Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diky moc ja to udelala pro katy!:)))
    • Toto jsem psal ja kscjhH jenom jinym jmenem Jako ze dekuji moc za to ze se Vam to libilo!:)"to o Katy!@by jste si me nespletli s dekuji moc to ji jiny uzivatel!;)(
      • Tak to jsem ja dekuji moc ne kschH

        hihih
        • KschH
          hihih s dekuji moc
  • NECO O KATY: PISNICKY Katy je zpevacka i s dobrymi songy to je pravda ale nektery jeji songy stojej za prd!,napr.birthay tento klip je strasny i pisnicka uprijme klip nechutnej!:((,ale za to pisen e.t je bezvadna!'i klip k tomu perfekt jde!:))'
    nekdo se mnou mozna nesouhlasi ale kazdy ma jiny nazor!'a ja to perfekt chapu!;)VZHLED mimochodem co se tyce katinyho vzhledu strasny!'katy byla takova kocka a co premyslela o sebevrazde a co se rozesla s bloomem tak slovo kocka se nedalo katy rict!
    katy pry rikala ze se chtela osvobodit
    a chtela si ulevit ale orlando ji to nedovolil tak si nasla jinyho osklivejsiho nez blooma a s bloomem se rozesla ulevila si a pry si fakt ulevila jak rikala v rozhovoru ale prijde mi to strasny se takhle zdemolovat! PRSA katy pry v jednom z rozhovoru prozradila sve tajemstvi velkych prs pry kdyz byla mala prala si mit prsa takovy ze kdyz si lehne ze neuvidi na spicky noh mimochodem jak vime ze katy veri na boha tak si to prala od boha a splnilo se ji to! RODICE katy mela rodice krestany proto si nesmela poustet normal pisne co tehdy byli jenom krestansky nebo jak nekdo cte bibli ale zase ji to k necemu dovedlo zpivala v kostele a pak nekdo zjistil ze ma talent podepsal smlouvu a katy=zpevacka tak aspon to krestanstvi k necemu bylo!;)
    ZNAMENI katy je stir ja jsem taky stir proto jsem byla do katy zblaznena a ted jsem pochopila ze to bylo s toho znameni a pritom se mi ty pisnicky ve skutecnosti ani nelibili!':)(VYSKA katy neni prcek!;)"katy meri 173 cm takze je to obryne!;)))
    toto povidani o katy jsem udelala proto protoze jsem ji milovala ale ted uz ne!:((
    ted posloucham britney spears!;)))
    • Presne tak!;)
    • Dekoji moc s:kscjhH jsem katina velka fanynka uz ji fandim dlouho ale tohle jsem fakt o ni nevedela diky kscjhH!;)
    • ;)
  • Katy je normální zpěvačka s dobrými i špatnými songy. Ty blond vlasy se k ní nehodí. Líp vypadala s černými.
  • Katy perry s těma vlasama vypadá jak kombinace:justina biebera s vlasama miley cyrus a jak Madonna!'priserny!!
  • katy perry libi ae mu pisen royar
    • Hele!:jestli neumis psat tak to jsem nepis!'milacku nemel jsi na mysli:/katy Perry:libi se Mi pisen roar?/mimino vrat se do prvni tridy!;))
  • !
  • katy
  • Katy Perry není špatná zpěvačka, ale mám pocit, že se ve svých klipech až moc předvádí...
    • to není pravda myslis si ze se ostatní zpevacky se nepredvadej všichni jste chytry jak radio a přitom nevite co je to ani diskuze vid chytrej hudy
      • hudy
        Když už, tak chytrá hudy...a nauč se psát pořádně česky!
        • Nevim proc se tady hadate!'??/kdyz nekdo nema nekoho rad nevim proc to jsem pisete lidi jsi to prectou a akorat napisou co si o tom myslej a pak zacne hadka treba o tom jestli nekdo napise chytra nebo chytrej ona to myslela tak ze jsi kluk!;))
        • Noa?/jak mam bodle naky prezdivky vedet jestli je to kluk nebo holka!?"to clovek v teto dobe nemuze poznat!;)
  • hudy
    Pro MHŘKA:
    To jsi na velkém omylu, děvenko, že si tu můžeš psát, co chceš...veškeré urážky a spamování ti smažu! Doufám, že dočasné zablokování ti pomůže, aby se ti rozsvítilo v hlavě a přečetla sis pravidla fóra!
    • Chápu jestli jses naka vedouci těchto stránek ale jen tak někomu zablokovat profil je hnus!'predstav si kdyby to někdo udělal tobě!?'jak by jses cítila?"
      • Diky za zastani!;))
  • Některé písničky mám ráda,ale ne tak moc abych si je pořád pouštěla dokola.Celkem je uječená a nechápu moc tu její velkou popularizaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit