Přejít na výpis diskuzí

Katherine Moennig

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc se mi líbí že je celá já!
  • Jsem Shane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • tak to by mě fakt zajímalo...
  • booooože to je nejvíc sexy kočka!!!!! *14*
  • je vůbev katherine lezba? *3*
    • Ano je lesba, ale nepřiznala to...
      • kiss.miss
        Neví se.....Neřekla že není, ale ani že je...Třeba je Bi.:D
        • Je eL ;-). Jednou se pro jeden nejmenovaný časopis vyjádřila, že je...
    • asi není nikde není ani zmínka o tom, že by byla!
  • ten serial je tak uzasnej ze ti nejde ani popsat a Shane je opravdu tak sexy a tak krasna :) doufam ze to neskonci jen 6 serií byka by to fakt skoda
  • Všechno nejlepší Kate ♥
  • Než jsem začala sledovat tenhle seriál měla jsme docela dost negativní názor na homosexuály konkrětně na lesby, ale jakmile jsme začala sledovat tenhle seriál změla jsem naprosto názor. Shane se mi líbila taky njvíc a moc mě mrzelo, když to s Carmmen tak vyloženě posrala. Konec mě celkem naštval páč domýšlet se mi to fakt nechce a osobně si myslím, že Jenny sebevraždu nezpáchala a že ji zabila Bett, osobní názor.
  • Serial laska je laska kde hraje nema chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Tak stím souhlasím jeto dost dobrý seriál každej pátek se nato dívám na Prime Laive. *3* *14* *4*
  • Ahojda jdete pres googla kdyz budete chvili hledat taj najdete serial i s titulky ja to naska takze se bemusitenervovat s anglinou a jinak to dava na orima love ten kdo ji nema tak at koujne ne net paoa jinak samozrejme shane fajn ale je taj spousta fajn kocek kdyby neco napiste mi na face ja se pokusim pomoct s hledanim stranky nebo jen tak pisnete jmeno je zuzana redzepiova
  • rada bych vedela jestli je ve skutecnosti lesbicka nebo ji ani chlapy nevadi....proste jak moc je jeji role v The L word skutecna :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit