Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to starý senilnokot ani neumí volit jestli bude na hradě čeká nas státní pohřeb .A Časlavská at si vychová svojeho spratka ať nevraždí lidi... Čvančarová je pitomá blbka,ta se předvedla.A TO JE TÝM OD KNÍŽETE.FUJ......
  • přesně.schwarzenberg je inteligentní a být prezidentem si zaslouží opravdu hodně.(myslím,ale na 100 procent víc než zeman.TEN SE NA TO NEHODÍ)


    volte někoho,kdo se současným a trgickým stavem naší země něco změní(k lepšímu)opavdu se nad tím zamyslete.víc času už není....
    KAREL je nejlepší *3* *3* *3*

    obdivuji ho jako člověka
  • JÁ TAKY! *3*
  • Pan Karel Schwarzenberg si druhého otce nevybral, naopak - sám byl vybrán. Jako nejbližší mužský příbuzný, protože podle zákonů rodu musel majetek zůstat spjat se jménem, pokud jsem to dobře pochopila.
  • Můžete mi vysvětlit, proč byl Karel Schwarzenberg adoptován, když jeho biologický otec ještě žil? Všude teď jeho příznivci zdůrazňují, že jeho otec byl věrný vlastenec, antifašista, ale zrejmě si mladý Karel vybral za otce někoho jiného než tohto hrdinu. Anebo to byla jeho nezištná služba vlasti získat po adoptivním otci dědictví?
  • Velmi krásně řečeno - souhlasím s vámi
  • Vážený pane Schwarzenbergu, přeji vám, aby si lidé vzpomněli na vládu jediné strany, a to KSČ. Váš protikandidát, pan Zeman, komunisty požádal o podporu - to o něčem svědčí. Snad se lidé upamatují!
    Volby už probíhají - přeji vám co nejvíce hlasů a vítězství!
  • Pane Tim, ke slusnosti slechtice zavazuje predevsim jeho minulost,pokud tedy o te Karlove neco vite. Kazdy normalne vnimajici clovek slusne chovani pozna celkem rychle. Je ale i dost takovych lidi kteri pouze zavidi jeho majetek. Bydlim pobliz Orliku a tam i jinde je pan knize velice obliben.
  • Milá paní Jano,
    z hloubky duše s vámi souhlasím. A k vašemu poslednímu odstavci - ve včerejším duelu prezidentů uváděném panem moravcem, se paní Věra Čáslavská zeptala pana Zemana přímo, proč požádal o podporu komunisty. Ale pan Zeman se z přímé odpovědi vyvlékl a neodpověděl ani po doplňující otázce. Souhlasím s vámi i v tom, že komunistů již bylo dost.
    A nejen proto budu volit pana Schwarzenberga, kterého jsem ostatně volila i v kole prvním.
  • No volby už v podstatě běží. To kdo skutečně říká pravdu, nebo se k ní blíží více za těch pár hodin zřejmě nestihnu ověřit (tolik německých a anglických periodik neodebírám). Nevylučuji samozřejmě ani to, že může lhát i p. Posselt. To že některý z kandidátů účelově lže, nebo na druhé straně účelově využívá média, jsem si bohužel musel zvyknout. Přiznám se, že ta dnešní volba je pro mě jako volba mezi ptačí a prasečí chřipkou, ale budu volit jak jsem už uvedl, tedy Zemana.
    S pozdravem Milan
  • Pane Tim, podívejte se, prosím, na reakci paní Jany, která vám třeba něco objasní. Je to reakce na pana Láďu.
    Jinak si nemyslím, že by obě volby byly špatné. Proto také budu volit pana Schwarzenberga.
  • Můžete mi prosím někdo z Kájových obdivovatelů vysvětlit proč si o něm myslíte že je slušný, čestný, poctivý a spravedlivý? Podívejte se kde všude působil a co i nepřímo způsobil, zeptejte se místních lidí z Orlíku atd.
    Pana "knížete" znám osobně a vím že jeho politický šatník je značně obsáhlý. Já jsem kvůli němu odešel z ODA.
    Ano, obě volby jsou špatné.
  • Mám na mysli tento nejnovější článek - cituji -

    Šermování s dekrety se Zemanovi vymstilo, o Posseltovi nemluvil pravdu
    V poslední předvolební debatě na České televizi (ČT) se opět diskutovalo na téma Benešových dekretů. Miloš Zeman dříve zaútočil na Karla Schwarzenberga s tím, že jej v boji o Hrad podpořil také zástupce a mluvčí sudetských Němců Bernd Posselt. Ten to ale důrazně popřel. Navíc vyšlo najevo, že Zeman neříkal pravdu o zdroji, kde měl podle svých slov citovaný Posseltův výrok najít.
  • A co říkáte pane Milane na to, co nyní vychází najevo - totiž že některé výroky pana Zemana jsou lživé (na rozdíl od pana Schwarzenberga, tam ani jeden) a ohrazují se vůči nim už i zahraniční média?
    Zavání to mezinárodní ostudou...:-(
  • *1* *1* *1*
  • Prosím o sdělení, kde bych se dočetla, kde K.SCh do roku 1989 pracoval, neměla jsem, bohužel, možnost tuto info nikde zjistit. Děkuji.
  • Víte Láďo - já jsem taky důchodkyně a vím, že některá nepopulární opatření jsou dnes bohužel nutná. Situace je zlá. Na vině je kolektivní nedobrá politika uplynulých let umožňující rozkrádání, okrádání, špatné zákony a korupce, to vše, proč jsme dnes takoví chudáci, ale ne samotný pan Karel S. Jeden člověk - i kdyby byl sebelepší - nic nezmákne. A pokud vím, v politice byl dlouho i pan Zeman. To je na dlouhé polemizování.
    Protože nelze obsáhnout vše, volím nyní mezi slušností a hulvátstvím - prosté. Hledím hlavně na to, že volím do presidentského úřadu.
    Je smutné, že pana presidenta Klause si budou lidi pamatovat hlavně jako toho, co krade pera a pouští lumpy z vězení a nechci, aby dalším naším presidentem byl hulvát a to pro mne pan Zeman je, i kdyby byl sebechytřejší.
    Výrok pana KS chápu jako že chce zůstat nestranný.
    Žádost pana Zemana o podporu komunistické strany pana nemůžu akceptovat v žádném případě, neboť moji rodinu komunisté zle poznamenali a nehodlám se s nimi paktovat už nikdy.
  • Podívejte se ještě na dva pdf soubory v prvním je infografika odhalené propagandy TOP09 a Schwarzenberga
    v druhém shrnutí proč Schwarzenberga nevolit a kdo si přeje, aby byl i v 75ti letech prezidentem

    http://leteckaposta.cz/168639558

    http://leteckaposta.cz/626459486
    *4*
  • A vy patříte pochopitelně mezi ty chytré, nepletu se! S vámi bych v té skupině chytrých být nechtěl i kdybych Schwarzenberga volil. *7*
    S pozdravem Milan
  • To se velmi mýlíte! Dokonce jsem si ověřil, že jeho otec byl opravdu velký vlastenec, který bojoval proti fašistům. Tu fotku, kdy ho Svoboda vyznamenává tu jsem popravdě řečeno neznal. Jeho rodový majetek mu přeji i když mám stále pochybnost, zda měl v plné výši konzumovat majetek obou rodových větví (tedy i na úkor krajanky Pezoldové). O volbu jeho otce se ale nejedná. Stejně jako jeho žena nemůže za to, že její otec byl nacista, tak Karlovi mohu připsat body pouze za to co skutečně vykonal. Mohu Vás ale uklidnit, že jsem velmi kladně ohodnotil jeho podporu disentu, solidní vystupování, znalosti jazyků, diplomatické zkušenosti, přátelství s Václavem Havlem a dalšími lidmi, kterých si z různých důvodů vážím (a není jich málo), jeho poměrně solidní postoj ke kauze Čunek (i když lehce alibistický). Ale bohužel to nepřevážilo ta negativa o kterých jsem se již zmínil.
    S pozdravem Milan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit