Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic moc. Jsou lepší.

    Nevím co na ní je hezkého. Divnou pusu a zuby,bez pasu,bez prsou,příjde mi i dost malá, mírně obtloustlá. Čím vlastně vyniká?
    • Což o to, každý vypadá, jak vypadá. Řekněme, že ZDRAVÉ sebevědomí - to je ono (tedy v jejím případě spíš není).
  • Kateřina Kristelová před lety aneb Ošklivka Katka!!!

    Kateřina nebyl vždy tou sexy ženou z Playboye. *14*

    http://www.stream.cz/video/8/256049-k-kristelova-pred-lety-aneb-osklivka-katka
  • stará známá...

    Já se taky narodil 21.11.1979 v Táboře
    Už v porodnici se mi líbila :-)
  • ale...

    Na druhou stranu je dobre si veci prebrat komplexne nez je sem clovek napise. Ucel sveti prostredky a to Katka umi vyuzit skvele, zaslouzi si poklonu *3* . Na me treba pusobila celkem charismaticky, to umele z predchoziho prispevku beru zpet. Kdybych nevedel ze je to celebrita, rekl bych ze jo to hodna, svudna, mlada zena, co si zaslouzi pozornost a pozval bych ji na ...to co pije...(Katko ozvi se at to zjistim (viz email)) *3*. Klido bych s ni zasel nekam na piti, podle me s ni bude sranda. Taky je sympaticky, ze se vypracovala sama nahoru. Nicmene mozna by to chtelo vic medialniho odstupu, proziravosti a nadhledu. *1*
  • pekna ale

    *7* ...nojo, videl jsem ji na netu u Krause, je pekna. Nicmene kdo to videl musi uznat, ze je vicemene umela a nic moc chytra. Cetl jsem clanek na celebrity.cz, kde o ni moderatori a valna cast ucastniku pisou jaka to byla v tom poradu chudinka a jak do ni Kraus nepravem sil. Jenze Kraus ji napadal chytre, a nezacal si. Ona se zasekavala, nevedela co rict a chuderka, musela i snest nejakej ten zert na svou barvu *14* , dobre Katka je pekna ale hloupa, a nic na to nezmeni ze studovala VS. Tu studuje kdedkdo, to je nevypovidajici artikl. Nemate na ni nekdo kontakt(email)? Chtel bych se ji optat na par veci *5*
  • SEXY

    Je fakt moc Sexy. *14*
  • blahopřání

    Vše nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • bohudik

    Kateřina

    Líííííbbbbbíííííš se mi fandím Ti *15* *15*
  • Moderování

    Dobý den, moc jste se mi líbila jak jste při Live přenosu moderovala Eurosong 1 i 2. Lidí, co by to takle dokázali je málo..držim palce!
  • Osobnost

    Podle toho, co jsem zde četl, musím s většinovým názorem souhlasit. Bez ohledu na to, do jaké míry je to image, myslím, že tato dáma není osoba, jejíž přítomnost bych záměrně vyhledával. Zřejmě nemá smysl vyjadřovat žádné hodnotící soudy, protože vždy je tady protiargument: "jak dobře ji znáš?". Nicméně si to nemůžu odpustit. Paní Kristelová může být ráda za svůj vzhled a myslím, že to nebude příliš nadnesené, když prohlásím, že i svým možnostem vděčí tomuto aspektu. Ale tak někdo je vědec s vysokou inteligencí, někdo je politik s charisma, někdo může být modelka a dělat v showbusinessu. Její image zřejmě vyhovuje lidem, na něž je (mimo jiné) televizní pořad, jež moderuje, zaměřen. Zdá se, že s tím čím disponuje umí naložit poměrně zdatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit