Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ÓÓMNIPÓÓL !!!!!! Ta holka se nestratí, i když ji akce s vyhazovem - pro Omnipol neposlušných lidí na Min.obrany - nevyšla.
    Ty bolavé prstíky už ji pofoukali a jede se dál .
    Kur.. fix, ten Háva je ale borec
  • jak se říká kdo seje bouři sklidí vítr tato dáma se už nehodí ani aby předváděla vojákům v afganistánu striptíz už je to stará kopřiva.
  • Tak co už ti šijou uniformu na ministerstvo války,nebo kam se zase vetřeš? Asi na válku pošleš Viktorka a sama shrábneš doravu... doufám, že tě někde potkám v MHD.... *10*
  • Bůh prí stvořil zem za sedum dní a potom měl volno, ona udělala BORDEL za pár dní a volno dostala a až ten osmí.
  • Jako nadpor. v záloze uvažuji hodnost vrátit. Je mi z toho na bli...
    • nadpor. nebo npor. zy vojáku.xvj
  • ty jo, paní generálka....ty jsi ale trapanda...kolik nakradeš?...ale odpověz po pravdě...stejně tě zavřou...pipiny patřej do klece.. *12* *11* *11*
  • Je to "krasomila inteligentní", jen mám strach, že na mě vyskočí za chvíli i z pytlíku bombonů. Myslím, že už jí zde bylo moc, ať se věnuje rodině a neškodí republice.
  • Všichni co jí fandíte jste koko..i!
  • Copak nevidíte, že nám už léta vládnou jiní, že tam byla dosazená, zkrátka se nenašel nikdo kdo by řekl NE ? Armáda je bažina do které se dá cpát milardy. A ty pak tečou jinam. Proč nám byl děkovat z Izraele.
    Teď je to z první ruky, víte odkud je manžílek. To je druhá hvězda která byla v armádě, ta asi nebyla dost loajální. Okrádat chudý stát a tím i obyvatelstvo je to nejjednodušší. A to platí nejen u
    vojáků.
  • Jde nahoru jako raketa, bude to rychlý pád a mi to všichni zaplatíme, bude na mise jezdit s košíčkem s vínem ,bábovkou a cigaretama.Nato ji bude radit,to se nebojím, hlaně at si nehraje ze vzduchovkou,ještě aby se zranila,hrůza pomyslet . *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit