Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poborák

    Ty vole co si vůbec o sobě myslíš. Kája je dost hustej fotbalista a ty ho nebudeš urážet.Poborák má skvělí i chytrý kličky, super centry a patří společně s Nedvědem, Rosickým, Čechem a Barošem k nejlepším.A super je taky pan Bruckner.Jdi se zahrabat ty /Já). Cau karle.Jsi skvělý.Doufám že mistroství bude pro Vás velmi dobrý.Tvůj skvělý kámoš Pavel musí hrát taky, že jo?!.Prosim Tě napiš mi.Díky cau.A hodně uspěch a zdraví!!!!!
  • Neuraž se Karlíku, ale teď to v repre seres z cely zakladni sestavy nejvic, a doceal slusne ti v tom konkuruje Baros. A UZ ME SERE JAK FURT ZTRACIS MICE TY SOLISTO HNUSNEJ, a ta nagelovana palice vypada fakt hnusne :-!
  • zub

    karel zacal v treboni tam smemu rykaly trebonsky kapr, tet bud budejovycich ,a nekoukej na fynance, a pomos tymu kde sy zacal toje jisny cechy ,treba jako trener
  • Dobrý den Karle, jsem Váš největší fanoušek a tak Vás moc prosím, jestli by jste mi nemohl poslat své foto s podpisem, moc bych byl šťastný, na adresu: Karel Nagy, Přehořov 66, Soběslav 39201. Moc Vám děkuji.
  • Cau Tomasi, ja vam dneska 12.11.2005 fandim.Vy tan fotbal vyhrajete 3-2.Tak cau a nezapomen mi napsat.JJJJJJJJJIIIIIIIRRRRKKKAAAAA
  • fotka

    Zdrarec lidi jestli mi někdo prosím vás fotku s podpisem Karla Poborskěho.Předem Děkuji.Jinak jiné informace posílejte na tomlouda@seznam.cz
  • Cau

    poslete mi nekdo na email tomlouda@seznam.cz Karluv email.Dekuji
  • PROSIM O FOTKU

    nazdar Prosim prosim prosim prosim prosim nemohli bystemi poslat podepsanou fotku karla bydlim na adrese:TRNKOVA 34 OLOMOUC PSC 77900 MOCKRAT DEKUJI
  • chvilka poezie

    Národ přestal kouřit SPARTY,je v nich dehet obrovský,na ty žvára se už vybod i kapitán Poborský.V Budějicích bude kopat za tamnější mančafty,desítky tam bude dávat pro platící kunčafty.My mu přejem hodně golů,penalty i trestnáky.Zapomenout na hřebíky,ted má nové partáky. Fandové z růžku v Dáblicích.
  • pro Karla

    Karle jses muj oblíbeným fotbalistou a jses fakt dobrý. Ahoj Sábík(Sabina)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší