Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helďte,já mám sparťanskou šálu,dres,kšiltofku,klobouček.a vstupenku!!!!!!!
  • Dobrý den Karle, jsem Váš největší fanoušek a tak Vás moc prosím, jestli by jste mi nemohl poslat své foto s podpisem, moc bych byl šťastný, na adresu: Karel Nagy, Přehořov 66, Soběslav 39201. Moc Vám děkuji.
  • Neuraž se Karlíku, ale teď to v repre seres z cely zakladni sestavy nejvic, a doceal slusne ti v tom konkuruje Baros. A UZ ME SERE JAK FURT ZTRACIS MICE TY SOLISTO HNUSNEJ, a ta nagelovana palice vypada fakt hnusne :-!
  • Prispevek

    Doufam ze Spartu dovedes k titulu!!!Jsi nejlepsi hned po me!:)
  • Karel

    Karel Poborský, je opravdu skvělý fotbalista. Mám ho moc ráda a vždy když ho vidim, tak sem v sedmym nebi. Je to prostě pěknej chlap a brzy se zase příjdu podívat na trénink. Karle - seš borec ! ! !
  • Prosba

    Ahojky Kájo,je radost se koukat jak hraješ.Jsi můj nejoblíbenější fotbalista a proto tě prosím o autogram Moje adresa:Denisa Zindulková, Střítež 41, POlička 57201 Předem moc děkuji a hodně štěstí na hřišti. Pá Denča
  • Dotaz

    Čau Karle.Mám na tebe dotaz prodloužíš smlouvu se Spartou Praha?Dik Ondra Balogh
  • fotka

    Zdrarec lidi jestli mi někdo prosím vás fotku s podpisem Karla Poborskěho.Předem Děkuji.Jinak jiné informace posílejte na tomlouda@seznam.cz
  • Poborák

    Ty vole co si vůbec o sobě myslíš. Kája je dost hustej fotbalista a ty ho nebudeš urážet.Poborák má skvělí i chytrý kličky, super centry a patří společně s Nedvědem, Rosickým, Čechem a Barošem k nejlepším.A super je taky pan Bruckner.Jdi se zahrabat ty /Já). Cau karle.Jsi skvělý.Doufám že mistroství bude pro Vás velmi dobrý.Tvůj skvělý kámoš Pavel musí hrát taky, že jo?!.Prosim Tě napiš mi.Díky cau.A hodně uspěch a zdraví!!!!!
  • poborsky

    poborsky je super lepší hráč neexsistuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit