Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je super ale uječená
  • MMMMMMMMIIIIIILLLLLUUUUJJJUUUU jjjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!




    Je naprosto úžasná nejúžasnější!!!!!!!!

    Mám doma cd a spoustu plakátů prostě ji musím někdy vidět!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Já taky. Kateřina Svobodová ( moje jméno) se mi moc nelíbí. Cool je KATY SVOBODOVÁ.
      Nebo MHŘKA SVOBODOVÁ. #ILOVEKATY
      YOUTUBE: Katy Perry Svobodová.
      • Hej hej hej nepoužívej mi jméno
    • Je úžasná! :-D
    • JOOOOO!!!!,já taky,je úžasná!!!
  • JÁ TĚ HROZNĚ HROZNĚ MILUJU A CHTĚLA BYCH TĚ NĚKDY VIDĚT TŘEBA NA TVOJIM KONCERTĚ TAK AHOJ NATKA ŠABAKOVÁ NÁDRAŽNÍ LIBOUCHEC 436 česká republika když vjedeš do takový vesnice tak tam bydlim no u zastávky v tom šedym paneláku či bytovce a naproti nám je oranžovo zelený panelák a mi jsme u silnice a naproti nám v zádu je mateřská škola no a to je všecko ahoj katy posílám poliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibek
    • ❤️i love you katy
  • Mám ji moc ráda,je skvělá!
  • Katy kdybych měl moc dát oscara tak ho dám tobě je škoda že nejsi češka ale přeju ŠŤESTÍ *2*

    s pozdravem anonym 15595668
    • No je to strašná škoda,že katy není ceska,já ji taky přeju štěstí,zdravý,a Oscara by si vážně zasloužila!!!!!!!!!!!
  • Katy perry moje velká láska❤️
  • Vše nej s k narozkám kat!
    • Taky vše nej Katinko. Iloveyou.
  • Preji katty perry vse nejlepsi už dnwa zirea nemam cas at se ti zitra splni vsechny sny a blahopreji k 33 narozeninam a hlavne moc zdravi a stesti a at najdes pravou lasku jak ma byt. Moc se mi libi vsechny tvoje pisnicky a mam te rada nebudes mít jeste nejaky koncert??????!!!!
    • no jo no jo nejdriv se nauc psat *16* javascript:addSmile(16)
      • A ty taky. Já to nemyslela zle stirku. A na začátku věty je VELKÉ PÍSMENO. Katy je dobrá.
  • Jestli bych mohla poprosit aby vedouci
    Těchto stránek opravilla datum narozeni!/katy se narodila:25 června! dekuji za pochopeni!
    • Je to správně. Narodila se 25.října :-)
      • Jo!'pardon blbe jsem se koukla je to dobre!;)
  • Pro bublinu:
    1.na wikipedii fakt nebylo ze mela katy koncert v česku!'ale je to pravda;)
    2.stim ze ma tady právo vyjádřit názor každej s tím úplně souhlasím MHŘKA si myslím ze to dodrzovala ale pani hudy ne!'jen to tak někomu zablokovat je fakt hnus!
    3.ja vím jak tam pak psala přiblblosti ale jinak O.K
    4.jo s tím souhlasím ale katy odepise všem když ji pošlete fotku!'to jo ale jestli ji to napíšete cesky tak vám odepise kraviny!;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit