Přejít na výpis diskuzí

Katarína Knechtová

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zvize

    Re: Kata

    to je naozaj fajne katka ze komunikujes kedy zahras na morave Kromeriz,Zlin,olomouc,brno?ja su chlapec z hane co ma rad hudbu a hraje hanacke hard core co dela katka ked nic nedela?zatial dovidenia dopocutia...sbns.tom@seznam.cz
  • Ahoj!

    AHOJ!!! *3*
    Vaše Katarina
  • Re: Re: Moj Boze

    Nikdo chytrýho nedělá, já jsem taky původně ze Slovenska, jenom jsem chtěla slyšet názor někoho rozumného,to ty pravděpodobně nejsi, když sám odpovídáš s urážlivě, to nebyla urážka Kataríny.Zpívá opravdu hezky, o tom nepochybuji,ale jsem "nepochopila" to jazykové pojetí té písně.
  • Kata

    má tady je email katarina.knechtova@centrum.sk *5*
  • Re: Kata

    *4* má tady je-katarina.knechtova@centrum.sk *3*
  • vše nejj

    Všechno nejlepší :) *4* *14*
  • Hlasujte!!!!

    Hlasujte pro singl Kataríny Knechtové Vo Svetle Žiariacíh Hviezd zde,jde to každých 12 hodin!!
    http://www.nejhudba.cz/?p= nejparada
    *1*
  • thecrow

    Re: Moj Boze

    Nedělej tu chytrýho a di radši do...mu. Katka je super a uši kroutí spíš takovéhle pomluvy!
  • Moj Boze

    Si ji označili jako Československou zpěvačku proto, že tu písničku zpívá československy, nebo se mýlím? Kroutí to ušima. Nebo tak mají slova v modlitební knížce? Oni jsou totiž na východním Slovensku děsně pobožní! *7*
  • Katarina

    Katarina je nejlepší!!!!!!! *4* *4* *3* *3*
  • Moj bože

    Kačka je suprová!!!Její hlas mi hodně pomohl v době kdy jsem to nejvíc potřebovala-skrátka si nemůžu pomoct-VYLÉČIL MNĚ!!! *4* *4* *4* Myslím tím písničku MOJ BOŽE. *4* *14*
  • Re: Neznate mapu?

    Když si projedeš všechny osobnosti, tak zjištíš, že to tak neni. Příklad Tereza Huříková, Vimperk, Československo.
  • peha

    ahoj som s katky prekvapena
  • castelymy

    Re: ROZPADLA SE!!!!!!

    peha sa rozpadla, katka uz spieva sama, ma vlastny album zodiak!!
  • Re: Miluji ji

    *5*mas recht sem stejneho nazoru supr *5* *4*noci zimni dlouhy,svetla svicek touhy *4*tom
  • zvize

    song pre katku

    ty jsi ta vila,co vyhrava svuoj boj,zo zlem,zo zlem.ty jsi ta biela,nebojici se ani certa......atde to???vse naj vsem fans *4*Katce predevsim *4*hahace Tom
  • hahace

    mal som taky sen,o Katce jen,ak sme spolu na akesi naozaj zaujimavej planete *4*
  • Miluji ji

    Miluji ji. Sám se zabývám hudbou intenzivně a to, co dokáže Katka, je opravdu jedinečné. Má velký potenciál, její schopnosti jsou značné. Málokdy vznáším takovéto soudy, protože těch doopravdových umělců u nás hodně ubývá. Kdo umí hodnotit a není zkažený komercí, musí poznat, že v té holce je něco, co umí dávat obrovská potěšení. Jaromír
  • wewerka007

    Re: Re: Bathory

    souhlas *3*
  • ROZPADLA SE!!!!!!

    JO TAK TO MOŽNÁ, ALE MOJ BOŽE NAZPÍVALA KATKA UŽ SAMA *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit