Přejít na výpis diskuzí

Katherine Moennig

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    mno ale jsem teda ráda že se to tu trošku rozjelo.. nebo aspon obživlo... a je tu i víc foteček... :) to je sqělé *3* *3*
  • och

    jojo souhlasím s většinou že Carmenita de la Pica Morales.. :P se k ní nejvíc hodila prostě nejvíc HOT páár.. jo Paige je taky pěkná ale přijde mi že je na tu shane moc velká...:D
    jo a taky se mega těším na tu pátou řadu už to tam odpočítávaj pokud někdo chodí na českou fansite.. :P a prý se bude točit i šestá tak uvidíme.. ale bylo by to super super super... asi sem přidám pár fotek z té páté řady ale tam se mi moc shane nelíbí ptž tam má takové kudrnaté vlasy a dlouhé na ni moc.. :/
  • :)

    Tak to jsem měla s přítelkyní taky, ale ani mi to nevadilo, protože já už si dávám repete celý rok! *1*
    • Re: :)

      páni,potřebovala bych delší dovolenou.Rozbil se PC i TV...no není to k p.... *16* nemůžu sledovat *9*
  • :))

    To jo to máš pravdu *1* snad jen ještě někoho kdo by koukal s tebou ne?! *3*
    • Re: :))

      Však on se někdo najde,moje žena už má přede mnou náskok,ale třeba si dá repete *15*
  • :)

    Už se na to moooc těším *4* Budu pít,jíst a koukat na seriál,co víc si můžu přát *1*
  • :)

    Jejda tak z tebe se o vánocích stane taky L Word závislačka?! V tom případě vítej v klubu! *4* To já mám zase o zimní dovolené naplánovanou menší odvykací léčbu na horách bez satelitního vysílání, PC a internetu-to abych nabrala sílu na tu lednovou pátou sérii... *14*
  • závislák

    Kdybych měla opravdu trochu víc času,tak závisláčím taky...ale blíží se dovolená,takže už nakupuju zásoby a budu u toho sedět...budou L-vánoce *3*
  • The L Word

    To já se zase přiznám, že na něj koukám skoro pořád *14* Zkrátka už mám na něm vypěstovanou celkem slušnou závislost a obávám se vzhledem k blížící se páté sezóně, že mě tento stav neopustí ještě hooodně dlouhou dobu *1*
  • :)

    Já se přiznám,že seriál nesleduju dlouho a nemám moc čas,jinak bych u něj seděla pořád *4* Tak až okouknu všechny tyhle kočky tak napíšu,která byla nej *3*
  • Kate is best

    No koukám, že tady to chce opravdu trochu oživit nějakou pořádnou diskusí, ráda pokecám o jakémkoliv tématu týkající se Kate nebo Shane...Například s kým myslíte, že jí to v L Wordu slušelo nejvíc: s Cherie, Carmen(má osobní favoritka *3* ) nebo Paige?
    • Re: Kate is best

      Rozhodně Carmen *14* ,tyhle dvě holky spolu jsou dokonalé *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit