Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Milane, pokud se zde snažíte napodobit Zemana a s oblibou opravujete cizí překlepy, zameťte si raději nejdřív před vlastním prahem a opravte si hrubice, které se Vám do textů (jistě nedopatřením :o)) jaksi připletly... Mimochodem Vaše interpretace faktů opřená o youtube, Blesk a další důvěryhodné zdroje a zasazené a podané v rámci zvrácené morálky samolibého klátila Zemana, je daleko směšnější než objekty Vašeho smíchu...
  • Vážený, pokud zde uvádíte, že umělci a intelektuálové jsou státu k ničemu, potvrdil jste, jací týpkové volili Zemana... Jediné s čím se dá a musí souhlasit, je fakt, že je jich v našem státě asi o něco víc, než těch, kteří mají opačný názor... Vrcholem ovšem je, že kvete závist nejen na majetek, ale už i na inteligenci... Dostáváme se zpět do éry, kdy byla inteligence třídním nepřítelem a mně je z toho vážně na zvracení!
  • ó Bože, Ty to vidíš.......:-):-):-):-):-):-)
  • Ačkoliv v modrou krev věřím a u Orlíku co patří Karlovi jsem prožil dětství se skautem.Přeci jenom jsem volil Miloše Zemana.

    Na stranu toho knížete se postavili havlovci,různí umělci a intelektuálové.Lidi převážně k ničemu.Takový lidé nejsou národu žádným přínosem.Když se tyhle flákači a paraziti postavili na jednu stranu tak bylo jasný že budu volit jinak....
  • Kdo to je Klas ? Patrně jste myslel prezidenta Klause. Co se týče té vulgarity, tak jsem do dneška na tomto fóru řekl jen velmi málo sprostých slov (na rozdíl od Vás - zamindrákovaný, průserů, vulgární balík, bezmozek). Vy to naštěstí za mě stihnete v jednom svém příspěvku (cha,cha....). To, že amnestie je dílem především ODS (a Klause, Jakla a dalších)jsem nikdy nezpochybnil, kdyby jste můj příspěvek četl, tak byste to věděl. Nepřišlo Vám, ale někdy divné, že se náhle přibližně půl roku před koncem roku tuneláři na pokyn svých advokátů vraceli náhle domů? Co se týká Klausovy podpory Zemanovi, tak to souvisí především s iniciativou "DOST", u jejíž zrodu stál Václav Klaus s p. Bátorou, která prosazuje národní politiku, velmi odlišnou od slovy pí.Bobošíkové (euro-hujerské politiky p. Schwarzemberga). Docela zajímavé, je i to, že otec p.Schwarzenberga byl velmi podobným národovcem jako pan Bátora (a to když byl členem české nacionalistické /antimasarykovské/ organizace Vlajka). S tohoto hlediska je samozřejmě pro Klausovic rodinu p. Zeman daleko přijatelnější kandidát (jde tedy spíše o osobní antipatie pánů Schwarzenberga a Klause). A mohu Vás ubezpečit, že s tunelováním to souvislost nemá, neboť v tomto směru má ODS daleko více styčných bodů s TOP 09. Videa zveřejněná p. Klouzalem na YOU TUBE jsou opravdu výmluvná. Když si dáte dohromady 2+2 tak zjistíte, že pan Schwarzenberg (TOP 09) zatočil s panem Klouzalem naprosto stejně jako předtím p. Drobil (ODS) s panem Michálkem na MŽP. Mysli hlavou Dave, ať jí nemáš jenom k tomu, aby ti nepršelo do krku a nepiš už prosím tě takové voloviny (tohle jsem napsal, jenom kvůli tobě, abys věděl jak by ten článek vypadal, kdybych byl ten vulgární balík, ty kecko).
  • Píšete mi z duše. Navíc jsem se poprvé od vyhlášení výsledků voleb ze srdce zasmála. Děkuji. Romana Ambrožová
  • Já si mohu komentovat, co chci. A co se týká pana Zemana, tak pokud byste si jenom přečetla jeho životopis, věděla byste, že byl soudruhem 2 roky (od roku 1968 do roku 1970). Potom byl veden již pouze jako nepřátelská osoba (a zdaleka si nežil tak jako jistý švýcarský občan). Přiznám se, že se chytám v záchvatech smíchu nad Vašimi neskutečnými výplody. Pro Vaši zajímavost, tak větu začínáme velkým písmenem. Co se týče těch komunistů, možná by Vás mohlo zajímat, že komunistou jsem nikdy nebyl, nejsem a nebudu. Taktéž jsem nikdy nebyl členem, žádné komunistické mládežnické organizace /jisker, pionýru či SSM/, čímž se může patrně pochlubit málokdo v této zemi. Když čtu Vaše slaboduché příspěvky, tak se mi zdá, že jste chodila s pionýrským šátkem i spát.
    S úsměvem zdraví Milan Nebeský *3* *2* *10*
  • pane Nebeský,jděte si na stránky soudruha Zemana a nekomentujte kdo je tady postižený,samozřejmě,že 55 je víc než 45 a alespoń víme jak těch 55 smýšlí.
  • Vy nevidite kdo ale hlavne jakym zpusobeb se na hrad dostal. Jeste vam to pan Zeman predvede. Nikdy muj oblibenec nebyl ale to co predvadel v duelech je vrchol hulvatstvi,arogance a az chorobne touze po moci. Memohu si ho vazit uz ani jako obycejneho cloveka natoz prezidenta. Pan knize ma vznesenost vrozenou a jeho moudrost mu rika ze neni hoden toho aby urazky tak podradneho charakteru nejek komentoval. On nepotrebuje ukazovat ze je jepsi je totiz vyrovnany. Stale me ale tesi ze je nas skoro polovina. Mym prezidentem a vzorem navdy zustava pan Schwarzenberg protoze jeho muze prekonat jen malokdo. Za pana Zemana se bez urazky budu vzdy stydet.9U4
  • Ano, plně souhlasím. Jenomže on je pan Zeman "takový lidový". A tímto posuzováním my jsme prostě stále ještě v osidlech komunismu. To je to smutné. Že vyhraje jiný kandidát, než můj - v pořádku, to jsou demokratické volby. Ale že celá kampaň a způsob posuzování způsobilosti a charakteru byly k vítěznému konci vedeny těmi kamunisticko-kádrovačními metodami, to je ten problém, nad kterým všichni svorně pláčeme. Hlavně musí plakat mladí, kteří vlastně komunismus už ani nezažili - a stále a stále na něj doplácejí.
  • A proč vy je čtete, když jsou tak bezvýznamné?
  • To Milan.......hele amnestie (pitr a podobní) je dílem Klase a jeho party, mimochodem i jeho zamindrakovany syn a manzelka volali po tom aby se volil zeman - tedy z toho plyne ze zvolením zemana jsi dal zapravdu prave rozkradani majetku a tutlaní průserů.
    Asi jako vetsina zemanovců jsi vulgární balík protoze my bezmozci si pamatujeme jak se zeman chová, co riká a jak si odporuje v kazde větě.
    Já a spousta dalších prezidenta nemáme !!!
  • No jestli jsem dobře počítal tak většina z nás Karla (I. - Svatého) nevolila. Jedině že byste se domníval, že 45 je více než 55 (navíc při necelé 60 procentní účasti). Ale možné že, když to ty brepto, napíšeš ještě alespoň 10x možná tomu i někdo stejně postižený uvěří. *6*
  • Někteří diskutující se zde zmiňují o tom,jak je pan Schwarzenberg starý, neschopný a nebo,že neustále spí .......... přitom náš nově zvolený prezident ještě ani nenastoupil do funkce a už se potácí po schodech, nechá se podpírat ochrankou a po tom nešťastném skoropádu ještě prohlásil,že nebyl ze strany ochranky upozorněn,že je pod ním schod. Nevím,ale zdá se mě,že ochranka se má zabývat trošku jinou činností,než je upozorňování na schod, *4* na zavřené dveře, nebo třeba okno, to si snad normálně fungující člověk ohlídá sám. Tím chci říct, že pan Schwarzenberg je na svůj věk velice schopný, ale to vše dělá s noblesou a hlavně na úrovni a možná by mu nejeden starší člověk mohl v takovém věku jeho vitalitu závidět. Já si nedovedu představit,že bych v jeho věku byla schopna toho,co on.
  • Navrhuji prohlásit pana Karla za svatého. Většina z nás jej považuje za spasitele národa.Všem jeho voličům upřímě děkuji za projevenou podporu politiky současné vlády a nutných reforem. Stop všem nepracujícím příživníkům !
  • Pod celý tento text se chci podepsat.
    Mnohokrát děkuji našemu panu Karlovi za statečnost a šlechetnost, že nepřistoupil na hru výše zmíněného baziliška. Přeji mu pevné zdraví a s nadějí budu vyhlížet jeho LEPŠÍ ČASY. On se pan prezident proflákne - určitě roste nová generace, která mu už nenaletí.
    Tak ať nám to rychle uteče!!!!!!!!!!
    Marie (z Vysočiny)
    (psáno na text p.Michala)
  • Nepočítáme tu miliardy, ale špínu... StBák Šlouf jí má na sobě na můj vkus až dost, nato že spolupracoval na prezidentské kampani... Navíc baziliškovi Zemanovi se nedá věřit, že by s ním nespolupracoval dál, navíc všichni moc dobře víme, jak umí otočit!
  • Lehkoživkové jsou mládež, kterou živí rodiče, novináří, které živíme my, protože přisuzujeme velkou váhu jejich názorům,různé mediální VIP, o kterých se pořád píše, ačkoliv k tomu není žádný důvod.
  • Pan Schwarzenberg jako lesník má správné názory a rozumí třeba kůrovcové kalamitě a s jeho orlickým správcem jsme v 90 letech v jeho lesích proti kůrovci zasahovali. Nicméně realita je realita a tady se uctívá starý pán jako nějaká modla, kterou určutě není.
  • Michale, Zdendo nejsem lehkoživka jsem podnikatel v zemědělství, které válcuje Babiš. A on podporuje Karla. To je v pořádku, každý má právo. Ale mně vadí iracionalita této diskuse, kde se staví proti sobě dobro a zlo, a to snad dospělí lidé vědí, že svět tak nefunguje,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit