Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamca12

    HLAS NAŽIVO...FALEŠNÝ

    Dřív jsem měla Katy hodně ráda, ale když jsem si poslechla písně naživo *9* Většinou zpívá celkem hodně falešně, to už bych byla raději, kdyby používala playback. *15* Ale jinak ve videoklipech a tak má pěkný písničky to jo...
  • Veejaa
    ten new Klip ♥ od Katy- Wide awake :) je úplněě úžasný ;) ♥♥♥
  • Lesba

    Kdyby něco tak je bisexuálka a teď chodí s nějakým klukem ale i kdyby byla tak je pořád dobrá *1* *1* *14* *14* *14*
    • Re: Lesba

      No ak si videl/a klip na I KISSTED GIGL tak se mýlíš a toto není pravda!!! 1. dokaž to! 2. není to pravda!!! *8*
  • Každýmu se může líbit někdo jiný.TAk jí prosím neurážej.Ty snad umíš zpívat?
  • Všechno nejlepší

    Katy Perry má dnes 26 rokov želám jej všetko najlepšie je výborná speváčka,najradšej mám od nej pesničku Teenage Dream. *4* *3* *14* *14*
  • Katy :)

    Je to nejlepší zpěvačka .. ! :) Miluju ji ! :)) I všechny její písničky ;) a klipy.. Byla sem na jejím koncertu :) a pudu na další :P :) *14* *3*
  • ČR

    Nebude Katy taky někdy v Čr? :)
  • katy

    Katy je výborná zpěvačka ,mám ji moc rádá . Je hrozně krásná má naprosto dokonalé očka ,vlasy ...uplně všechno je na ní dokonalé .Je hrozně milá a na nic si nehraje . A abych nezapoměla malý vzkaz pro odpůrce ,kteří sem naprosto zbytečně píšou : málo kdo zpívá téměř všude na živo jko Katy tk jdete do háje !!!:))
  • Muj kluk mysli, ze Katy ma neco jako latexovy fetis, ale jemu to prej nevadi, protoze i tak vypada skvele. Ach jo, asi budu zarlit *1*
  • pavel009

    blog o Katy Perry

    Podívejte se na nový blog o katy perry-
    www.katyperry.blog.cz !!!!!!!!!!! *3* *3* *5* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit