Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běžte do prdele,jste tam zadarmo drahá!!
    • taky si myslím, že už v té prdeli měla být, je to prostě sv*ně korytářská,
      • Vždyť ona už se Nečasovi do tédíry dávno zavrtala Čůza.
  • Lživě inzeruje že ušetří 16 000 000 000 kč !!!Karolína debilní *12*
  • Pro prachy vždy schopná udělat vše. *12* *12* *12*
    A vládu podrží, nikdo by LIDEM totiž nevolil.....
    • Ne,že BY nevoli,on jí ani nikdo nevolil!Je to PROTIÚSTAVNÍ JEDNÁNÍ a Ústavnímu soudu,koalici i pozici je to u zádele!A když jsem já chtěl k Ústavnímu soudu podat stížnost,byl jsem odpálkován,že jako řadový občan nemůžu podávat k tomuto soudu stížnosti!Tento stát je jeden velký "VYKŘIČENÝ DŮM"!!!
    • A volit nebude. Je to taková "Zimní královna" a politický samozvanec. A pan premiér možná vidí jen do sekretariátu a asistentku.
    • Tato dívenka je bezpáteřní potvora, ještě horší než Kočí. O takovou nandu bych si neopřel ani kolo. Škoda slov. *10* *10*
    • Chyba ve druhé větě. Oprava: a vládě podrží, ...... *12*
  • nevidím osobnost,vidím prospěchářskou babu,která nemá kousek cti v těle.!!Doufám,že její "hvězda zhasne stejně rychle jako vzplála. a že tento kůní ksicht už v televizích neuvidíme!!!
    • kůní ksicht *1* *2* *15* *3* *14* *4* *1* *1* *1* *1* *1*
    • jana je. musím to říct,závistivá kráva...J.
      • Ale má pravdu
  • S takovou ubohou slepicí je stráta komunikovat.
    je to politický ubožák.
  • Ta je vychcaná jak díra do sněhu!
  • jak tak čtu ten její životopis, tak pořád nemůžu přijít na to, čím si tahle osoba zasloužila takový vliv a postavení.. z členky komise pro zeleň až na ministryni obrany!? a pak že všechno je možný jen v USA *12*
  • již staří námořníci věfěli že ženská na palubě znamemá smůlu *6* *6*
  • Nejsem příznivcem ani paní Peake, ani pana Zemana, ale to co v opilosti pronesl na adresu strany samozvolenců LIDEM, byť to bylo v alkoholovém opojení, tak to byla bohužel pravda, nevím co pil, ale říká se, že víně je pravda "In vino veritas"!
  • ... blahopřeji Vám paní poslankyně. Učinila jste moje rozhodnutí volit KSČM nezvratným. A nezklamala jste mě. Nevím proč, ale Vám bych už nevěřil ani přání dobrého dne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit