Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Hrachovcová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Káča

    Ona asi bude hloupá Káča. Slyšel jsem ji pár krát ráno na Impulsu a myslím, že není zcela normální...
  • jÁ BYCH O NÍ TAKHLE NEMLUVIL ONA JE STRAŠNĚ SILNÁ
  • Nenechte se otrávit....

    Paní Hrachovcová,velice jsem Vás milovala v seriálu "Život na zámku."Byla jste přímo roztomilá. To moderování v "Prásku" -tedy Váš styl není to"pravé ořechové".Jaksi se k Vám nehodí.Uberte afektu a uberte pitvoření se. Vy to nemáte zapotřebí.Jinak Vám přeji hodně zdaru ve Vaší práci. *4*
  • Husa

    Je to hloupá husa. Nesnáším ji jako nikoho jiného na televizní obrazovce. Když ji vidím, tak se mi z ní dělá špatně. Je škaredá, hloupá a naivní !!!
  • Kata je nejlepší na světě *4*
  • Pardon. Míro s velkym M. Asi mi zlobí klávesnice *1*
  • Herečka to rozhodně neni, tak je v této rubrice omylem. To co předvádí v Prásku nemá obdoby, zejména ty scénky na konci pořadu, talent nikde, pointa nikde. Opravdu je to na přepnutí. míro máš pravdu.
  • kateřina hrachovcová

    kateřino jste skvělá váš humor je povzbuzující,nabíjecí a skvostný pokračujte v započaté práci nenechte sebe ani nás pokořit jinou kultůrou s díky vaši obdivovatelé susi a lada
  • Vždy mi bylo při sledování všech pořadů ve kterých jste vystupovala trapně a styděl jsem se za vás,jen co jste otevřela ústa.Nyní to řeším přepnutím na jiný program.Je mi vás líto.
    • Re:

      Kateřino co mi uděláte
  • Její tanec v prásku připomíná padoucnicí postiženého chovance ústavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit