Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Hrachovcová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kačce

    Paní Hrachovcová.Jste hezká ,milá a simpatická.Myslím si,že styl humoru,který nam nabízíte je velice dobry.Nikdo jiný ho v takové podobě tady nenabizí.Jen tak dál.A nenechte se odradit.Máte mezi lidmi spoustu příznivcu.Bavit lidi,je velké umění.A vy to umíte.Přei vám hodně uspěchu.
  • Nc

    Paní Kateřino,když jsem tak náhodně pročítal příspěvky pro Vás,styděl jsem se za tu mužskou část,kteráse komicky zakomplexovaná zbaběle ukryla za klávesnici,prostřednictvím které napadá ženu znající nanejvýš z televize a díky tomu zřejmě dosahuje orgasmu. Víte co? Přejte jim to ať mají,alespoň tu malou potěchu v jejich ubohém životě. Přeji hodně spokojené úspěšnosti.Ruda Nc
  • Nc

    Kateřiny co se nehodí se nerodí ! Nc
  • Hrachovcová

    Na Prásku, kerý jste zazdila a zrušila, jste se bavila jen Vy, není to příliš pro televizi drahé a od vás sobecké.Lada
  • Kateřině

    Proč ze seba děláte takového blbečka, je hodně komediálních hereček, a jsou výborné , proč nechodíte na hodiny herectví, když vám to nejde, jako herečce se vám občas dařilo, ale do moderování se necpěte a to prosím i do rádia, já to pak sice vypínám, ale škoda těch ostatních příspěvků.
  • Kateřině

    Ač muž,musím dodat nejste přitažlivá ženská,chybí Vám ta vnitřní krása a šmrnc ,proč tak umíte lidi naštvat? Proč na sobě nepracujete? Jděte k psychologovi spíš než do posilovny.J
  • Hrachovcové

    Nezlobte se, ale musím se přidat, pokud budete zase v Prásku, pro mě končí. Uráží mě vaše vystupování, připadám si, jako když tv Nova to vysílá pro dementy, pro lidi, co nemají IQ, i když vy všude tvrdíte, že ho máte,tak to ho úspěšně schováváte.XX
  • vzkaz pro Hrachovcovou

    Proč taková trapná vystoupení v Prásku a všude, kde se objevíte, vím, že pořad nebude mít úroveň , tak přepínám.Je mi Vás líto a ještě v Blesku tvrdíte, jaký mělo vaše moderování v Prásku úspěch- to je smutné,asi dbejte jen na tu postavu, do hlavy už toho moc nedostanete.V.
  • Kdy už prosím Vás skončíte v televizi!! Je to hrůza se na ty Vaše puberťácké výstřelky dívat! Ještě že Vás vykopli s ranního pořadu "snídaně s novou" Nechcete se živit jinak, třeba Vás někde v cirkusu vezmou jako klauna!! *16* *16*
  • Káča

    Ona Káča asi bude trošičku více hloupá. Poslouchám ji ráno na impulsu a myslím, že nemá všech pět pohromadě....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit