Přejít na výpis diskuzí

Karel Šíp

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane Šípe, právě jsem se dočetla, že máte nějaké zdravotní komplikace a čeká Vás operace, a tudíž že bude pozastaveno natáčení pořadu " VŠECHNOPÁRTY". Pořad i samozřejmě Vás máme moc rádi, ale zdraví je přednější, tak Vám chci popřát brzké uzdravení a už se těšíme na další díly vašeho pořadu. MARKOVÁ *14*
  • Milý pane Šípe, Váš pořad Všechnopárty se mi moc líbí a Vy jste v něm úžasný.
    Děkuji za vtipný, milý a příjemný večer u televize s Vámi.
  • Jan Žižka

    Vážený pane Šípe,
    moc rád sleduji Váš pořad Vp. Tochu mě ale zklamal Váš pohed na J.Žižku. Nazval jste jej lapkou,což bylo dost ponižující pro celý národ. Pod Žižkovo jménem bojovaly naše legie v Rusku pro vznik ČSR, tanky s jeho jméem v roce 1945 osvobozovaly naši vlast atd. Žižka byl lapkou, ale byl i velitelem stráže krále Václava IV (ten mu jeho lapkovství odpustil glejtem). Byl dobrým křesťanem a jako vojevůdce neporazitelný !! Byla to slavná osobnost našich dějin. Je to škoda, že jste podlehl dnešnímu módnímu názoru na jeho osobu. Byl bych moc rád, kdyby jste při nějakém dalším pořadu pohled na J.Žižku opravil.Vždyť jste také ze Žižkova. Děkuji.
  • Všechnopárty

    Pane Karle, jsem velmi vděčna, že mohu i v cizině koukat na Vaši Všechnopárty - je to pokaždé zážitek, díky ! Ovšem po dnešním díle jsem si uvědomila, že příště si budu muset ke sledování Všechnopárty pro "sicher" pořídit "inkontineční vložky" - protože se řehtám tak nezřízeně, až se málem po..... Přesto tisíckrát DÍKY !!!
    ZRAJETE JAKO VÍNO - JSTE ČÍM DÁL TÍM LEPŠÍ !!!!!!!
  • Prosba o kontakt

    Od pristiho roku mam v televizi moderovat talk show a chtel bych tam pozvat pana Sipa jako hosta. Nemate nekdo na nej jakykoli kontakt? Dik.
  • dotaz - písnička "Karel z Hané"

    ahoj, prosím vás, nemáte někdo náhodou odkaz na písničku "Karel z Hané" - je to písnička K.Šípa cca z 80.let - nikde ji na netu nemůžu najít.. a myslím, že byla docela povedená :-) předem díky za odpovědi.
    • Souhlasím, několikráte jsem ji hledal, ale marně. Pokud o ní někdo víte, hoďte odkaz. díky.Z.
  • Proc vlastne je vlastne tak caste

    Chtel bych se Vas vlastne zeptat, proc se nyni tak casto pouziva slovo vlastne i tam, kde se to vlastne nehodi. Zijeme od roku 1969 na Divokem Zapade Kanady a diky internetu poslouchame cesky rozhlas a divame se na ceskou televizi. Myslime si, ze jste to Vy, ktery vlastne nejlepe nas problem se slovem "vlastne" pochopi.

    Je nejak vlastne mozne se slova "vlastne" vlastne zbavit?

    Zdravi,

    Ada Ceska, Victoria, British Columbia, Canada
  • Přání k narozeninám

    Pane Šíp přeji stálé zdraví asexuální aktivitu k vaším dnešním narozeninám. Jirka *1*
  • přání

    Milý pane Kájo
    Přání k Vaším narozeninám hlavně
    přání dobrému zdraví,štěstí a
    a hodně zdaru jak v osobním životě
    tak v profesonálním.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Tenis

    Pán Šíp
    včera 29.4.som bol na Vašom vystúpenív Bratislave a dozvedel som sa, že s p.Náhlovským hrávate tenis.My máme takú Partičku SATEX (Svetová asociacia tenisových expertov)s kodom 400/200/4 .Hrávame len štvorhru.Prvé číslo znamená počet kíl na dvorci,druhé počet rokov(pred 10 rokmi) a tretie počet povolených návštev WC. Radi by sme si proti Vám s p.Nahlovským zahrali pri niektorej z Vašich návštev Bratislavy. Asi by to bolo najlepšie pred Vašim vystúpením.Samozrejme, že kurt zabezpečím. Teším sa na Vašu odpoveď.
    S pozdravom
    ing.Martin Fillo (*1940)žiaden bývalý aktívny hráč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit