Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je na čase aby si ty škeble táhla...
  • Od roku 2011 k u r v a.
  • Já myslim, že její titul je úplně výstižný no prostě sebevědomá "magor" P*če. Já se o politiku tolik nezajímám, ale když jem viděl tohle sebevědomé dámské střevo na ministerstvu obrany, tak jsem byl rád, že v německu stojí 2400 tanků Leopard 2, ale neni mi jasné, jak si na ně ti němci našetřili, my máme asi 20 tanků a ty by rusové vyřídili za 15 minut i s gripeny. Viz. doktor Nostradamus :"rudí pochodují v řadách proti bývalým rudým oba nové státy se jim postaví rudí rosekají rudé do ruda" a jinde "když vyjde slunce ve třetím měsíci kanec a leopard zápasí na bitevním poli leopard náhle zůstává stát a pohlíží k nebi. Vidí plameny šlehat ze slunce." *5*
  • Ať je ji peklo milosrdné.
  • Vazeni zucastneni,
    verme tomu, ze kazda svin* jednou dochrochta. Tahle "dama" je opravdu velka svin*, do vseho vidi a vsude byla minimalne 2x, uz se na ni vari voda pod pekelnym kotlem.
    *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Její pokřivenou páteř bych nechtěl mít,té bolesti se už do smrti nezbaví.Ona si ale nic jiného nezaslouží,akorát si zaslouží obléci se na Mírově do tepláků.
  • Já myslela že jí je tak 30 a ne 37!!!!!!!!! *16* *7* *7* *9* *13*
  • Jen se neboj, fandím Ti. Trefená husa se vždycky ozve. Jen by to chtělo hlouběji a citelně zasáhnout. Chtěj si hrát na vojáčky,?? a proti komu vlastně vyhlásí tatínek válku?? Všechny podniky co vydělávají nějaké prachy, tak půlka teče někam do ciziny a bez daní. Už nám všichni ukázali co a jak to myslí s lidmi. *4* *4*
  • Jdi vařit knedliky
  • Ženský které nepracují na sobě duchovně jsou od přírody negativní,a ty co už nemohou mít děti by měly jenom sloužit,a pokud možno nerozhodovat.Snad si nemyslíte že prvotní Stvořitel je nějaká baba.Je to neuvěřitelnej Chlap.Jó kdyby byli všichi poctiví a slušní,tak chodíte třikrát týdně na hodinu do práce,a můžete mít toho tolik že to nebudete ani chtít.Atd.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit