Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvědomte si, že Karla podporují Babiš a Bakala, to mi přijde dost vypovídající.
  • Nemám žádný důvod podporovat Miloše, ale Karel je z jiného světa, nikdy nemusel sám nic budovat z nuly, a proto je mimoň a ideál lidí, kteří se chtějí zviditelnit rychle - umělci, novináři - mediální moc.
  • Karel je člověk, kterému vše spadlo do klína, a proto je ideálem českých lehkoživků
  • No to je gol i sem lezou příznivci Zemana
    Pan Karel Schwarzenberg měl kampan slušnou,za to pan Zeman se předvedl,pan Zeman ví jak na lidi zapůsobit tou nejšpinavější věcí a to pomluvami,podpásovkami....to čestný muž nedělá.Pan Zeman neví kde sou hranice slušnosti-nenechá moderatora domluvit-skáče do řeči,uráží,lidi co ho podpořili poníží.
    Pan Karel ukázal,jaký má být prezident,prezident má reprezentovat naší zem,má mít rozum,lidskost,umět mluvit s lidmi bez uražek....propásli jsme šanci se dostat trochu dál.
    Vyhrát na úkor vytahovaní minulosti,kterou nemá pan Zeman či tým ověřené je zlé,ošklivé....prostě hnusné,špinavé.Je vidět kdo se tlačil na hrad a neštítil se ničeho.
    Pan Karel Schwarzenberg je pro mě nadale vítěz a vítězem zůstane.Klobouk dolů-na jeho věk je pořad skvělý.Děkuji panu Karlu Schwarzenberkovi a jeho týmu,že zůstali slušní,že bojovali za sebe samé a že nevytahovali špínu a nedělali podpásovky jako Zeman a jeho tým.Zeman může být vděčný svému týmu,že se dostal na hrad špinavou cestou,hlavně,že u pana Moravce slíbil,že nebude špinit a jen co to pan Moravec dořekl-šup pan Zeman spustil.To se nedělá-čestný muž to nedělá.
  • *1* ano, za to pan Schwarzenberg je úplně bez chybičky...
  • Bohužel pan Karel to není a je to velká škoda,před slušností a noblesou,zvítězila arogance a neslušnost,to jsme mohli vidět dnes od 8.h. večer, včetně neustálého mluvení o (aligátorovi) naprosto nevhodné,prostě takový president čtvrté cenové skupiny.
  • Tak náš národ dostal, o co asi stál, vládnout mu teď bude všech hulvátů král!
    Pane Schwarzenbergu, pro mě jste prezidentem Vy!
  • Vy jste ale hloupá Káča!
  • Bohužel - prohráli jsme, musíme se s tím smířit...
    Doufala jsem, že vyhraje slušnost, skromnost a pokora nad hulvátstvím, povýšeností a arogancí. Nestalo se. Nejsem pyšná na svého nového presidenta...:-(
  • Škoda,že nezvítězila slušnost a lidskost modré krve nad pokrytectvím,podrazactvím a lhaním socky z vysočiny *7*
  • Lepší spací pytel než lhář a tunelář českého státu!!!
  • Nejsem z mladé generace a tak mne snad nebude někdo obviňovat, že jsem se nechala oblbnout medii.Na to jsem už dost stará a jen mne mrzí, že jsme opět po letech propásli příležitost zvolit slušného prezidenta a opět budeme poslouchat výpady a hulvátství pana Zemana, které nic neřesí. Ale věřím, že čas i skutky dokáží, kde byla pravda.
  • Zdendo, asi nas ceka levice, Zeman pro to udela co bude v jeho moci. Uz to rekl. A urazet knizete par minut po zvoleni to je uz neskutecna hanba celeho naseho statu. Opravdu se o nas bojim. Zemana lziva a spinava kampan mu asi pomohla.
  • "HRABĚNKO", proč tolik zášti a sprostoty? Kde je demokracie? Proč neumíte vyslechnout jiný názor a když s ním nesouhlasíte, vyjádřit to slušně? Mohu vás ujistit, že jsem ráda, že nepatřím k voličům stejného kalibru, jako jste vy. Snižovat se k podpásovkám nebylo a není v povaze pana Schwarzenberga - i proto možná nezvítězil.
    A na okraj - pro vás by se nehodil ani titul "zemanka", natož "hraběnka"
  • Pane Čech, zvítězil váš kandidát - stejný hulvát, jako jste vy. U vás to zřejmě tak nevadí, ale "prezident-hulvát" - no to bude reprezentace!
  • Dobry den Zdendo *14* ,to je ostuda vidte. Ten projev Zemana po zvoleni. Je mi z toho uprimne spatne na hodne dlouho. Karel je a vzdycky zustane neco neopakovatelneho.
  • Volím Čecha NE spací pytel z rakouska.To by byla reprezentace:Starej spáč co neumí naši hymnu a manželka co neumí Česky,její zdravotní stav nehodnotím ale i tak si tu dvojku představte.Prostě NE!!
  • Oba dva postupivší kandidáti jsou nehorázní gauneři a mezi 9 volenými kandidáty patří k pětici těch nejhorších zvolených možností /horší volbou by snad byl pouze Fischer, Bobošíková nebo Sobotka/. Podpásové útoky novinářů, estébáků a herců a jiných kulturních pracovníků (z jejich volebních týmů se střídají v nepřetržitém sledu za sebou na obou stranách - od zobrazení p.Fischera coby milicionáře, přes pokreslený plot p.Jandáka až po inzerci zaměřenou proti p.Schwarzenbergovi). Při honbě za mocí se žádná ze stran nezastaví před ničím. Každá z mocenských skupin si chce zajistit logicky návratnost svých peněz. Podpora některých mocenských skupin pro p.Fischera plynula především s předvolebních preferencí a z toho, že jde o bývalého komunistu a kariéristu, kterého i po volbách mohou (podobně jako ředitele ČT p. Dvořáka) spolehlivě ovládat. Fanatičtí zde publikující příznivci obou kandidátů jsou opravdu k popukání (obdivné vzdechy dam nad čestností pana knížete a rozhodné výroky mužů rozpálených bodrostí p. Zemana - na mě trochu silné kafe). Když jsem viděl spravedlivé rozhořčení p. Schwarzenberga nad estébáckým inzerátem, vzpoměl jsem si jak ODA jejíž byl p.Schwarzenberg v 90 letech členem zlikvidovala s pomocí Viktorie Hradské a jejího manžela rezidenta STB Alexe Königsmarka Liberálně demokratickou stranu svého konkurenta na pravici. Mimo jiné šlo také i o peníze tenkrát od německé FDP. Zde publikovaný příměr potetovaného kandidáta o ptačí a prasečí chřípce je tedy více než trefný.
    Všechny zdraví Gudi *1*
  • nevolím rakušáka je to starý medvěd a pořád spí.
  • NEVOlím sudetáka fuj,fuj......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit