Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karekl Gott

    Velici si vážím pana Gotta a doufám , že ještě dlouho bude rozdávat krásu svého zpěvu. Jeho koncert je vždy velký zážitek.
  • rada

    Jste poslední voskový zpěvák se saténovými kravatami mezi všemi normálními muži. Líbí-li se vám role zombíka tak si to užijte, ale poslouchala-li jsem vás někdy, tak tedy hodně dávno. Kdybyste nebyl i na toal. papíře a v radiu vás zahráli jen občas, nebála bych-li se závěru každé estrády, že mě fascinujete svou zlovolností nedat už prostor mladším a svěžím, mohla jsem si vás vážit. Ale vy jste celý život zamilován jen do svýho ega, tak proč by vás měl zajímat obyčejný názor, že pane ?
  • Help!!!

    Prosím vážné fanoušky KG o informaci: 1/na kterém albu je píseň Nevěřím akdo je její autor 2/totéž o písni Klaudia Díky,díky!!!
  • Netuším,jestli se k těmto odkazům Karel dostane,ale blahopřeji k jeho novým vítězstvím (TýTý) a přeji další úspěchy.Upřímně a z celého srdce.
  • .....

    už by si to měl zabalit a přenechat to mladším....všechno
    • Re: .....

      karel gott je tak dobry,tak ty jeho pisničky jsou krasne,že si zaslouží dostávat slaviky.
  • Ahoj Karle jsi super a moje máma tě má moc ráda už od mala!!!!!A já taky!!!!!
  • Muj milovany KAJIK

    Dobry den mam vas moc rada jsem blazen do vasich pisnicek uz od prvni tridy a je mi 14...... holky ve tride my rikaji ze jsem blazen ale je to tak strasne moc vas miluju..nevim co mam delat ani spat nemuzu uz od prvni tridy porad na vas myslim prosim odepiste budu stastna jak blecha moje cilo je 723 806 184 moc vas o to prosim byl by to muj nejkrasnejsi darek k VANOCUM please sipedo(odepiste)tak naschle a moc moc moc dekuji vase MILUJICI NIKCA
  • otázka

    Pane Karle vyjde Vám k vánocům nové CD? Přeji krásné svátky, vánoční pohodu s dcerami a přítelkyní Ivankou. Linda Palenčárová
  • Kájo!Miluji tě!Je mi sice 12 a každý říká že mám příšerný vkus,ale mě se tvé písně velice líbí!MILUJI TĚ!!! lÍBÁM TĚ!Pa pa
  • Tak toto je celebrita!

    Vážený Karle, je málo lidí u nás v republice, kteří se dokázali vypracovat a udržet na výsluní po tak dlouhou dobu jako Vy. Jste zárukou kvalitní zábavy a příjemného uměleckého zážitku. Nevšimla jsem si, že byste zpychnul, Vaše vystupování má úroveň, jste velkým vzorem pro mladší zpěváky. Vaše písně představují kvalitu, jsou pohlazením na duši. Přeji Vám pevné zdraví a rodinné štěstí. Zasloužíte si obdiv,uznání a pochvalu. Klobouk dolů!





    *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit