Přejít na výpis diskuzí

Kate Middleton

OSOBNOST 2.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážně nechápu, proč tady někteří Kate pomlouvají. Je to obyčejná holka, která se vdala do královské rodiny. Navíc je opravdu hezká a nezdá se mi, že by byla arogantní a nafoukaná. To spíš ti pomlouvači mají problém sami se sebou, nedokáží projevit úctu osobě, která dosáhla vznešenějšího postavení než mají oni. To bude asi ten hlavní důvod těch pomluv. Kdybych Kate potkala na ulici, klidně bych se jí uklonila.
    A taky tady někdo narážel na to, že Kate "něco způsobila". Jestli je tím myšlena ta sebevražda té zdravotní sestry, tak za to Kate nemůže, může za to to rádio, za prvé nechápu, co je vtipného na tom vydávat se za královnu a zjišťovat zdravotní stav Kate a za druhé lidi z toho rádia mohli dopředu předpokládat, že zdravotní sestra, která tyto informace nechtěně sdělí, může mít potom s nemocničním personálem problémy (výčitky od vedení nemocnice atd.). Mě by to teda dopředu napadlo. Tenhle nejapný žert si mohli odpustit, aspoň by ta rodina nepřišla o matku a manželku.
  • Je to moje nejoblíbenější osobnost. *4* Je velmi krásná.
  • 56 kilo nemá,to spíš 42 ! *15*
    • Jsi pitomec *16* *10*
  • I wish all the best for baby Kate and Wiliam in the Czech Republic made a film as you see it and know that you belong luck and baby I could not wait until it is born. *4*
    • Hallo Kate and Wiliam,main Friend...Main countri Czech Republik...Main neim Lukes..Bull...veri nais babe... Goodbai .... veri Clismas..... bai..Main eimal adreese.www.Mongol555@eimal.cz *5*
  • Je to krásné jméno, moc gratuluji rodičům ke krásnému miminku. *4*
    • blé *11* *11*
      • No ty máš dost!!!!
        • Tery!
      • ???????
  • Velká gratulace k narození miminka.
    Chtěla jsem aby se jmenoval Alexandr nebo Louis a troch se mi to splnilo. Jmenuje se Její královská výsost George Alexandr Louis z Cambrige.
    *4*
  • Já jsem také tušila, že to bude chlapec, Kate byla celé těhotenství pořád stejně krásná tak jako její tchyně Diana, když nosila pod srdíčkem své dva syny.
  • Já jsem věděl hned,že budou mít syna:-)Přeji ať se mají všichni dobře.Jsem zvědavý na jméno.Víc by se hodil Alexandr.Jeho Královská výsost Princ Alexandr z Cambridge zní líp než George
  • Hello Kate , Congratulations to the baby, whether healthy. *4*
  • veliká gratulace k narození syna:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit