárků a nemusel byste mít možnost si toto mé přání přečíst. To by mne mrzelo.

    A má přání pro Vás pane Karle Gotte zní : SKÁLOPEVNÉ ZDRAVÍ, POHODU A KLID V SOUKROMÍ, AŤ JSTE STÁLE OKOUZLUJÍCÍ MUŽ, AŤ VÁS MAJÍ VŠICHNI RÁDI, AŤ VÁM TO STÁLE TAK KRÁSNĚ ZPÍVÁ, AŤ JE VÁS NEUSTÁLE VIDĚT, NIKDY SE NEUKRÝVEJTE A NEUTÍKEJTE PŘED NÁMI, VŽDY BĚŽTE TOU SPRÁVNOU CESTOU, TOU PRAVOU.

    PO INTERNETU SI S VÁMI PŘIŤUKÁVÁM NA ŽIVOT, NA ŠTĚSTÍ A NA LÁSKU. AŤ SE VÁM VE VŠEM MOC DAŘÍ PANE KARLE GOTTE ! Vlasta Froñková z Prahy.

  • 55555
    Vážený pane Karle Gotte, včera jsem sledovala VIP ZPRÁVY NA TV PRIMA. Ukázky z připravované ČESKO- SLOVENSKÉ pohádky " KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA "byly velmi působivé. Společně s Vaší pohádkovou manželkou, paní Kamilou Magálovou, Vám to oběma moc slušelo. Vaše dcerky se předvádějí v této pohádce po Vašem boku, jako v reálném životě a věřím, že i ony budou velmi úspěšné.
    Jen si myslím, že by Vám více slušela role krále, už proto, že jste v hudebním světě i jako člověk,tím pravým králem. Ale to je můj názor.
    Pohádka se točí v překrásné přírodní atmosféře a určitě jsou to nezapomenutelné zážitky, které každé natáčení filmu sebou přinášejí.
    Ať pane Karle Gotte děláte cokoliv, vždy je to s plným nasazením, poctivě a s láskou. Jste dokonalý profesionál, jste přirozený a skromný.
    Každá pohádka, která je připravovaná s herci či neherci, je pro mnohé vzpomínkou na mládí a člověk si okamžitě vybaví texty Vašich písní " BÝT STÁLE MLÁD nebo CHCI ZPÁTKY DÁT ČAS ".
    Přeji pohádce " KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA " úspěšné dokončení natáčení a ať v kinech zazáří tím nejkrásnějším jasem, svěžestí a úspěchem, jako míváte pokaždé na koncertech " VY PANE KARLE GOTTE ".
    Hodně zdraví a ať je rok 2018 i Ty následující roky o Vás a tím, co jedině Vy dokážete svým fanouškům dát ...
    To Vám pane Karle Gotte přeje Vlasta Froňková z Prahy !
  • Pekne napísané, pripájam sa aj ja k prianiu. A s tou predpoveďou - kiež by ste mali pravdu! *14*
  • 55555
    Vážený pane Karle Gotte, " KRÁSNÉ, VESELÉ A ŠŤASTNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY 2018 "Vám a Vaší rodině přeji.
    Co Vám pane Karle Gotte napsat. Jste nesmírně vitální člověk a umélec. Každé ocenění, uznání, potlesk, rozzářené oči Vašeho publika a úsměv, radost z toho, že mezi své příznivce přicházíte, je pro Vás balzámem na Vaší duši, na Vaše srdce a za každou cenu, za každých okolností chcete ze sebe vydat jen to nejlepší a hlavně je to poctivé přiznání stavu Vaší neutuchající touhy jít stále vpřed, neohlížet se zpět a v žádném případě se nezastavit !
    Vy, pane Karle Gotte totiž dokážete být neskonale vděčný, pokorný a velmi vzácný, proto se Vám ve všem co děláte, tak daří.
    Dokud budete žít, budete obdivován, žádán a milován. A to nikdo již nezmění.
    Jak jsem již psala v prosinci 2017, rok 2018 bude pane Karle Gotte patřit Vám, bude úspěšný a výjimečný Vaší zásluhou. To Vám z celého srdce přeji, držím palečky a hlavně zdraví, zdraví a opět zdraví. Vl. Froňková z Prahy.
  • Není na tom zdravotně moc dobře. Měl by se už šetřit a uvědomit si,že to nejlepší už má za sebou.
  • I když opožděně tak i já.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit