Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl jsem možnost pracovat s absolventy VŠ SNB, jakost vzdělání je je potřeba zvýšit.
  • Milá paní Karolíno dle čeho si myslíte že vás Zeman považoval za holčičku ,když vás neviděl ani čurat na hrníčku .
    Přece jako MInistrině obrany ste byla nejlepší s rozumem ,což lidé v armádě nemají tak často myslí jim svaly a síla moci ,kdežto rozum zaostává tak i Vrbětice byl výsledkem MInisterstva obrany plejády jejich strategie hromadit starou munici arakety .
    Náhodu sem na internetu kde ste s eobjevila nikoliv v plavkách asi ste byla umoře jak ste opálená ato fšady ? když nevíte co spenězi vy advokáti právníci i politici a obětí vašich zákonů je občan .
    nevím ani jaké strany politiků existují ale všichni s drží místa v politice a v ůřadech kde se nijak nepředřou ,ale platy mají jako za rekordní těžby uhlí v dolech .
    Každý nepije alkohl ani pivo ani nekouří jak si myslí poslanci a Bbaiš co stačí lidem k životu.Zajedte s epodívat do Chcholnéj na farmu Bbaiše ,tak uvidíte co nevidíte a možete si jít zaplavat na Váh nebo an štěrkoviště nebo si zajít na nějaký hrad u Váhu jezděte hlavně nakole aby vám ta krásná postava i idealní usměv vydržel .A když ub¨vidíte v Praze Cejnara z Hloubětína tak ho natáhněte na skřipec atrochu sado maso mu nezaškodí,pak si vzpomene od koho si vypůjčil z MOravi na Pegot 405
  • Dobrý den,nejsem zde proto aby jsem vás pranýřoval ale svým chováním jste připomínala člověka který je schopen za honbou pro korýtko,podrazit kohokoliv a kdykoliv.Věřím,že v domácnosti vám bude lépe a děti si vás užijí a politika si od vás odpočině,je v ní lumpů dost a dost.
  • Tak prosím Vás nebudˇte tak útoční na místopředsedkyni. Já ji chápu. Prostě využívá možnosti situace. Všichni toho využívají od Franc Josefa, Adolfa Hitlera, Gustáva Husáka až po Vendu Klause. Vždytˇ je to hezké lhát, mít imunitu a hrabat prachy. Kdy se jí to zase naskytne!!! Tak nezávidťe a přejte. Taky by jste jen hrabali a kradli na jejím místě. Že né??? Že by jste pobídkám oddolali??? Nevěřím, možná ještě více a dělali by jste to šikovněji. No tak nekritizujte. To umím taky. *3*
  • Chce se mi zvracet
    • no taaak velebnosti
  • Domnívám se, že tato paní bude vadit spoustě neschopných mužů právě proto, že nejde o pipinu, pipku a že je schopná a tedy i úspěšná politička. Nejeví se mi bázlivá. Do jakých ministerských funkcí se hodí, to nevím. Faktem je, že není bábovka. Uvidíme!
  • ani jeden kladnej příspěvek,každý do toho vidí určitě nemůže být horší jak Vondra držím jí palce
  • No, dinosauři ji trochu převálcovali. Budiš. Ale od tý doby, co jsem jí viděl v tenkých plavkách, tak bych jí odpustil i spřažení s ďáblem. Je to nádherná ženská Pitomci.
    • A kdo říká,že pěkná ženská nemůže být totální blbbá krááva?Jak se podělaná magistra dostane na ministerstvo obrany,to mi nejde na rozum...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit