Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co???..jaký to je pocit posloužit starým politický matadorům jako toaletní papír,lidi jako LIDEM a Pekárek jsou fakt lidičky pro pobavení národa...
    Ale dobře Vám tak,ono se Vám to vrací za ten podraz na voličích.Pevně doufám,že déle než rok a půl nebudu Váš nesympatický obličej vídat.Ten rok a půl předpokládám,protože Vy vládu určitě neopustíte jelikož čest a morálka jsou Vám cizí.K vánocům nepřeji nic a do Nového roku hodně neúspěchů a zklamání,Vy si nic jiného nezasloužíte Karolíno,jste zlý a zákeřný člověk.
  • Jste z Marsu nebo Tataři? Spolehlivé lidi tam měly všechny strany doteď a všichni kradli jako straky.Proto ji tam nenechali,aby něco nevyplavalo napovrch. Karolíno, jste chytrá a statečná žena, držím Vám palce.Vykašlete se na Nečase i Kalouska, s těmi se daleko nedostanete.
  • Dobře jí tak,nená vyskakovat.
  • Největší dárek k vánocům? No přece konec Karolinky v křesle m o.Potom že se nic neděje. Snad tam dají konečně spolehliového človíčka.Děkuji za pochopení a přeji Vám všem Pěkné vánoce a hodně zdraví do nového roku.Konec světa nebude,ale snad konec zla v naší společnosti. Mějme se na co těšit-myslím tím na lepší budoucnost našeho národa-ahojky
  • Ať je ji peklo milosrdné.
  • Já myslela že jí je tak 30 a ne 37!!!!!!!!! *16* *7* *7* *9* *13*
  • A potom že zázraky se nedějí. Odvolání Peak je pro mne asi nejlepší dárek na vánoce. Děkuji Ti Ježíšku.
  • Před rokem 1989 jsem nenáviděl Biľaka, za jeho zvací dopis pro vstup
    spojeneckých armád, nyní suveréně vede Peak. Je to hnus a ona to musí vědět a cítit jak jí národ nenávidí. Je mi dnes líto že jsem za minulého režimu trpěl, protože jsem čekal, že musí jednou nastat změna
    abychom jednou mohli jít k svobodným volbám, nemít vládu jedné strany, začít volně podnikat, cestovat, přátlit se s lidmi i ze západu. Zakládal jsem stávkové výbory, OF. V prvních dnech jsem se strachoval o svou rodinu, demokracii. Bylo na vážkách jestli nás nerozmetou milice, armáda, policie. Když bylo po všem, tak jsem si řikal - a stálo to za to! Dnes vidím že to byl obrovský podraz. Uvolnili jsme cestu ještě horším, podrazákům, zlodějům, kteří se neští ničeho.
    • Mas pravdu co se dnes děje to nemá obdoby.Taky něco pamatuji ale ta verbeš co je ted ve vládě to jsem nikdy nečekal.Kradou a lžou a nic se stím nedělá doufám že volby dopadnou jinak.říkají že jsou pro lidi ale spíš si myslím tak pro sebe.No nic nebudeme si kazit vánoce .Čau všem dobrým lidem
  • Chce se mi zvracet
    • no taaak velebnosti
  • Jako nadpor. v záloze uvažuji hodnost vrátit. Je mi z toho na bli...
    • nadpor. nebo npor. zy vojáku.xvj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit