Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Milá paní Karolíno dle čeho si myslíte že vás Zeman považoval za holčičku ,když vás neviděl ani čurat na hrníčku .
  Přece jako MInistrině obrany ste byla nejlepší s rozumem ,což lidé v armádě nemají tak často myslí jim svaly a síla moci ,kdežto rozum zaostává tak i Vrbětice byl výsledkem MInisterstva obrany plejády jejich strategie hromadit starou munici arakety .
  Náhodu sem na internetu kde ste s eobjevila nikoliv v plavkách asi ste byla umoře jak ste opálená ato fšady ? když nevíte co spenězi vy advokáti právníci i politici a obětí vašich zákonů je občan .
  nevím ani jaké strany politiků existují ale všichni s drží místa v politice a v ůřadech kde se nijak nepředřou ,ale platy mají jako za rekordní těžby uhlí v dolech .
  Každý nepije alkohl ani pivo ani nekouří jak si myslí poslanci a Bbaiš co stačí lidem k životu.Zajedte s epodívat do Chcholnéj na farmu Bbaiše ,tak uvidíte co nevidíte a možete si jít zaplavat na Váh nebo an štěrkoviště nebo si zajít na nějaký hrad u Váhu jezděte hlavně nakole aby vám ta krásná postava i idealní usměv vydržel .A když ub¨vidíte v Praze Cejnara z Hloubětína tak ho natáhněte na skřipec atrochu sado maso mu nezaškodí,pak si vzpomene od koho si vypůjčil z MOravi na Pegot 405
 • A kdo říká,že pěkná ženská nemůže být totální blbbá krááva?Jak se podělaná magistra dostane na ministerstvo obrany,to mi nejde na rozum...
 • neviděl jsem ji ani vplne polni když velela armadě ani nahou jak popsal spisovatel Kundina z Canady ávštěvvvvv návštěvu manželk důůůůůtojnika v kasarnach Tankoví prapor

  Funker LN Companie čssr Funkerlied
 • Karolino nafotil jsem ti Osmanske dedictvi Safran ,,,,,,,nakole nemam penize skutečně nemám příjem nejsu jak vy s trafikami v Budvaru ač jsem dřel uKolarika jak na nucených pracích ve Vídni.
  Neohl jsem ani kupit konske maso v reznictvi nemeli a ja nemel penize Cesi a Slováci se nacpávali reznictvi prijeli auty a jakasi tlusta v audi.
  Jel jsem dom nakole s plným fotakem safranu poslu ti fotku se fčelínem aby Dalajma vedel co su ůly.
  Svičku misto svičkove jsem nechal u pomniku padlích partyzau i za Vlastimila co se odstřelil kvůli babě na hradem za rybníky v Brumově.

  Ahoj Antonín Brachtl
 • No, dinosauři ji trochu převálcovali. Budiš. Ale od tý doby, co jsem jí viděl v tenkých plavkách, tak bych jí odpustil i spřažení s ďáblem. Je to nádherná ženská Pitomci.
 • Dobrý den,nejsem zde proto aby jsem vás pranýřoval ale svým chováním jste připomínala člověka který je schopen za honbou pro korýtko,podrazit kohokoliv a kdykoliv.Věřím,že v domácnosti vám bude lépe a děti si vás užijí a politika si od vás odpočině,je v ní lumpů dost a dost.
 • Při hlasování dobře udělala. *16* Všechno je boj o korýtka.Co všechno vyšlo na povrch o minulé vládě,je to síla.
 • Za její postoje ji nemohu mít v oblibě, nelíbí se mi však urážky různých anonymů.
 • Všichni co jí fandíte jste koko..i!
 • Je na čase aby si ty škeble táhla...
 • Ta matrace nemyslí hlavou, ale spodkem!!!!!!!!
 • Její pokřivenou páteř bych nechtěl mít,té bolesti se už do smrti nezbaví.Ona si ale nic jiného nezaslouží,akorát si zaslouží obléci se na Mírově do tepláků.
 • jsi vladni matrace a bojis se o korytko stejne chcipnes mrcho
 • Vazeni zucastneni,
  verme tomu, ze kazda svin* jednou dochrochta. Tahle "dama" je opravdu velka svin*, do vseho vidi a vsude byla minimalne 2x, uz se na ni vari voda pod pekelnym kotlem.
  *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
 • Když si přečtete životopis pí. Peak narozené 1975, dále se píše že již po vystudování Právnické fakulty v Praze musela pracovala již v roce 1994 v advokátní kanceláři ( jako vystudovaná.)Od roku 1996 další zaměstnání. Ať počítám jak počítám byla Mgr. již v 19 letech.
 • Je to bez páteřní mrcha, bydlet v Praze , tak ji naplivu do té její hnusné bez páteřní džky. Nikdo tu pi u nevolil. Zdechni mrcho. *16*
 • souhlas
 • ÓÓMNIPÓÓL !!!!!! Ta holka se nestratí, i když ji akce s vyhazovem - pro Omnipol neposlušných lidí na Min.obrany - nevyšla.
  Ty bolavé prstíky už ji pofoukali a jede se dál .
  Kur.. fix, ten Háva je ale borec
 • Každý slušný a soudný člověk by na místě Karolíny Peak dávno odešel někam hodně daleko z očí lidí. Takové zosobnění falše, zrady a nejpodlejšího lidského charakteru tu ještě nebylo a nikdo si nezasloužil tak velké pohrdání, jako právě paní Peak. Je k politování, že ji nevadí zesměšňování, přehlížení ze strany vlády,nevadí ji žádné ponížení, protože jejim prvním cílem jsou peníze a dobré bydlo za nic.Škoda, že si nečte diskuze a vyjádření lidí v různých debatách,to by se musela hanbou propadnout. Jestli je spokojena s preferencemi nula, svědčí to o absenci sebekritiky a víru v to, že takových podrazáků je kolem ní plno, kteří se budou nenávidět, ale pro své blaho budou táhnout za jeden provaz.
 • Ne,že BY nevoli,on jí ani nikdo nevolil!Je to PROTIÚSTAVNÍ JEDNÁNÍ a Ústavnímu soudu,koalici i pozici je to u zádele!A když jsem já chtěl k Ústavnímu soudu podat stížnost,byl jsem odpálkován,že jako řadový občan nemůžu podávat k tomuto soudu stížnosti!Tento stát je jeden velký "VYKŘIČENÝ DŮM"!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit