Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chyba ve druhé větě. Oprava: a vládě podrží, ...... *12*
  • jak tak čtu ten její životopis, tak pořád nemůžu přijít na to, čím si tahle osoba zasloužila takový vliv a postavení.. z členky komise pro zeleň až na ministryni obrany!? a pak že všechno je možný jen v USA *12*
  • taky si myslím, že už v té prdeli měla být, je to prostě sv*ně korytářská,
  • Bůh prí stvořil zem za sedum dní a potom měl volno, ona udělala BORDEL za pár dní a volno dostala a až ten osmí.
  • Pro prachy vždy schopná udělat vše. *12* *12* *12*
    A vládu podrží, nikdo by LIDEM totiž nevolil.....
  • Tak prosím Vás nebudˇte tak útoční na místopředsedkyni. Já ji chápu. Prostě využívá možnosti situace. Všichni toho využívají od Franc Josefa, Adolfa Hitlera, Gustáva Husáka až po Vendu Klause. Vždytˇ je to hezké lhát, mít imunitu a hrabat prachy. Kdy se jí to zase naskytne!!! Tak nezávidťe a přejte. Taky by jste jen hrabali a kradli na jejím místě. Že né??? Že by jste pobídkám oddolali??? Nevěřím, možná ještě více a dělali by jste to šikovněji. No tak nekritizujte. To umím taky. *3*
  • Běžte do prdele,jste tam zadarmo drahá!!
  • A přibal si svého US manžela.Když vidím tu strmou kariéru tak ta již je podezřelá.Ale jste splachovací tak se ani nedivím.
  • Vážená Karolíno,že vám není vůči občanům hanba.Vy pro koryto odepíšete přátele a známé.Vám už nelze věřit ani pozdrav!!!
  • ... blahopřeji Vám paní poslankyně. Učinila jste moje rozhodnutí volit KSČM nezvratným. A nezklamala jste mě. Nevím proč, ale Vám bych už nevěřil ani přání dobrého dne.
  • jdi za štěstím,ale někam jinam,tady pro tebe není místo.Už aby jste šli všichni do pr...,ty i tvůj pucflek Nečas a nezapomeň si přibalit debila Kalouska - je,je to je krásná trojka,táhněte a už se nezastavujte,je to jako v pohádce,sebereme vidle,klacky a vše co bude po ruce a vy potáhnete *16* *16* *12* *12* *16* *12* *16* *12*
  • Tato kačena má málo,musí hrabat a hrabat,ale charakter žádný,kde jsi ho Káčo zapomněla?,ale neboj na každou s....,se dole vaří voda,na někoho rychleji na někoho pomaleji,ale budeš tam i ty.Co dobrého děláš pro obyčejné lidi?no přeci h....,a to si sežer sama,máš ho stejně hnědý jako my všichni ostatní.Táhněte všichni do pekla *16* *16* *16*
  • tato paní je vzor jak jse nevzdát dobrého místečka za jakoukoliv cenu asi nemá vůbec páteř
  • Divím se předsedovi vlády, že menoval ministrini obrany Karolínu Peake. Už vzhledem k její rodině a jejímu manželovi, tak k tomu, že vstopila do sněmovny jako členka VV a tuto stranu opustila. Z našich dějin je známo, že kdo zradil, zradí znova a na to pan Nečas asi zapomněl. Tato pani je schopna pro udržení se u koryta udělat cokoliv aby se udržela.
    Pryč s takovýma lidma ze sněmovny. Čím dřív, tím lépe.
  • Nějak zapomněla napsat ,že byla členskou ODS:-)))))
  • Jen se neboj, fandím Ti. Trefená husa se vždycky ozve. Jen by to chtělo hlouběji a citelně zasáhnout. Chtěj si hrát na vojáčky,?? a proti komu vlastně vyhlásí tatínek válku?? Všechny podniky co vydělávají nějaké prachy, tak půlka teče někam do ciziny a bez daní. Už nám všichni ukázali co a jak to myslí s lidmi. *4* *4*
  • Nebudu hodnotit Vás ani Vaši práci. Byla jste zvolena za VV. Nyní nemáte více ve vládě co dělat,nikým nejste zvolaná na tuto činnost. Držíte se koryta apod. Věřím, že "boží mlýny" budou mlýn i ve Vašem případě. Ale zkuste se alespoň jednou zachovat ne jako špína, ale jako čestná špína. Když jste jednou řekla, že končíte ohledně Vašeho odvolání, tak to dodržte a přestaňte zase někomu někam lést a alespoň dodržte to, co patří ke slušným lidem. Pouze dodržet slovo.Jsou svátky, ale nemohu Vám přát nic dobrého a hezkého.
  • Krvajzna zůstane krávou a Peake Píčou
  • Já myslim, že její titul je úplně výstižný no prostě sebevědomá "magor" P*če. Já se o politiku tolik nezajímám, ale když jem viděl tohle sebevědomé dámské střevo na ministerstvu obrany, tak jsem byl rád, že v německu stojí 2400 tanků Leopard 2, ale neni mi jasné, jak si na ně ti němci našetřili, my máme asi 20 tanků a ty by rusové vyřídili za 15 minut i s gripeny. Viz. doktor Nostradamus :"rudí pochodují v řadách proti bývalým rudým oba nové státy se jim postaví rudí rosekají rudé do ruda" a jinde "když vyjde slunce ve třetím měsíci kanec a leopard zápasí na bitevním poli leopard náhle zůstává stát a pohlíží k nebi. Vidí plameny šlehat ze slunce." *5*
  • no taaak velebnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit