Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Schwarzenberg se chová s noblesou , pan Zeman povýšenecky, každému chce ukázat jak je chytrý a jaký je ten druhý blbec. Je zřejmé, že neuznává, že nemůžeme být všichni stejní a že neví co je to úcta člověka k člověku.
  • Slu+šnej na venek ano, ale Vy nesledujete politiku, nevíte jak hlasuje v Senátu, nevíte čí hájí zájmy. Nechtěl jsem dát hlas ani jednomu, ale po tom, co z Tebe, Karle, chtějí udělat modlu, půjdu dát hlas proti Tobě. A Vy "obyčejní" lidé se proberte.

    Vlasta
    • Pana Schwarzenberga bych si přála jako šéfa, jako souseda, bráchu, syna, protože cítím, že bych si ho vážila, a že by mně nikde ostudu v pravém smyslu slova neudělal. Je to protipól pana Zemana, za kterého se opravdu stydím. Stydím se i za jeho voliče, kteří věří povídačkám, kdy na zrníčka pravdy jsou nabalené poplopravdy, pololži až lži.
      P.S. starám se o 5 chlapů, proto vím, že je proč si ho vážit
    • Právě že sleduji. A už mám dost vší té špíny.
      Naši politici mají tolik práce sami se sebou, že nemají čas na pořádnou práci pro nás, obyčejné smrtelníky. Samá korupce, podvody, hnus, nikdy nevíme, co zase vyplave na povrch.
      U pana Schwarzenberga mám aspoň jistotu, že on korupčnit nepotřebuje a presidentskou funkci bude brát jako službu lidu a neudělá nám ostudu ani ve světě, protože tam je vážen a uznáván.
      Volte si pana Zemana, já budu volit pana Schwanzerberga, na to máme každý právo.
      A pokud zvolen pan Schwarzenberg nebude, nohu si za krk nedám, ale budu mít čisté svědomí, že jsem se na tom špinění naší veřejné scény nepodílela. Panu Schwarzenbergovi přeju vše nejlepší a pevné zdraví.
  • Pan Karel je slušný člověk, na rozdíl od jeho protivníka, který je přímo sprostý a používá podpásovky normálnímu (ještě snad normálnímu) člověku nepochopitelné - viz to, že se vyjádřil o degeneraci knížat...
    U presidenta - vizitky národa - bych čekala spíše vzor pro všechny a reprezenativnost v zahraničí, copak si myslíte, že tam nevědí, jak se u nás kampaň vede? Jak by si někdo tam mohl vážit tak sprostého presidenta?
    Jsou věci, které by budoucí president dělat neměl a to je především - hulvátství, podlost a zákeřnost...toto vše jsem u pana Zemana bohužel už zaregistrovala...
    • Plně s Vámi Jano souhlasím,jen bych ještě podotkla k panu Zemanovi,že spousta lidí zapmělo když byl ještě v politice,jak se prezentoval se skleničkou becherovky v ruce,a někdy ani nebyl schopen pořádně mluvit jak byl společensky unaven alkoholem,já jednoznačně volím pana Karla je to pán na úrovni který je hoden postu prezidenta.
    • Paní Jano,nebudu se zdržovat příspěvkem, neboť jste napsala vše , co bych napsal i já. Tedy podepisuji v plném rozsahu a při plném vědomí.
      P.S.Vědomí asi ztratím jestli bude hulvát a buran prezidentem!
      děkuji!!!
      Bradáč
    • No, možná jste neposlouchala, tak pozorně, ale ty podpásovky probíhaly na obou stranách (viz. Mostecká uhelná), kde p. Schwarzenberg prokázal nekompetentnost i v tom, že nevěděl v jakém pořadí působily po roce 1989 jednotlivé vlády /takové dětské, nemyslíte/. Co se týká poznámky o degeneraci knížat, tak s Vámi plně souhlasím, že byla velmi nevhodná. Stejně jako považuji za nevhodnou řadu jeho přátel a blízkých lidí, kteří se k němu hlásí např.bývalého poslance Žižku (bývalého komunistu, který zpronevěřil pohonné hmoty na státních hmotných rezervách)či bývalého komunisty Šloufa (o jehož skutečných úkolech toho asi nikdo moc neví)apod. Přímo na Miloše Zemana bohužel žádný škraloup neznám (snad jen to, že při opoziční smlouvě nemohl naplnit to, co lidem sliboval v oblasti boje proti ekonomické kriminalitě).
      S pozdravem Milan
      • Tohle bych pane Milane podpásovkou nenazývala...
        Pan Karel se zmýlil v časosledu, dobře, lepší by bylo, kdyby se mu to nestalo, ale pochybuji, že chtěl podvádět, to by bylo krátkozraké a jak je vidět, pan Zeman toho hned využil. Pan Zeman využije čehokoliv - moc toho totiž na pana knížete nemá...
        Pan Zeman a teď už i pan Klaus se hodně bojí, tak se drží s odpuštěním jak h...o košile všeho, co se dá poupravit, případně překroutit, jen aby mohli pana Karla ostouzet. Přitom je jasné, že pan president Klaus by do toho zasahovat neměl, co je tohle za nestrannost?
        Že mu nevadily ty ostudné výroky pana Zemana směrem ke knížeti?
        Všímá si normální kulturní člověk a ještě ke všemu posmívá se někomu, kdo například špatně mluví ?
        Představovala jsem si čestný boj dvou kandidátů na presidenta republiky...místo toho vidím pouze jednoho kandidáta, a to je pan Karel, ten druhý - pan Zeman - tam vidím pouze člověka, který pro to, aby ukořistil křeslo, je schopen úplně všeho, to není dobré.
        • No pokud to nebyla podpásovka, tak to byl především nekompetentní výrok, který dostal Karla Schwarzenberga do trapné situace. Ostatně za trapný výrok považuji i ten o p. prezidentovi Edvardu Benešovi (zvlášť bych ho nečekal od ministra zahraničí ČR). Edvard Beneš ani členové poválečné vlády nebyli ti, kteří rozhodli o odsunu Němců (z Čech, Slovenska, Rumunska, Maďarska, Jugoslávie, Polska či baltských zemí), ale Norimberský tribunál, kde rozhodovaly v prvé řadě vítězné mocnosti (Velká Británie, USA, Rusko a Francie). Odsun byl tedy politickým rozhodnutím velmocí (nikoli břesknou myšlenkou E.Beneše), což samozřejmě využil i Karlův oponent Václav Klaus (aby taky ne). Protože znám historické souvislosti a vím kdo stál u zrodu Československa a měl na jeho vzniku minimálně stejný podíl jako Masaryk, tak si myslím, že výrok o Haagském tribunálu byl minimálně velmi nepřipravený a nevhodný. Být na místě Karla Schwarzenberga tak prosím E.Beneše za odpuštění a na příští diskuzi s obratným manipulátorem Zemanem se daleko lépe připravím.
          S pozdravem Milan
          • Ano, pan Zeman je velmi dobře připraven, to se mu upřít nedá.
            Po pravdě mne osobně jeho proslovy už začínají i nudit. Mám pocit, že se velmi rád poslouchá...
            Stručnost a přímá mluva k věci pana Karla je mi bližší a srozumitelnější.
            Ale každému co jeho jest...i v tomto zápolení.
            Jenom jsem svým prvním příspěvkem chtěla říci, že jsou jisté mantinely, za které slušný člověk nejde a tím více by to mělo platit pro budoucí hlavu státu...aby si jí člověk mohl vážit i po volbách...nic víc.
  • Mate se jestě co učit v této zemi ,ale přeji vám všem šťastnou a konečně svobodnou volbu presidenta vaší země -Česká republika

    Praha - moc krásné město - ok
    přeji mocc uspechu
  • Děkuji za Vaše slova - NAPROSTO SOUHLASÍM...
  • Naprosto souhlasím s tím co napsal Josef Beneš...

    Proč Pan Schwarzenberg napadá prezidenta Beneše?
    Do česka se vrátil proto, aby získal majetek a co udělá nadále, chce zrušit Benešovy dekrety a jde zase po majetku...

    Nevím jak hodně sleduje všechny diskuze, ale když se podíváte jen z logického hlediska tak všechno je v této zemi na nic sám pan Schwarzenberg podporoval... chce zdražit zdravotnictví, za školné aby se platilo víc a víc...
    Lidi takhle to nejde proberte se...
    Tady není finanční krize, ale morální...
    Průměrný plat máme vysoko, sice je pravdou že 75% lidí ho nikdy ani neuvidí, ale není důvod zdražovat a zvyšovat DPH což pan Schwarzenberg má v úmyslu... chce to zrušit beztrestnost poslanců, všechny předražené zakázky by si měly zaplatit ze svého a jít do basy.. Ale podporovat někoho kdo bude rozdávat sociální dávky všem co nikdy nepracovali... Platit u doktora když i v ústavě je psáno, že by mělo být bezplatné... :-(
    • a to chce jeste udelat revizi ustavy, jestli bude zvolen, ceka nas "instantni peklo"
  • Doplňte si adresu k mému příspěvku. Děkuji
  • Vážený pane Schwarzenbergu, do poslední televizní diskuze jsem si Vás vážil, i když jsem nesouhlasil s mnoha Vašimi rozhodnutími. Nyní si Vás nevážím a divím se, že jste neměl dostatek odvahy abyste odstoupil z volby na prezidenta České republiky !
    To,že Vaše žena ani syn neumí mluvit česky mě vadí pouze málo. To, že
    jste souhlasil se zvýšením DPH a s církevními restitucemi mě "nadzvihlo"
    ze židle. To, že jste souhlasil s odtržením srbského území KOSOVO ve prospěch albánců,jejichž teroristická armáda byla financována ze zdrojů drogové mafie to mě nesmírně pobouřilo. Jednalo se o druhý Mnichov!!!!
    Co je naprosto neodpustitelné je tvrzení, že by měl být bývalý prezident Beneš souzen v Haagu !! Tvrdit, že český národ po válce porušoval lidská práva to už je nehorázná drzost !! Dějiny, vážený pane nezačaly v r. 1945. Proč jste nikdy nekritizoval Němce, že mučili, vraždili a terorizovali za války český lid ? To nebylo porušování lidských práv ? O vysídlení sudeťáků po válce nerozhodl prezident Beneš, nýbrž vítězné mocnosti,aby se zabránilo budoucím konfliktům a třenicím mezi českým a německým obyvatelstvem. Jak by to dopadlo v r. 1968 nebo po r. 1989? Ukázalo se ,že to bylo rozhodnutí správné. Nekritizujte mě,že píši takto tvrdě. Moji rodiče v říjnu r. 1938 byli násilím vystěhováni po příchodu maďarského vojska ze Slovenska od Košic s 35 kg zavazadel do domovské obce otce Pacova. Já se narodil v prosinci 1938 jako Čech ?! A to moji rodiče nikoho nezradili jako sudeťáci. Znovu se Vás ptám jak se zachoval Hitler ke zrádcům ? Nechal je vystěhovat , nebo je nechal postřílet ? Kdyby chtěl někdo navrhnout Hitlera na Nobelovu cenu míru in memoriam tak by 99% lidí řeklo, že je to svinstvo. To samé je mluvit v souvislosti s prezidentem Benešem o Haagu .
    Vážený pane , měl by jste odstoupit z voleb na funkci českého prezidenta a odstěhovat se do Německa, nebo Rakouska, protože jste urazil většinu občanů České republiky.
    Josef Beneš
    • AMEN, neni co dodat!
    • Plně s Vámi souhlasím a doufám, že konečně zavládne rozum a ne mediální kampaně a dezinformace a že konečně začnou lide číst i mezi řádky a dávat si věci do souvislosti. Kde je národní hrdost národe český?
      http://www.prvnizpravy.cz/style=default/zpravy/z-domova/karel-trochu-jinak-6-na-bilderberg-jezdi-pres-30-let/
  • Volte Zemana
  • Měl by se naučit vyjadřovat česky.Ne jak postiženy.Reprezentuje hlavně svými projevy kterým není rozumět.At jde zpatky do rakouska!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit