Přejít na výpis diskuzí

Katherine Moennig

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kate Moennig je skvela herečka *14* *4* *3* I love Shane *14* *14* *14* *14*
  • Kate Moennig je moja favoritka v the l word a moja laska hhahah á *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a kate moennig kebi bola chlap ta bi se hodila k mia kirshner ale fakt a ešte niečo chcela bi som bit ako mia kirshner a kate moennig je moja laska životna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • max123verca
    zdá se mi to nebo mi připomíná v ksichtě Kristen Stewart?? *1* *3* ale jinak je kráásnáá *14*
  • Kate je sama o sobě strašně krásná a sexy. Četla jsem tu otázky typu zda je Kate na holky či ne. Nepřiznala to, ale žije se zpěvačkou Holly Mirrandou. Taky kde se dá shlédnout Three Rivers , kde je Kate s dlouhými vlasy tak sexy, že bych jí okamžitě brala i do postele :D.
    Když si na YT dáte Three Rivers naleznete tam i celé epizody. Bohužel jen v angličtině ;). Ale ten seriál za to rozhodně stojí. Potom také Kate můžete vidět v novém seriálu Ray Donovan, kde dělá hlavnímu hrdinovi Rayovi (Liev Schrieber - neskutečnej sexouš :D) asistentku.
    A nakonec v The L Wordu měla tu nejlepší roli co mohla dostat :))).
    • kiss.miss
      Já zase někde četla, že chodí s nějakým kytaristou, nebo nevím čím....asi kachna.
      TR jsem viděla a celkem jí to tam sluší, ale v roli Shane jí mám přeci jen nejradši.
  • Ona je totálně sexy, ani bych nepřemejšlela, je ta nejhezčí ženská co vůbec může bejt ;D Je tak sexy! .. :)
    • kiss.miss
      Zdá se mi až moc hubená, ale v obličeji je moc hezká.
      • max123verca
        jo no *7* *14*
  • Teda lidi, já jsem z té Shane úplně hotová. Stále na ten seriál koukám
    dokola. *16*
  • ona je prostě brutálně sexy!Vůbec bych se nerozmýšlela... . Krásná ženská!!! *14*
  • Hej a měly spolu něco Shane a Jenny?
    • ano
  • Je uplně užjasná, dokonalá, nádherná, k posráni sexy!! Jednou ji potkat tak bych si nechala ... mozek z hlavy :D:D *14*
    • já též!!
    • Já taky. *1*
  • Kdyby vám něco vadilo tak se mi klidně ozvěte 723617514 ja jsem prostě Shane.A kdyby měl někdo zájem se senmou vyspat tak mi coool me!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit