Přejít na výpis diskuzí

Katherine Moennig

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim!!!

    Nasla jsem náhodou ukazky na you tube.Nevidela jsem jeste ani jeden dil natož serii.Poradte mi prosím kde je moznost serial uvidet nebo stahnout.diky ....moc bych si ho prala videt.W *7*
  • help me!

    ahooojte...hele lidicky kde koukate na ty řady??? ja se divam jen na ukazky na youtube a rada bych se koukala abych tomu rozumnela! a da se to dat nejak do cestiny??? napiste pls nekdo..joo a shane nema chybu upe ji zeru mooooc mooooc!!!
  • 5 sezóna

    Tak 5 řada je absolutně skvělá. Mě osobně nejvíc pobavilo když se Shane snažila držet celibát, pak taky ta domácí pařba v 5 díle, parodie na Charlieho andílky a ještě ta finální bitka v oil wrestlingu *1* Škoda jen, že se nevrátila Carmen...
    • Re: 5 sezóna

      reknes mi prosim proc tam neni carmen?vidim jen ukazky nwm kde se muzu kouknout na cely dil nebo radu fakt to mi moc nejde!muzes mi poradit? *7*
  • zdravím

    no jak tak koukám tak většinu lidí zaujaly fakt tenhle páreček.. no prostě nemají tyhle dvě obdoby.. :) a díváte se někdo už na tu pátou řadu?? komu se líbí?? mě strašně co sem zatím viděla tak v každém díle se musím smát.. je to fakt sranda co ta Shane vyvádí... :D mno a pokud máte někdo nějaké její fotky co tady ještě nejsou tak rozhodně přidávejte.. :) a videa můžete taky.. :) ;)
  • jsem tu poprvé..

    Ahoj, ani jsem nedejchala, když jsem tohle četla, co si píšete..k Lword jsem se dostala uplně náhodou, nejdříve jsem o tom četla a když jsem objevila na youtube ukázky, tak jsem se nemohla nabažit Shane s Carmen, do teď na to koukám stále dokola,ale jen na ty ukázky a v anglině a moje anglina není nic moc, ale něco přelouskám..chtěla bych se zeptat v jakých dílech na sebe narazily Shane s Carmen, abych si to mohla stáhnout, jinač je to pěkný seriál, ale zakoukala jsem se do těch dvou a ne a ne mě to opustit..taky jsem pukala vzteky, že se rozešly, pač byly nejlepší a nejhezčí pár..díky za odpovědi..
    • Re: jsem tu poprvé..

      Carmen a Shane se potkali už v prvním díle druhé řady , ale jak znáš Shane nebylo to na dlouho a Carmen se nakonec dala dohromady s Jenny!! Během té 2.řady se to mezi nimi tak nák vyvíjí(myslím S&C), až tepve 3.řada to je ten pravý PÁR .... *4* stojí za to všechny díly...... *1*
    • Sharmen forever!

      Ahoj, taky jsem jejich veliký fanoušek, tyhle dvě spolu jsou prostě k sežrání *14* Jinak na sebe "narážely" celou 2 a 3 sezónu(poznají se hned v první epizodě 2 sezóny), takže ti doporučuji zkouknout komplet obě dvě série, aby jsi o nic nepřišla, rozhodně to stojí zato! *4*
      • panečku

        díky mockrát, hodně jsi mi pomohla *3* jako Page byla taky kus ženský a krásný, ale prostě Shane s Carmen jsou skrátka nejnej..
  • 1. díl

    No tak už jsem si stáhla konečně první díl z páté série ale stále nejsou Titulky.. není tady někdo z vás dobrý angličtinář co by měl už titulky doma?.. :) *14* *3*
  • Seasion 5

    a kde se na to koukáte na tu pátou řadu? dyt to zatím dávají v americe ne?? nebo to si to snad obědnáváte originál??? já si budu muset počkat až půjde vůbec něco stahovat z netu ... :/ takže kdoví kdy to uvidím ale už se fakt strašně těším.. kéž bych to už taky mohla mít doma... *9* *9*
    • Re: Seasion 5

      První díl 5 sezóny už můžeš zkouknout na youtube, ale pozor jsou tam dvě verze jedna je Ouchart, která je krapet zcenzurovaná a druhá normální kde už uvidíš a uslyšíš úplně všechno *3*
  • :)

    tak já už mám novou TV tak dokouknu zbytek a pak se snad taky vrhnu na pátou řadu...jenom nic neprozrazovat *3*
    • Re: :)

      rekne mi prosim nekdo proc uz tam neni carmen?ja to sleduju jenom ja youtube a rada bych si to nejak stahla od zacatku jenze opravdu nemam zadne skusenosti:(muze mi nekdo poradit?prosim?
  • Huráááá!!!

    Tak pátá série už je konečně tady!!! Po dlouhém a vyčerpávajícím L Word absťáku jsem se nakonec dočkala *14* A už mám zase u čeho závislačit *1* Jupíííí *3*
  • :)

    Tak at zije rok 2008 a pátá řada *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit