Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Karle, mockrát Vám děkuji za celou svou rodinu za tu krásnou chvíli iluze, že se ve zdejší zemi dá slušností něčeho dosáhnout. Nic si nedělejte z toho, že Vás sprostou, lživou a úskočnou kampaní porazil takový bazilišek, jakým Zeman je, vždycky byl a bohužel asi i vždycky zůstane... Pro nás zůstáváte nejen morálním vítězem Vy, ale jste pro nás i světlým bodem politiky, takovým vzorem pro ostatní a zároveň potvrzením, že se politika dá dělat i slušným způsobem, s grácií a nadhledem, seriózností a zárukou, že v politice nejste pro koryto...
  • To by mě vážně zajímalo, kde jste přišel k takovému závěru nad příspěvkem paní Jany. Když si zjistíte, jací voliči jsou zemanovi, náhle si uvědomíte, možná, že váš závěr je mimo mísu... Arogantní samolibý a sprostý klátil Zeman, je přesně takový, jakého ho dlouhá léta všichni znají, tedy z doby, kdy s kabátem z ostudy zalezl do nory na Vysočině a jeho přisluhovači začali doufat, že se zkulturní a až opět vyleze, nebude to taková ostuda... Jak se všichni mýlili, je všude vidět... Ostuda se dostala vylhanou kampaní až na hrad...
  • Jani, rozumných lidí je doufejme pořád dost,ale bohužel dost je i těch,kteří pravidelně čtou "noviny" BLESK a slepě všemu,co v něm píšou věří.
  • Volit jste ve druhém kole nebyl, v prvním kole jste volil někoho úplně jiného, k nikomu se nechcete upínat.........tak proč do tého diskuze vůbec přispíváte?
  • Zajímajímě psychologicky lidi, kteří sami sebe deklarují jako elitu. Vy jste čítankoví příklad. My máme pravdu, a ostatní jsou hloupí, líní, levicoví, luza atd. Fakt zábavné čtení.
  • Pan Zeman je zvolen první den a už se chová přesně tak, jak se dalo očekávat. Každým svým mediálním výrokem a celkovým způsobem komunikace se vysmívá těm 2 241 171 lidí, kteří ho nevolili. (Nejen jim, ale tihle si to uvědomují). Je to jeden den - a čeká nás s ním pět let, pokud ho tedy z jeho životosprávy neraní mrtvice dřív. Ale nezoufejme, 2 241 171 lidí je dost - dost rozumných lidí, kteří neulpívají na povrchnícm zdání, dokáží si ověřit informace, spojit souvislosti, rozpoznat skutečné hodnoty, obhájit si vlastní postoj. A to je dost!
  • Já ho vůbec neodsuzuji, ale podivný mi přijde jeho zdejší fanclub.
  • Položte si spíš otázku, jestli potřebujeme přímo voleného prezidenta, když máme parlament a senát, a jestli bylo toto divadlo nutné.
  • Podle sebe soudím Tebe, že. Já jsem volil v prvním kole někoho uplně jiného a v druhém vůbec. Tady se bavím výlevy, které nemají žádnou racionální podstatu a lidé, kteří je píšou, tak mají potřebu se k někomu upínat. Já ne.
  • Ani neumíte číst.Nepsal jsem, že Karel je lehkoživka, ale naše zlatá mládež, která ho tak podporuje.
  • Možná,že kdyby vy jste se narodil jako potomek nějakého knížecího rodu a majetek Vám,jak píšete spadl do klína,tak by jste se rozhodoval jinak a takové lidi by jste pak neodsuzoval
  • Ano, iluze to byla krásná a i za tu chvíli naděje to stálo za to *14*
    Předvolební kampaň a slovní útoky třeba jen v diskuzích v televizi byly naprosto nechutné. Přesto to většinu lidí neodradilo,aby zvolila tak,jak zvolila.
  • Ano s Vašim komentářem plně souhlasím a plně se s Vámi ztotožňuji. Stačí se podívat kolem sebe...většina lidí jsou burani jak vy píšete ve flanelové košily a neradi by své zvyky z dob komunismu měnili....oni se přece tehdy měli dobře a na budoucnosti jejich dětí a vnoučat jim zdá se ani tak moc nezáleží.
  • souhlasím s panem Pavlem,že větší polovina národa je ze stejného těsta jako pan Zeman a proto je výsledek takový,žijí tak, že jim je blízký důchodce z Vysočiny ve flanelové košily a ne na svůj věk noblesní člověk s motýlkem a dýmkou, s tím se přeci neztotožńují,pro ně to musí být člověk z lidu a tak tedy hulvát, a paní Beátě soudruh Zeman nevadí a nevadil by jí asi ani soudruh Husák.
  • Text Vašeho příspěvku *16* *16*
  • Dekuji Karlu Schwarzenbergovi za tu chvili iluze, ze si tento narod zaslouzi slusneho prezidenta.

    Nyni se ukázalo, ze většina lidí volila toho, kdo je jim bližší a je ze stejneho těsta jako oni, tj soudruha Zemana, starého kašpárka a lháře.

    PJ
    Brno
  • Odkazy pana Jana = obrovska zavist a nevedomost.
  • Já vítězství panu Zemanovi přeji,neboť on jediný s těmi grázly zatoči.
    Udělá čistku jaká na hradě ještě nebyla a to je potřeba.
    Ten váš kníže je unylej a takový mouchy snězte si mě.
    Prostě nula,která by nás časem prodala světu.
  • Paní Olino, máte asi s tou levicí pravdu. Pan prezident - čekatel - Zeman skutečně používal podpásové údery. Ale spoustě lidí to vyhovovalo - někdy pro mě byla jeho kampaň na úrovni (nebo dokonce pod úrovní) bulváru. A kdo viděl jeho první rozhovor na ČT1 s panem Moravcem, ten si mohl udělat obrázek o tom, co nás čeká, již nyní - to bude reprezentace České republiky!
    Zvítězila arogance a hulvátstí nad noblesou a slušností. Musím říci - nejsem hrdá na svého budoucího prezidenta!
  • Jane, je vidět, že o šlechtě nevíte zhola nic. I proto byste si měl odpustit nemístné komentáře - nejprve si něco nastudujte o této "problematice" a pak určitě změníte tento přihlouplý názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit