Přejít na výpis diskuzí

Katherine Moennig

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte kde by se dal shlédnout Three Rivers ? :)
  • Je to fakt super seriál, slyšela jsem otom a pak jsem narazila na nějaký videa a hned jsem se začala koukat na jeden díl za druhým. Je to skvělý seriál a herečky tam podávají skvělý výkon. Shane je fakt sexy ale Alice žeru. Je to super seriál. Konečně něco takovýho začali dávat i v ČR *4* . Tak pa *3* *2* *4*
  • Ahoj,
    chtěla jsem se zeptat ke se to dá stáhnout?? *7*
  • TLW v ČR

    tak se nakonec dočkáme i The L Word u nás v Česku, mělo by se začít vysílat v srpnu na programu Prima Love, bohužel to bude pod názvem Láska je Láska :/ :D jestli to bude s dabingem, tak se máme na co těšit, je jasné že tu Shane pokazí :/
    • No a nepokazili. Mně se to líbí. Máme totiž špičkový dabing, to je o nás
      známé. *1* *1*
    • Re: TLW v ČR

      a nevíš kdy a odkolika?
  • :-*

    Ten seriál nejvíc zbožňuju!! A jí taky!! Kvůli ní bych ta lesbička klidně i byla :D
  • TLW

    Je to otevřený závěr záměrně, aby si každý domyslel svůj vlastní konec podle jeho povahy a podle toho, co nebo spíš kdo ho nejvíc uchvátil v seriálu.
    Podle mého domění se Jenny utopila sama, jelikož celou šestou sérii každé z hlavních aktérek dělala jen naschvály a kvůli ní se dostávaly do blbých situací buď s ostatními nebo jejich protějšky.
    Jinak celkově mě ten seriál dostal taky, neřikam že ne, ale je hóódně nadsazený, aby tu podstatu opravdu pochopil každej. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že ženská dramata jsou opravdu horší než mezi páry muž a žena.
    A co se týče nej párů v TLW, tak snad ani Shane s Carmen nemusím zmiňovat jako naprosto perfektní a je to hodně vidět navenek, proto je dvě si zapamatuje každý, ale v jádru po šesti zkouklých sériích a jejich příbězích jsou pro mě nej Alice s Tashou a Dylan s Helenou...
    A jinka pochybuju, že to někdy u nás budou vysílat, takže holky stahujte stahujte a buďte rády za titulky- má angličtina se během sledování seriálu hóódně zlepšila, hlavně ta hovorová *5*
    • Re: TLW

      Podle toho, co psali na oficiálních stránkách, Jenny zabila Alice ;) Jako jediná na konci sama přece řekla že nevěří tomu, že ji někdo zabil, a ostatní si mysleli že to byla sebevražda
      • Re: Re: TLW

        Tak to se přiznávám to jsem nečetla na ofiko stránkách, ale je to jedno. Každopádně si myslim, že to usekli v ten nejlepší čas, aby se z toho nestala Ordinace v růžový zahradě- každej s každym a děj o ničem....
  • :-* The L word

    taky strasne zeru tendle serial proste nema chybu a uz sem na nem zavisla jak na nicem jinem a...zacinam se na tady ty veci koukat z jineho pohledu....nemá konkurenci tento serial!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • rain

      Re: :-* The L word

      mě tenhle seriál úplně změnil pohled na homosexuály některý lidi ze třídy se mi ted smějou a řikaj o mě že jsem"lesba" když sem řekla že sem koukala na L Word ale nikdo z nich nemá ani tušení jak dokáže člověka změnit a brát to jako naprosto normální věc.
  • rain

    asi se nedočkáme :(

    Tak sem se dočetla na jednějch stránkách že spin-off The Farm nebude a TLW film z důvodu vývoje situace nejspíš taky nebude takže vražda Jenny je nedořešená... i když osobně si myslim že Jenny zabila Nikki jelikož ji našli zalezlou v nějakym keři nebo co, anebo se zabila sama, protože tam některým dost lezla na nervy(všichni si určitě pamatujeme komu a jak víme tak Jenny měla sklony k sebe poškozování viz. druhá řada 13díl kdy jí Shane našla v koupelně s žiletkou a pořezanejma nohama. Takže do sebevraždy neměla docela daleko.
  • the l word

    mě se hrozně moc líbí shane *14* *14* má ůžasnej účes! a ten její krásne obličej uaaa *4* *14* *14* miluju jí a opravdu by mě nadchlo, kdybych jí potkala!
    • rain

      Re: the l word

      do Shane se zbláznilo asi dost lidí, žeru její účes a miluju její hlas co bych dala za to jí potkat
      • Právě kvůli ní do k holiči...................chci ten boží účes
  • rain

    žeru too

    Koukam na tenhle seriál od tý doby co sem jednou na youtube hledala klip od Pink - Boring né že bych ho našla ale klikla sem na video co tam vyběhlo tak sem si stáhla první díl a řikam si aha jo lesbičky no co viď na konci si řikam už nikdy víc epizod ale nemohla sem si pomoc a další den sem stáhla skoro celou první řadu a nejvíc moji pozornost upoutala samozřejmně Shane je to kočka kdybych jí někde potkala asi bych měla co dělat se udržet v klidu je prostěě vrr mňau *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit