Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trautenberka charakterizují za vše 2 věci: minimálně posledních 6 let je členem 2. asociální vlády, které ožebračují důchodce, invalidy, mladé rodiny a všechny poctivě pracující lidi a najednou chce být jako prezident jejich ochráncem? jak úsměvné. A odpověď na otázku jak chce být jako prezident apolitický odpověděl " pro mně je to jako svléknou kabát". Co k tomu chce kdo dodat? Jinak je to diskuze na několik hodin, když budeme brát dějiny a historické souvislosti tak jak se odehrály a ne jak si je někdo upravil. To třeba až někdy jindy.
  • Plně s Vámi Jano souhlasím,jen bych ještě podotkla k panu Zemanovi,že spousta lidí zapmělo když byl ještě v politice,jak se prezentoval se skleničkou becherovky v ruce,a někdy ani nebyl schopen pořádně mluvit jak byl společensky unaven alkoholem,já jednoznačně volím pana Karla je to pán na úrovni který je hoden postu prezidenta.
  • všichni co jsou chytří volí schwarzenbergra
    co jsou hloupí volí zeman *3* *2* *1*
  • neni pravda *16*
  • přesně tak *5*
  • Volím schwarcenberga! *3* *3* *3*
  • Karel na Hrad, Miloš na Chalupu
  • Děkuji.Máte jako jeden z mála lidí u nás stále ještě svůj rozum nezmasírovaný masmédii řízenými politiky stejně jako za minulého režimu. Nejlepší ovšem jsou ti naši VIP umělci kteří nemohou zapomenout na své chování při podlézání komunistům a nyní se snaží přes podporu panu knížeti zalíbit vládnoucí mafii.
    Tim
  • Pane Milane, ta včerejší debata na Nově opravdu stála za starou belu, ale nikoli vinou pana Schwarzenberga, proč by měl na to doplácet?
    Z toho, co píšete, mám dojem, že jste se o něj mnoho nezajímal.
    Právě tento neblahý předvolební boj mne osobně jenom utvrdil v mém rozhodnutí volit pana Schwarzenberga.
  • Pan Karel Schwarzerberg má občanství české a švýcarské:-)
  • Volím jednoznačně Karla Schwarzenberga. Jedině on může dobře reprezentovat naši zemi v zahraničí.
  • Jsem v rozpacích, váhám nad volbou K.Schwarzenberga, jeho švýcarské občanství-i německé? Vadí mi, že nebude ČECH českým prezidentem!!! Hana
  • Ačkoli jsem, dlouho váhal, koho volit (špatní se mi zdají oba kandidáti), včerejší naprosto nekorektní diskuze na TV NOVA, kde moderátorka paní Fialová a redaktoři TV NOVA nechutně směřovali celý pořad tak, aby ukázali Karla Schwarzenberga jako spasitele a Miloše Zemana jako padoucha (a nepřipustili vůbec diskuzi o tom co připravuje pro většinu občanů vláda ve které p. Schwarzenberg sedí) jsem se s chvějící rukou /nikoli hrdě/ rozhodl, že budu volit Miloše Zemana. Jenom bych, ještě rád něco dodal k té slušnosti a lidskosti p. Schwarzenberga o které tady stále někteří lidé píší.
    1) Jeho podivné restituce majetku, privatizace Becherovky, kterou tuneloval společně s p. Bakalou, Konec nadace Bohemiae nesvědčí o slušnosti tohoto člověka.
    2) Kritizuje p.Klause (a bez průkazu i Zemana) za to, že v této zemi zavedli mafiánské praktiky, ale zapomíná na to, že v koalici s ODS byla ODA, které byl společně například s bývalým komunistou Dlouhým (také kandidát na prezidenta) významným členem. Neměl tedy i on podíl na vytunelování bank a na faktické likvidaci českého průmyslu?
    3) V současné době pokračuje v tunelování a likvidaci sociálního státu společně s p.Kalouskem, p.Drábkem a jinými výlupky. Dobrý hospodář Kalousek zvýšil dluh této země za necelých 7 let, téměř na dvojnásobek původní hodnoty. Pan Kalousek se v televizi chlubí tím, že i přes veškeré úspory opět navýší dluh né o 104 miliard, ale o 101 miliard - jak úžasné! O krádežích za bílého dne a korupčních skandálech, této vlády se ani zmiňovat nebudu.
    4) A ještě k jeho údajné lidskosti: Karel Kryl, kdysi řekl, že úroveň státu se pozná podle toho, jak se chová k těm, kteří se nemohou bránit - k důchodcům, postiženým atd. A já bych, ještě dodal, že se pozná i podle toho jak se chová ke svým /tedy státním zaměstnancům/ - učitelům, policistům, hasičům, pošťákům či úředníkům. Jeden příklad chování tohoto státu k poštovním doručovatelům - ti jsou přijímáni za určitý plat a podmínek, krátce po přijetí dostanou dodatek smlouvy, podle které musí uzavřít, každý měsíc smlouvu ve prospěch svého zaměstnavatele jinak přichází o část svého platu (když nesouhlasí jsou propuštěni!). Pro úplnost připomínám, že obvody doručovatelů se neustále zvětšují (i v důsledku propouštění). Tuto práci tudíž nejsou schopni uskutečnit za oficiálně placených 8 hodin, ale pracují bez nároku na odměnu i o tři hodiny déle. Tolik praktický příklad péče státu o své vlastní zaměstnance za panování pravicové vlády.
    S pozdravem Milan
  • Jestli Schwarzenberg vyhraje, tak půjde ČR do háje ještě rychleji, než jde teď...
  • Pana Schwarzenberga bych si přála jako šéfa, jako souseda, bráchu, syna, protože cítím, že bych si ho vážila, a že by mně nikde ostudu v pravém smyslu slova neudělal. Je to protipól pana Zemana, za kterého se opravdu stydím. Stydím se i za jeho voliče, kteří věří povídačkám, kdy na zrníčka pravdy jsou nabalené poplopravdy, pololži až lži.
    P.S. starám se o 5 chlapů, proto vím, že je proč si ho vážit
  • Já si moc přeji,aby pan Scwarzenberg byl prezidentem, neboť vnáší do společnosti slušnost, nadhled, nenechá se vtáhnout do laciných diskuzí a navíc nemá zapotřebí si na něco hrát. Moc mu přeji,aby mu vydrželo zdraví. To mu přejeme všichni, kdo mu držíme pěsti.
  • Paní Jano,nebudu se zdržovat příspěvkem, neboť jste napsala vše , co bych napsal i já. Tedy podepisuji v plném rozsahu a při plném vědomí.
    P.S.Vědomí asi ztratím jestli bude hulvát a buran prezidentem!
    děkuji!!!
    Bradáč
  • Pan Schwarzenberg se chová s noblesou , pan Zeman povýšenecky, každému chce ukázat jak je chytrý a jaký je ten druhý blbec. Je zřejmé, že neuznává, že nemůžeme být všichni stejní a že neví co je to úcta člověka k člověku.
  • Právě že sleduji. A už mám dost vší té špíny.
    Naši politici mají tolik práce sami se sebou, že nemají čas na pořádnou práci pro nás, obyčejné smrtelníky. Samá korupce, podvody, hnus, nikdy nevíme, co zase vyplave na povrch.
    U pana Schwarzenberga mám aspoň jistotu, že on korupčnit nepotřebuje a presidentskou funkci bude brát jako službu lidu a neudělá nám ostudu ani ve světě, protože tam je vážen a uznáván.
    Volte si pana Zemana, já budu volit pana Schwanzerberga, na to máme každý právo.
    A pokud zvolen pan Schwarzenberg nebude, nohu si za krk nedám, ale budu mít čisté svědomí, že jsem se na tom špinění naší veřejné scény nepodílela. Panu Schwarzenbergovi přeju vše nejlepší a pevné zdraví.
  • souhlasím,hledáte jenom chyby.Co ty rozkrádačky našich lidí????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit