Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volím Čecha NE spací pytel z rakouska.To by byla reprezentace:Starej spáč co neumí naši hymnu a manželka co neumí Česky,její zdravotní stav nehodnotím ale i tak si tu dvojku představte.Prostě NE!!
    • Lepší spací pytel než lhář a tunelář českého státu!!!
    • Pane Čech, zvítězil váš kandidát - stejný hulvát, jako jste vy. U vás to zřejmě tak nevadí, ale "prezident-hulvát" - no to bude reprezentace!
      • Zdendo, asi nas ceka levice, Zeman pro to udela co bude v jeho moci. Uz to rekl. A urazet knizete par minut po zvoleni to je uz neskutecna hanba celeho naseho statu. Opravdu se o nas bojim. Zemana lziva a spinava kampan mu asi pomohla.
        • Paní Olino, máte asi s tou levicí pravdu. Pan prezident - čekatel - Zeman skutečně používal podpásové údery. Ale spoustě lidí to vyhovovalo - někdy pro mě byla jeho kampaň na úrovni (nebo dokonce pod úrovní) bulváru. A kdo viděl jeho první rozhovor na ČT1 s panem Moravcem, ten si mohl udělat obrázek o tom, co nás čeká, již nyní - to bude reprezentace České republiky!
          Zvítězila arogance a hulvátstí nad noblesou a slušností. Musím říci - nejsem hrdá na svého budoucího prezidenta!
  • Oba dva postupivší kandidáti jsou nehorázní gauneři a mezi 9 volenými kandidáty patří k pětici těch nejhorších zvolených možností /horší volbou by snad byl pouze Fischer, Bobošíková nebo Sobotka/. Podpásové útoky novinářů, estébáků a herců a jiných kulturních pracovníků (z jejich volebních týmů se střídají v nepřetržitém sledu za sebou na obou stranách - od zobrazení p.Fischera coby milicionáře, přes pokreslený plot p.Jandáka až po inzerci zaměřenou proti p.Schwarzenbergovi). Při honbě za mocí se žádná ze stran nezastaví před ničím. Každá z mocenských skupin si chce zajistit logicky návratnost svých peněz. Podpora některých mocenských skupin pro p.Fischera plynula především s předvolebních preferencí a z toho, že jde o bývalého komunistu a kariéristu, kterého i po volbách mohou (podobně jako ředitele ČT p. Dvořáka) spolehlivě ovládat. Fanatičtí zde publikující příznivci obou kandidátů jsou opravdu k popukání (obdivné vzdechy dam nad čestností pana knížete a rozhodné výroky mužů rozpálených bodrostí p. Zemana - na mě trochu silné kafe). Když jsem viděl spravedlivé rozhořčení p. Schwarzenberga nad estébáckým inzerátem, vzpoměl jsem si jak ODA jejíž byl p.Schwarzenberg v 90 letech členem zlikvidovala s pomocí Viktorie Hradské a jejího manžela rezidenta STB Alexe Königsmarka Liberálně demokratickou stranu svého konkurenta na pravici. Mimo jiné šlo také i o peníze tenkrát od německé FDP. Zde publikovaný příměr potetovaného kandidáta o ptačí a prasečí chřípce je tedy více než trefný.
    Všechny zdraví Gudi *1*
  • nevolím rakušáka je to starý medvěd a pořád spí.
  • NEVOlím sudetáka fuj,fuj......
    • Vy jste ale hloupá Káča!
  • Je to starý senilnokot ani neumí volit jestli bude na hradě čeká nas státní pohřeb .A Časlavská at si vychová svojeho spratka ať nevraždí lidi... Čvančarová je pitomá blbka,ta se předvedla.A TO JE TÝM OD KNÍŽETE.FUJ......
    • "HRABĚNKO", proč tolik zášti a sprostoty? Kde je demokracie? Proč neumíte vyslechnout jiný názor a když s ním nesouhlasíte, vyjádřit to slušně? Mohu vás ujistit, že jsem ráda, že nepatřím k voličům stejného kalibru, jako jste vy. Snižovat se k podpásovkám nebylo a není v povaze pana Schwarzenberga - i proto možná nezvítězil.
      A na okraj - pro vás by se nehodil ani titul "zemanka", natož "hraběnka"
  • Můžete mi vysvětlit, proč byl Karel Schwarzenberg adoptován, když jeho biologický otec ještě žil? Všude teď jeho příznivci zdůrazňují, že jeho otec byl věrný vlastenec, antifašista, ale zrejmě si mladý Karel vybral za otce někoho jiného než tohto hrdinu. Anebo to byla jeho nezištná služba vlasti získat po adoptivním otci dědictví?
    • Pan Karel Schwarzenberg si druhého otce nevybral, naopak - sám byl vybrán. Jako nejbližší mužský příbuzný, protože podle zákonů rodu musel majetek zůstat spjat se jménem, pokud jsem to dobře pochopila.
  • Vážený pane Schwarzenbergu, přeji vám, aby si lidé vzpomněli na vládu jediné strany, a to KSČ. Váš protikandidát, pan Zeman, komunisty požádal o podporu - to o něčem svědčí. Snad se lidé upamatují!
    Volby už probíhají - přeji vám co nejvíce hlasů a vítězství!
  • Můžete mi prosím někdo z Kájových obdivovatelů vysvětlit proč si o něm myslíte že je slušný, čestný, poctivý a spravedlivý? Podívejte se kde všude působil a co i nepřímo způsobil, zeptejte se místních lidí z Orlíku atd.
    Pana "knížete" znám osobně a vím že jeho politický šatník je značně obsáhlý. Já jsem kvůli němu odešel z ODA.
    Ano, obě volby jsou špatné.
    • Pane Tim, ke slusnosti slechtice zavazuje predevsim jeho minulost,pokud tedy o te Karlove neco vite. Kazdy normalne vnimajici clovek slusne chovani pozna celkem rychle. Je ale i dost takovych lidi kteri pouze zavidi jeho majetek. Bydlim pobliz Orliku a tam i jinde je pan knize velice obliben.
      • Velmi krásně řečeno - souhlasím s vámi
        • Dobry den Zdendo *14* ,to je ostuda vidte. Ten projev Zemana po zvoleni. Je mi z toho uprimne spatne na hodne dlouho. Karel je a vzdycky zustane neco neopakovatelneho.
    • Pane Tim, podívejte se, prosím, na reakci paní Jany, která vám třeba něco objasní. Je to reakce na pana Láďu.
      Jinak si nemyslím, že by obě volby byly špatné. Proto také budu volit pana Schwarzenberga.
  • Prosím o sdělení, kde bych se dočetla, kde K.SCh do roku 1989 pracoval, neměla jsem, bohužel, možnost tuto info nikde zjistit. Děkuji.
  • Podívejte se ještě na dva pdf soubory v prvním je infografika odhalené propagandy TOP09 a Schwarzenberga
    v druhém shrnutí proč Schwarzenberga nevolit a kdo si přeje, aby byl i v 75ti letech prezidentem

    http://leteckaposta.cz/168639558

    http://leteckaposta.cz/626459486
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit