Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MHŘKA
    1. Katy měla již jeden koncert v Čr v roce 2015
    2. Každý má právo vyjádřit svůj názor
    3. Kontrolovat si po sobě pravopis a zda věty dávají smysl
    4. Tohle je česká webová stránka, kam může psát kdokoliv, ovšem Katy si vzkazy nepřečte, jelikož je američanka. Jedině ji můžeš napsat komentář pod její příspěvky na Twitteru, Facebooku nebo Instagramu, ale v angličtině a možná si to přečte, ale je to velmi malá pravděpodobnost....
  • Mili fanousci!:)jsem mhřka!vy me neznate?jsem mega extra fanynka katy perry jsem teda budu!:) na youtubu! Asi az 21/22 srpna 2017 nevim to jiste!;( je to kanal hlavne pro fanousky katy;!!:) nezapomente!!mhřka;)
  • Ja jsem to tak nemyslela hrobe!;)?nekde si od prahy odpocinout musim! A tady je to prave misto!!!!;)?diky ti za vse hrobe!!!zatim youtuberka mhřka
  • Katy!'jsem teď na chatě hrob vůbec se mi to tu nelíbí!!:(byla bych moc rada kdybys mi odepsala!;)ale neboj v neděli jedeme domu!!'o';))a ten dopis jak ti přišel s těma 2 obrazkama ten byl ode me!!:D tak hi katy!tvoje big fanynka MHŘKA! JSEM I NA YOUTUBE!'KATY!
    • Jako nemyslim to hrobe spatne!:)jenom se tu nudim mam te rada hrobe!!:) musim si nekdy od prahy odpocinout!!!a tady je to prave misto!;) diky ti za vse hrobe!!!;)O_O
  • Katy miluju tě!!!!!!!!!!!!!!!
  • Katy!' Já vím ze ta písnička jak se vyboural má už 65 tisíc ze se to nelibi:| ale neboj milion je víc!! Mhřka!
  • Katy! Jsem taky stir!!
  • Jak se jmenuje její mama?mhřka
  • Je zase katy s orlandem bloomem?
  • Miluju katy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit