Přejít na výpis diskuzí

Karel Šíp

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Karle, obdivuji Vaši práci i Vás jako člověka. Jen nedokážu pochopit, jak jste mohl tak dlouhou dobu žít s něčím takovým jako je Holanová, která si myslí, že bude po zbytek života na Vás bude parazitovat.Sama peníze vydělat neumí, tak kouká na kom by je vysoudila *13* Přeji Vám mnoho štěstí v osobním životě s novou krásnou manželkou a děťátkem a mnoho dalších úspěchů ve Vaší práci.
    • Hlavne at je ta vase druha zivotni etapa stastna, preju ze srdce. Zaslouzite si to. Jste format, ze nekomentujete ty blaboly, kterymi vase byvala manzelka aktivne zasobuje bulvar. Mejte se krasne!
  • údiv

    Pane Karle,čirou náhodou jsem zabloudil do diskuse a užasle zírám jak se dají "mindráky" skrýt za klávesnici a mít zřejmě orgasmus z invektiv adresovaných člověku,kterého znají jen z televize (pokud ji vůbec vlastní). Doufám,že Vás to nemůže rozhodit a jako léčebnou terapii jim to dopřejte. Přeji hodně úspěchů Ruda Lissnik Nc
    • Re: údiv

      Keď náhodou prepnem na Šípa na ČT, všetko ostatné ide bokom, lebo viem, že vždy si prídem na svoje.Preto ma udivujú niektoré komentáre v tejto diskusii.Sú to ľudia , ktori sa takto odbavujú nielen na Šípovi, ale na všetkom, čo im príde do cesty.
      Karle u mňa si za 1.
  • Karlíku, jsi přesně o měsíc mladší já jsem 1.5.45 Na vojně jsem sloužil jako radista a matně si vzpomínám že tam semnou Šíp sloužil a uměl hrát na kytaru.Já jsem hrál na harmoniku.Kde jsi sloužil,já různě Praha,Přerov,Olomouc,Seč a krátkodobě i jinde.Zatim ahoj Procházka
  • Pravdivý je rok narození: 1925. Podívej se na tu jeho sešlost... *5* *14* *3* *3* *9* *9* *9* *13* *1* *16*
  • zpráva

    Vážený pane Šíp!U mne Jste jednoznačně jeden z nejlepších humoristú.Vaše pohotovost je obdivuhodná.Přeji Vám hodně štěstí. J.
  • Pravdivý je rok narození: 1925. Podívej se na tu jeho sešlost... *1* *3* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *5* *14*
    • To bych chtela videt vas.... , pripojte foto, at se pobavime, o inteligenci uz obraz mam.
  • datum narození

    Chtělo by to kontrolovat co se na stránku napíše podívejte se na datum narození co je pravda? 1945 nebo 1955 :-)
  • Je to svinstvo

    Nazdar Karle.Jsem naštvanej a to píšu moc slušně.Mám rád tvůj humor,proto jsem se těšil na fotbalistu roku.Když to začalo koukal jsem na to jak Alenka v říši divů.To co začali předvádět ti dva,byla pěkná trapárna.Přepnul jsem na dvojku ale na vojevůdce jsem se ani nemohl soustředit.Bylo by dobré kdyby jsi to někde jasně vysvětlil aby lidé kteří Tě mají rádi věděli jak to bylo.Z NOVY se to nedozví.Přeji Ti ať se daří,nenech se otrávit nestojí to za to.Zdravím Mirek. *4*
  • karel

    Karle jsi SUPER nemas konkurenci v humoru,skoda ze mas tak malej prostor v TV *3*
  • Chyby

    Co je to za bláboly? Rok narození a děti s Marcelou Holanovou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit