Přejít na výpis diskuzí

Karolína Peake

OSOBNOST 22.2.2011 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na koemntování této slépky je škoda času :-) *6*
  • Lživě inzeruje že ušetří 16 000 000 000 kč !!!Karolína debilní *12*
  • jak tak čtu ten její životopis, tak pořád nemůžu přijít na to, čím si tahle osoba zasloužila takový vliv a postavení.. z členky komise pro zeleň až na ministryni obrany!? a pak že všechno je možný jen v USA *12*
  • Bůh prí stvořil zem za sedum dní a potom měl volno, ona udělala BORDEL za pár dní a volno dostala a až ten osmí.
  • Pro prachy vždy schopná udělat vše. *12* *12* *12*
    A vládu podrží, nikdo by LIDEM totiž nevolil.....
    • Ne,že BY nevoli,on jí ani nikdo nevolil!Je to PROTIÚSTAVNÍ JEDNÁNÍ a Ústavnímu soudu,koalici i pozici je to u zádele!A když jsem já chtěl k Ústavnímu soudu podat stížnost,byl jsem odpálkován,že jako řadový občan nemůžu podávat k tomuto soudu stížnosti!Tento stát je jeden velký "VYKŘIČENÝ DŮM"!!!
    • A volit nebude. Je to taková "Zimní královna" a politický samozvanec. A pan premiér možná vidí jen do sekretariátu a asistentku.
    • Tato dívenka je bezpáteřní potvora, ještě horší než Kočí. O takovou nandu bych si neopřel ani kolo. Škoda slov. *10* *10*
    • Chyba ve druhé větě. Oprava: a vládě podrží, ...... *12*
  • Tak prosím Vás nebudˇte tak útoční na místopředsedkyni. Já ji chápu. Prostě využívá možnosti situace. Všichni toho využívají od Franc Josefa, Adolfa Hitlera, Gustáva Husáka až po Vendu Klause. Vždytˇ je to hezké lhát, mít imunitu a hrabat prachy. Kdy se jí to zase naskytne!!! Tak nezávidťe a přejte. Taky by jste jen hrabali a kradli na jejím místě. Že né??? Že by jste pobídkám oddolali??? Nevěřím, možná ještě více a dělali by jste to šikovněji. No tak nekritizujte. To umím taky. *3*
  • Běžte do prdele,jste tam zadarmo drahá!!
    • taky si myslím, že už v té prdeli měla být, je to prostě sv*ně korytářská,
      • Vždyť ona už se Nečasovi do tédíry dávno zavrtala Čůza.
  • A přibal si svého US manžela.Když vidím tu strmou kariéru tak ta již je podezřelá.Ale jste splachovací tak se ani nedivím.
  • Vážená Karolíno,že vám není vůči občanům hanba.Vy pro koryto odepíšete přátele a známé.Vám už nelze věřit ani pozdrav!!!
  • ... blahopřeji Vám paní poslankyně. Učinila jste moje rozhodnutí volit KSČM nezvratným. A nezklamala jste mě. Nevím proč, ale Vám bych už nevěřil ani přání dobrého dne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit