Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Ahoj kacko,ozvi se mi prosim.Mam ferrari,nenosim kabelku a ty tvoje vlasy bych prezil...a slibuju ze darek taky ode mne neuvidis jak je rok dlouhej....
    • Re: Ahoj

      Ty troubo, a kam ti mám zavolat, když tu nenecháš telefon ? Doufám že nenosíš špičatý boty, pak by to šlo
      • A pak ze neni zlatokopka
  • Pozdrav

    Ahoj, moc jsi me zaujala v pořadu s Krausem.:) jsi upřímná a nenecháš si ni líbit:) A mimo jiné Ti to slušelo:)

    Hezký večer nebo den, jestli toto vůbec budeš číst:) Jirka
  • ???

    Kdo to vůbec je, tahle peroxidka?
    To je zpěvačka nebo herečka nebo malířka nebo spisovatelka nebo sportovkyně nebo co vlastně? Co dokázala? Ví to někdo?
    • Re: ???

      krom kopírování Pergnerové nedokázala vůbec nic a to co předvedla u Krause jasně ukázalo jak moooc je omezená po natočení tohoto dílu se mediálně znemožnila určitě musela vzteky a brekem utíkat ze studia taková to byla OSTUDA !!!
      • Re: Re: ???

        moje řeč moje řeč, je prostě mozkově omezená no *9*
      • Re: Re: ???

        Byla si v pohode Kačko !! *3*
        • Re: Re: Re: ???

          ani omylem *9* *15* *8*
  • Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

    Koukam ,ze ceska zavistivost a pomluvacnost stale kvete v nasi male zemicce a asi se to nikdy nezmeni.... To co nekdo napsal ze tto slecna patri mezi "barbie" ci podobne panenky je mozna pravada ,ale kolik z vas ji zna osobne ci podobne/ja tez ne/ a tvrdit "znam ji z prace ale nebudu jmenovat" je si taky myslim ubohost lec ten kdo ma co rict se neskryva v anonymite nebo ne ???? A proto pro ty co maji chut mi napsat neco fajn jako reakci tak se ozvete a pokud to bude cist i katerina tak at se taky dystak ozve a nepatrim mezi druhomizaky ani fotbalisty *1*
    • Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

      Tohle preci neni zavist,jsou to nazory. *3*
    • Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

      No tvoje čeština není nic k závidění...
      • Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

        ok moje cestina je na nic uznavam ale optam se te jinak jaka je tva anglictina nemcina drancoustina a nemcina ???/ myslim z pokud bych tobe a nekterym z vas to napsal v nekterem z ostatnich lidi zde ze bys byl ztracenej vice ne??? takze nechtej me chytat za chyby ji....
        • Re: Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

          1)Proč je všech ,,inteligentů,, oblíbená věta ,,znáte ji osobně´´ ???Kateřina si přinejmenším myslí,že je celebrita/moderátorka.Tak snad na nás ,,normální´´ lidi musí nějak působit ne?Každý si udělá názor z jejího vyjadřování na veřejnosti.Tak proč je potřeba ji znát osobně? a za 2)Další oblíbená věta ,,Česká závist´´ .Proč když někomu nějaká ,,celebrita´´ nesedne,si hned lidi musí myslet,že jí hned závidí?Já osobně bych třeba nechtěla,aby o mě lidé psaly to,co tady v diskusi píší. *3*
      • Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

        Když už člověk neví kudy kam, tak druhého uboze upozorní na Češtinu..hihi
  • bývala fajn

    Kristelka bývala fajn.. Svá a originální.. Ted je z ní jenom další barbína.
  • Pseudonym

    Nejde mi na rozum, že jsem se ještě nikde nedočetla, že Kristelová je jenom pseudonym a že je to vlastně Blažková z Vršovic...
  • Kata

    ma nekdo jeji telefon nebo mail musim ji npsat tak mi ho poslete diky
  • Kačenka Kristelová

    Nejlepší je že pořád pláče, že nikoho nemá a na sebe kontakt nenechá tak at se pak nedidí že spí pořád jen sama s myškama
  • Kristelová....

    Neví někdo jak je vysoká?
    • Re: Kristelová....

      Má tak 1.65m a bývala krásná přírodní brunetka s dlouhými přirozeně vlnitými vlasy...je jí fakt škoda *9*
      • Re: Re: Kristelová....

        ma urcite min nez 165...
  • het

    hon är het *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit