Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • video

    http://www.stream.cz/video/31/22994 -katerina-kristelova-z-jedne-noci-j e-sest-let-a-svatba
  • Regulerní dotaz

    Nevíte někdo jestli je tahle holka vzálená přibuzná s Vlastou Burianem? Seriozní dotaz, nebo s Pavlem Bémem?
  • čí je ten telefon-603260730?kdo máte na Kačku mail,mi ho pošlete,díky
  • PRAVOPIs

    boze lidi naucte se psat slovo SYMPATICKY, opravdu tam neni I, takhle to opravdu neodepise:) *1*
  • pokus katerina

    Hledáš pohlednýho mladýho 26letého Petra zajištěnýho simpaťáka z Jablonce,pokud jsi nezadaná manekýna Jablonec,Liberec pro kterou je důležitý mužský intelekt a charakter a ochráníš mne před supy,který čekají na mne jak na nějakou kořist ,mám si s tebou o čem povídat,také se zajímám o módu,počítačovou grafiku a velmi pěkně maluji, mám společenské vystupovaní a jednám upřímně bez přetvářky,děti nemám,jsem nezadaný,svobodný, rád vařím,nosím také sportovní oblečení nabízím společný život ve vlastním útulném bytě ,určitě by se ti líbilo se mnou cestovat a najít cestu ke kutuře napiš smsku 720191074 i s emailem nebo email:novopek@seznam.cz,auto výhoda pro výlet do rodinného muzea panenek a medvídků...Pokud jsi na tom s tejně v hledání,tak se ozvi,věřím že jsi a najdeš mne,jsi-li dál a máš možnost přijed do Jablonce budu rád.
  • ahoj

    Moderuj T-music!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • chci její telefon

    chtěl bych na Katku telefon!!!
  • No tak jako nemuzu o ni neco stoprocentne tvrdit kdyz sem se s ni nikdy osobne nesetkala,ale pusobi na me uplne strasnym dojmem.Jak uboze vipadaji ty jeji potitka k jejimu stylu obleceni,i kdyz ten taky neni zrovna to pravy orechovy,ale kazdy ma na vec jinej pohled.....;)
  • Je chutná kočka, nežné stvorenie.
  • Katka je kočka!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit