Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karle,jsi prostě nejlepší. V našem srdci(myslím sparťanů), zůstaneš navždy. KAREL FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
  • Karle Díky

    Karle děkuji Ti za to co jsi v posledních letech pro Spartu vykopal. Díky.
  • poděkování

    Pane Poborský ,moc děkuji za všechno co jste pro fotbal udělal a věřím ,že dnešní události na Spartě Vás neotráví.Těším se na Vaše nejbližší vyběhnutí na hřiště a i když jsem vždy přál Spartě, tak je mi úplně jedno ve kterém dresu to bude!Děkuji i za to , že jste vyslovil svůj názor , jen je mi líto ostatních , kteří se zatím chovají jako "správní Češi".Ještě jednou díky , držte se !Myslím , že všichni rozumní lidé jsou s Vámi a pan trenér snad už konečně pochopí jaká je jeho role a kde je jeho místo!Mirek Petrů-Trutnov.
  • prosba

    Ahoj,již několik let hraji fotbal za FC Medlánky v Brně.Jsi můj velký vzor a chtěl bych poprosit o podepsanou kartičku.Předem moc děkuji a at jsi pořád tak dobrej.ADAM PETRŮ,herčíkova 8,Brno,61200
  • Jsi lepší než Nedvěd,mněl by si dostat Zlatý míč.
  • prosba

    Dobry den pane Poborsky, ja mi 14let a jste muj vzor, muzu Vas poprosit o fotografii s autogramem. Dekuji Pavel Cernoch P.S.Ma adresa je Pavel Cernoch, Hekrova 819, Praha4, 149 00
  • Prosba k bohu!!!!!!!!!!

    Ahoj Karle si skvělej fotbalista a si můj vzor je mi 14 a hraju za Sk Zče Plzeň mooooooooc prosím podepsanou fotku pro Kaju má adresa:Tachovská 49 Plzeň PSČ:32300 Karel Volín předem děkuji KARLE.
  • Dobrý den.Mohla bych vás poprosit o autogram?Moje adresa Martina Tomková Brněnská 2597 Česká Lípa 47006 předem moc děkuju.Poštovné zaplatím.
  • Dodatek

    Moje adresa Milan Bauer Rtyně v Podkrkonoší Na Ohradech 306 54233 Předem dekuji
  • Pochvala

    seš nejlepší pravý záložník na světě alespon podle meho nazoru!!!!! Fandim ti a moc bych chtel tvoji fotku s podpisem vim ze mi ji neposles ale aspon sem to zkusil!Sparta by bez tvych centru těžko dosahla LM.Dekuji ti za krasu kterou predvadis na travniku!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší