Přejít na výpis diskuzí

Kate Middleton

OSOBNOST 2.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká gratulace k narození miminka.
    Chtěla jsem aby se jmenoval Alexandr nebo Louis a troch se mi to splnilo. Jmenuje se Její královská výsost George Alexandr Louis z Cambrige.
    *4*
  • Já jsem také tušila, že to bude chlapec, Kate byla celé těhotenství pořád stejně krásná tak jako její tchyně Diana, když nosila pod srdíčkem své dva syny.
  • Já jsem věděl hned,že budou mít syna:-)Přeji ať se mají všichni dobře.Jsem zvědavý na jméno.Víc by se hodil Alexandr.Jeho Královská výsost Princ Alexandr z Cambridge zní líp než George
  • Hello Kate , Congratulations to the baby, whether healthy. *4*
  • veliká gratulace k narození syna:)
  • Moc gratuluji k miminku, hlavně ať jste zdraví... *3* *4*
  • http://hrhkatemiddleton.blog.cz/
  • http://www.hrhkatemiddleton.blog.cz/ > Nový blog, zaměřený hlavně na Kate.
  • Souhlasim *6*
  • ixmrnzufcbjngv hk
  • Mluvíte mi z duše!!! Ona si prostě myslí, že když je princezna, že může všechno a nemusí nic, nevyplatilo se jí to, ale královská rodina vše zazdí... Do kdy však?
  • Jo možná to jen všechno hraje ale možná taky ne a myslím že Wiliem je dost velký aby sám poznal jak to vlastě je.
  • Ubožáčku, tebe ani komentovat nemá cenu...
  • Laskavě si zodpovězte otázku, jestli má DÁMA zapotřebí se někde ukazovat nohoře bez, navíc v takovém postavení, jakého vedomě dosáhla sňatkem s královskou rodinou! Jaká drzost jí pudí k tomu žalovat novináře, který dělá svou práci, to opravdu nechápu... Kdyby se chovala jak má, jak jí protokol přikazuje, jistě by nemusela podstoupit takovou trapnost!!!
  • jsi hroznej d*bil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jak falešná hra.Každý člověk je nějaký.A mě to zase přijde,že Vy jí ten post závidíte.
    A mohu říci že i Lady Di to jednoduché neměla.
    No a co,že Kate ležela v nemocnici s nevolnostma každá žena to nějak snáší.
    Každý by si měl zamýst před svým prahem než-li bude kritizovat druhé.
  • Myslím že Kate je úplně normální holka, která se zamilovala do Williama
    Lituju jí za ty předpisy *16* *14*
  • Vedela, ze bude sa musiet riadit podla urcitych pravidiel, tak nech sa nestazuju ak ju prenasleduju novinari, urcite sa nemusi pretrcat hore bez, nepasuje to pre zenu na jej postaveni....aky zivot si vybrala taky ho ma a je neskoro sa stazovat...
  • Já nevím, co tedy proti té Kate všihni máte. Já jí to všechno přeju, na mě působí úplně normálně. Má hezký vkus v oblékání a podle mě je perfektní!
  • Její falešná hra na skromnost je alespoň pro mě již dlouho zcela zřejmá... Moc dobře si byla od počátku námluv s královskou rodinu vědoma, jaké výhody bude moci požívat a při své inteligenci a ze zkušeností prostřednictvím Lady Di musela vědět, že vše spolu nese i nemalý zájem bulváru... Vybrala si to, tak jí tu nelitujme. Kolik zvracejících těhulek leží v nemocnici? Zhýčkaná princeznička tím ovšem "nepřímo" způsobila, co způsobila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit