Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ses fakt super:-))))
  • Noooooooooo!Asi bude dobrej spěvák,když zpívá pomalu 40.let.Ne?
  • Milý p. Karel

    Mám vás veĺmi rada a obdivujem vás nielen ako speváka, ale aj ako herca a rozhovory s vami sú viac než príjemné. Ďakujem za radosť ktorú rozdávate a prajem vám všetko dobré. Daniela z Bardejova
  • Dádo já vím,že tajně miluješ Káju!!!!Ale nestyď se,já mu to stejně povím.
  • BOŽSKEJ KÁJA

    Ahoj Kájo! Ty vypadáš tak skvěle. Vůbec bych tě nerozeznala od Antonia Banderase. Jooooo kavčo si opepřím o trochu víc.
  • karle,jsi pro mne vždy přínosem kvality,profesionality a zároven lidskosti - moc ráda tě vždy poslouchám
  • Krásné koncerty máte Kájo,myslete i na své zdraví a hlavně Nám nadále zpívejte tak pěkně jako když Vás už 35let ráda poslouchám.

    Hodně lásky s přítelkyní a i když se mi nikdy!nesplní sen Vás osobně vidět tak Vás pane Karle celých 35let ráda poslouchám.A nikdo nemá na Váš hlas...jen tak dál a hlavně šetřete si síly...nejsme již nejmladší.Naschledanou a slyšenou Vám přeje věrná posluchačka Božena.
  • Kája Gott

    Díky, Kájo, za všecno. Jakmile vystoupíš kdekoliv - třeba v TV, hned jde o prvotřídní program a zážitek. Jen více takovýchto příležitostí a prosíme o koncerty. Zvláště ty Vanoční nám ¨chybí. Ivanku si už můžeš vzít. Je to ta pravá. S pozdravem fanynky.
  • Dáváš dobrou náladu

    Dobrý den pane Gotte, když Vás slyším, vybaví se mi dětství, mládí, dobrá nálada. Cítím z Vás nějaké kouzlo. Je moc dobře, že zpíváte.
  • rada 2

    Nejste poslední voskový zpěvák se saténovými kravatami mezi všemi normálními muži. Vím, že jste z masa a kostí a nejste nenormální muž mezi všemi normálními, ale jste člověk, jako každý jiný. Každý stárne, navíc, vám to s přibývajícími léty sluší stále více. A poslouchala-li jsem vás někdy, tak nyní tím více. Na toaletním papíře jsem vám sice neviděla, ale mé srdce se těší vždy, když vás v tom rádiu uslyším, a těším se vždy na konec každé show, až vás udivím. Fascinujete mne svým zpěvem i osobností, vážím si vás, že stále zpíváte a nevšímáte si hlasů těch, kdo vás nenávidí. Na scéně je spousta místa pro každého. Je dobře, že milujete i sám sebe a nezajímáte se o obyčejné názory těch, kdo by vás nejraději pohřibili, ale že zpíváte pro nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit