Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no to je zmatek,kdo se v tom má vyznat.lobista janoušek,vila troja,sněmovna, vláda, ministrině,vyhozená ministrině?? vše na očich lidem proto asi ta strana nestrana LIDEM
  • Karolína Peake (výslovnost [pɪːk] IPA), rozená Karolina Kvačková (* 10. října 1975 Praha,do rodiny právníka a známé novinářky.)Po absolvování práv na Karlově univerzitě pracovala dva roky jako advokátní koncipientka a v roce 1999 se vdala za Charlesa Peake - Australana česko-čínského původu, s nímž má dva syny - Seabastiana a Theodora.
  • jsi vladni matrace a bojis se o korytko stejne chcipnes mrcho
  • Při hlasování dobře udělala. *16* Všechno je boj o korýtka.Co všechno vyšlo na povrch o minulé vládě,je to síla.
  • Karolino nafotil jsem ti Osmanske dedictvi Safran ,,,,,,,nakole nemam penize skutečně nemám příjem nejsu jak vy s trafikami v Budvaru ač jsem dřel uKolarika jak na nucených pracích ve Vídni.
    Neohl jsem ani kupit konske maso v reznictvi nemeli a ja nemel penize Cesi a Slováci se nacpávali reznictvi prijeli auty a jakasi tlusta v audi.
    Jel jsem dom nakole s plným fotakem safranu poslu ti fotku se fčelínem aby Dalajma vedel co su ůly.
    Svičku misto svičkove jsem nechal u pomniku padlích partyzau i za Vlastimila co se odstřelil kvůli babě na hradem za rybníky v Brumově.

    Ahoj Antonín Brachtl
  • Za její postoje ji nemohu mít v oblibě, nelíbí se mi však urážky různých anonymů.
  • neviděl jsem ji ani vplne polni když velela armadě ani nahou jak popsal spisovatel Kundina z Canady ávštěvvvvv návštěvu manželk důůůůůtojnika v kasarnach Tankoví prapor

    Funker LN Companie čssr Funkerlied
  • Nahodou, je to sexy zena a kdo vi jak umi s..pat a treba ji ma zrzavou, a to ja rad....
  • Ta matrace nemyslí hlavou, ale spodkem!!!!!!!!
  • Jste z Marsu nebo Tataři? Spolehlivé lidi tam měly všechny strany doteď a všichni kradli jako straky.Proto ji tam nenechali,aby něco nevyplavalo napovrch. Karolíno, jste chytrá a statečná žena, držím Vám palce.Vykašlete se na Nečase i Kalouska, s těmi se daleko nedostanete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit