Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dekuji Karlu Schwarzenbergovi za tu chvili iluze, ze si tento narod zaslouzi slusneho prezidenta.

    Nyni se ukázalo, ze většina lidí volila toho, kdo je jim bližší a je ze stejneho těsta jako oni, tj soudruha Zemana, starého kašpárka a lháře.

    PJ
    Brno
    • Položte si spíš otázku, jestli potřebujeme přímo voleného prezidenta, když máme parlament a senát, a jestli bylo toto divadlo nutné.
    • Ano, iluze to byla krásná a i za tu chvíli naděje to stálo za to *14*
      Předvolební kampaň a slovní útoky třeba jen v diskuzích v televizi byly naprosto nechutné. Přesto to většinu lidí neodradilo,aby zvolila tak,jak zvolila.
  • Já vítězství panu Zemanovi přeji,neboť on jediný s těmi grázly zatoči.
    Udělá čistku jaká na hradě ještě nebyla a to je potřeba.
    Ten váš kníže je unylej a takový mouchy snězte si mě.
    Prostě nula,která by nás časem prodala světu.
    • Ó Beáto, jak se mýlíte... Ale on čas ukáže... Nevím, jak grázl může zatočit s grázly... Jedině tak, že zná soupeře...
  • Uvědomte si, že Karla podporují Babiš a Bakala, to mi přijde dost vypovídající.
    • A Zemanovi dělal kampaň Šlouf... Ještě něco?
  • Nemám žádný důvod podporovat Miloše, ale Karel je z jiného světa, nikdy nemusel sám nic budovat z nuly, a proto je mimoň a ideál lidí, kteří se chtějí zviditelnit rychle - umělci, novináři - mediální moc.
  • No to je gol i sem lezou příznivci Zemana
    Pan Karel Schwarzenberg měl kampan slušnou,za to pan Zeman se předvedl,pan Zeman ví jak na lidi zapůsobit tou nejšpinavější věcí a to pomluvami,podpásovkami....to čestný muž nedělá.Pan Zeman neví kde sou hranice slušnosti-nenechá moderatora domluvit-skáče do řeči,uráží,lidi co ho podpořili poníží.
    Pan Karel ukázal,jaký má být prezident,prezident má reprezentovat naší zem,má mít rozum,lidskost,umět mluvit s lidmi bez uražek....propásli jsme šanci se dostat trochu dál.
    Vyhrát na úkor vytahovaní minulosti,kterou nemá pan Zeman či tým ověřené je zlé,ošklivé....prostě hnusné,špinavé.Je vidět kdo se tlačil na hrad a neštítil se ničeho.
    Pan Karel Schwarzenberg je pro mě nadale vítěz a vítězem zůstane.Klobouk dolů-na jeho věk je pořad skvělý.Děkuji panu Karlu Schwarzenberkovi a jeho týmu,že zůstali slušní,že bojovali za sebe samé a že nevytahovali špínu a nedělali podpásovky jako Zeman a jeho tým.Zeman může být vděčný svému týmu,že se dostal na hrad špinavou cestou,hlavně,že u pana Moravce slíbil,že nebude špinit a jen co to pan Moravec dořekl-šup pan Zeman spustil.To se nedělá-čestný muž to nedělá.
    • Karel je člověk, kterému vše spadlo do klína, a proto je ideálem českých lehkoživků
      • Možná,že kdyby vy jste se narodil jako potomek nějakého knížecího rodu a majetek Vám,jak píšete spadl do klína,tak by jste se rozhodoval jinak a takové lidi by jste pak neodsuzoval
        • 007, souhlasím s vámi. V lidech (ne všech) stále přežívá názor, že šlechtičtí potomci pouze majetek užívali, případně rozhazovali. Ale opak je pravdou - málokdo si umí představit, co sil stojí tento majetek udržet a spravovat. Ať se třeba pan Jan zeptá lidí, např. z okolí zámku Orlík, na názor na rod Schwarzenbergů a na pana nížete Karla. Bude asi velmi překvapen.
          • Proc nejsou lide alespon vetsina normalni jako Zdenda,Michal, 007 a dost ostatnich. Jak pravdive pisete nikdo ze Zemanu nema ani poneti co obnasi spravovát majetek. Ja to vim, proto si dovoluji oponovat tem ke kterym se uz nechci vracet. Nestoji za to. S Karlem jsem se setkala nekolikrat na Zvikove v jeho krajine a musim rict ze je to vyjimecny clovek. Pro nas je to na vzdy jediny prezident. Nejsme totiz - kam vitr tam plast - *3*
            • *14* Paní Olinko, děkuji!!!
          • Milý pane Zdendo a pane Michale, děkuji za Vaše názory, kéž by bylo takových lidí,jako jste vy více a vůbec nezáleží na tom,zda patříte mezi Zlatou mládež, mezi střední generaci,kam se řadím teď už i já a nebo mezi důchodce.......kdyby se někteří nerozhodovali na poslední chvíli jen podle lží a pomluv,které se dočtou třeba v bulváru a rozhodovali se podle vlastního zdravého rozumu, mohlo vše teď vypadat úplně jinak.
      • Odkazy pana Jana = obrovska zavist a nevedomost.
        • Podle sebe soudím Tebe, že. Já jsem volil v prvním kole někoho uplně jiného a v druhém vůbec. Tady se bavím výlevy, které nemají žádnou racionální podstatu a lidé, kteří je píšou, tak mají potřebu se k někomu upínat. Já ne.
          • Pane Jan! Vy jste nevolil, bavíte se pouze výlevy bez racionální podstaty ... atd.
            Ale i váš projev v téměř všech vašich příspěvcích je bez jakékoliv racionální podstaty a navíc i bez znalosti faktů.
            Většina z těchto příspěvků zde není proto, že by pisatelé měli potřebu k někomu se upínat. Ale proto, že jim není jedno, jakým podpásovým = nefér způsobem zvolený prezident vydobyl vítězství. Za svou kampaň, alespoň v posledních dnech určitě, by se měl tak akorát stydět.
            Vážíme si pana Karla Schwarzenberga a proto nám není jedno, když je na něj házena špína a lež.
            • Pan Schwarzenberg jako lesník má správné názory a rozumí třeba kůrovcové kalamitě a s jeho orlickým správcem jsme v 90 letech v jeho lesích proti kůrovci zasahovali. Nicméně realita je realita a tady se uctívá starý pán jako nějaká modla, kterou určutě není.
          • Volit jste ve druhém kole nebyl, v prvním kole jste volil někoho úplně jiného, k nikomu se nechcete upínat.........tak proč do tého diskuze vůbec přispíváte?
            • 007, Jan je jako typický amaroun Fišer... Být se všemi a vlastně proti nikomu... To bychom to taky chytli...
      • Jane, je vidět, že o šlechtě nevíte zhola nic. I proto byste si měl odpustit nemístné komentáře - nejprve si něco nastudujte o této "problematice" a pak určitě změníte tento přihlouplý názor.
        • Ani neumíte číst.Nepsal jsem, že Karel je lehkoživka, ale naše zlatá mládež, která ho tak podporuje.
          • Pane Jan, číst ještě umím dobře! Ano, nenapsal jste sice, že pan Karel je lehkoživka (což mimochodem opravdu není). Ale napsal jste (výše) jiné věci - cituji:
            ... Karel je z jiného světa, nikdy nemusel sám nic budovat z nuly, a proto je mimoň a ideál lidí, kteří se chtějí zviditelnit ...
            Proto říkám znovu - přečtěte si něco o historii rodu a o panu Karlovi. Pan Karel bezesporu je pravý šlechtic (myslím vystupováním, chováním) a rozhodně do našeho světa patří. Mohli bychom být jedině rádi, kdyby byl takovýto slušný a kultivovaný člověk zvolen do funkce nejvyšší. Ale větší část národa zvolila samolibost, hulvátství a aroganci. Ovšem vy nic, vy muzikant, jak vás cituji dále:
            ... Já jsem volil v prvním kole někoho uplně jiného a v druhém vůbec ...
            A ještě poznámka na okraj - ve svém věku se opravdu nemohu počítat mezi mládež, natož zlatou.
            • Michale, Zdendo nejsem lehkoživka jsem podnikatel v zemědělství, které válcuje Babiš. A on podporuje Karla. To je v pořádku, každý má právo. Ale mně vadí iracionalita této diskuse, kde se staví proti sobě dobro a zlo, a to snad dospělí lidé vědí, že svět tak nefunguje,
          • Chtělo se mi napsat, co jste po svých příspěvcích Vy, ale pokud chci zůstat v rovině slušnosti, nemohu sloužit... Mohl byste prosím trošku rozvést, co myslíte slovem lehkoživka? To bude patrně nějaké zemanovstvo...
            • Lehkoživkové jsou mládež, kterou živí rodiče, novináří, které živíme my, protože přisuzujeme velkou váhu jejich názorům,různé mediální VIP, o kterých se pořád píše, ačkoliv k tomu není žádný důvod.
  • Bohužel pan Karel to není a je to velká škoda,před slušností a noblesou,zvítězila arogance a neslušnost,to jsme mohli vidět dnes od 8.h. večer, včetně neustálého mluvení o (aligátorovi) naprosto nevhodné,prostě takový president čtvrté cenové skupiny.
    • *1* ano, za to pan Schwarzenberg je úplně bez chybičky...
  • Tak náš národ dostal, o co asi stál, vládnout mu teď bude všech hulvátů král!
    Pane Schwarzenbergu, pro mě jste prezidentem Vy!
  • Bohužel - prohráli jsme, musíme se s tím smířit...
    Doufala jsem, že vyhraje slušnost, skromnost a pokora nad hulvátstvím, povýšeností a arogancí. Nestalo se. Nejsem pyšná na svého nového presidenta...:-(
  • Škoda,že nezvítězila slušnost a lidskost modré krve nad pokrytectvím,podrazactvím a lhaním socky z vysočiny *7*
  • Nejsem z mladé generace a tak mne snad nebude někdo obviňovat, že jsem se nechala oblbnout medii.Na to jsem už dost stará a jen mne mrzí, že jsme opět po letech propásli příležitost zvolit slušného prezidenta a opět budeme poslouchat výpady a hulvátství pana Zemana, které nic neřesí. Ale věřím, že čas i skutky dokáží, kde byla pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit