Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Každý slušný a soudný člověk by na místě Karolíny Peak dávno odešel někam hodně daleko z očí lidí. Takové zosobnění falše, zrady a nejpodlejšího lidského charakteru tu ještě nebylo a nikdo si nezasloužil tak velké pohrdání, jako právě paní Peak. Je k politování, že ji nevadí zesměšňování, přehlížení ze strany vlády,nevadí ji žádné ponížení, protože jejim prvním cílem jsou peníze a dobré bydlo za nic.Škoda, že si nečte diskuze a vyjádření lidí v různých debatách,to by se musela hanbou propadnout. Jestli je spokojena s preferencemi nula, svědčí to o absenci sebekritiky a víru v to, že takových podrazáků je kolem ní plno, kteří se budou nenávidět, ale pro své blaho budou táhnout za jeden provaz.
 • O politiku jsem se nikdy moc nezajímal, až v poslední době, to co se děje ve vládních kruzích, arogance moci v čele s Klausem, Nečasem a ostatní pakáží sedící na ministerských křeslech a škodících obyčejným lidem mě přivedla ke sledování dění těch hajzlů, kteří nám kážou vodu, ale sami chlastají víno. Doufám, že se jednou budou zpovídat za všechna ta svinstva co provedli obyčejným lidem. Sokol *10* *16* *10* *16* *10* *16*
 • Osobnosti?!
  Pročje tato pik v osobnostech. Měla by tady být ještě rzbrika "lidský odpad". Do této kategorie otiž Pikpik patří. *16*
  • Toto je nejtrefnější příspěvek!Ještě by mě zajímalo,za jak dlouho "vystudovala" Právnickou fakultu a kolik jí to stálo (peněz,nebo "pracovnívh" nocí").
   • Když si přečtete životopis pí. Peak narozené 1975, dále se píše že již po vystudování Právnické fakulty v Praze musela pracovala již v roce 1994 v advokátní kanceláři ( jako vystudovaná.)Od roku 1996 další zaměstnání. Ať počítám jak počítám byla Mgr. již v 19 letech.
 • Na koemntování této slépky je škoda času :-) *6*
 • Semenožroutka Peake je největší kosočtverec v této nesťastné zemi.
 • uz by jste viseli za komunistu i Peake zlodeji kapitalisticky
 • Něco tak odporného jako je Peake si občané ve vládě nezaslouží, udivuje mě, že si toho pan premiér ještě nedokázal všimnout!:-))
 • Naše, a myslím že má jediný primát, nejdelší ministryně zahraničí. A její "šéf", tedy premiér, jmenoval pana Picka do funkce ministra národní obrany. Lidi, není to paradox a předvedení koncepce vládnutí této garnitury pod taktovkou premiéra Nečase? Peak jej nejdříve sesadí a premiér jej pak jmenuje na její místo...... Myslím si, že tato paní se drží jen zuby nehty ale....... za naše prachy!!!!! Fakt budeme pořád lhostejní a necháme těmto lumpům naši zemi dál korumpovat a rozkrádat??? Jak může tato paní rozhodovat i nadále o našem osudu, který je pod vedením této vlády na hraně nebytí. Či bytí? Zhoťte sami.
 • Paní Peake by se mněla především uklidnit.p.Ing Zeman má plnou pravdu.Co řekl o její straně.Ona první by mněla odejít a vrátit se odkuď přišla.Protože co dělá v parlamentu,to není normální.Založí si vlastní stranu,aniž by ji to někdo z lidí svolil.Je proti korupci,ale zatím to tak nevypadá.Bere zbytečně jenom plat navíc.
 • pujdes do pekla Peake i s klausem necasem kalouskem jste gestapaci zlodejsky zradci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit