Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuncikkk

    Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • kamik21

    Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na http://kamikak.blog.cz/0903/4-kolo- hitparady-kamika díky moc za každej hlas (Katy je tam taky) a odmažte si v tom odkazu tu blbou mezeru
  • konicek1

    Mišák

    Koukněte se na www.katyperry-best.blog.cz a napište komentář!!!!!!!Děkuji!!
  • tomas.lajza

    Katy

    Je ro pravda Katy opravdu kouří málo ale přesto kouří :(
  • NikOlka

    Mě sE strašNě líBí třeBa: one Of thE boYs, waKinG uP in veGas, MannEqUin, ur sOo Gay, finGerspriNts. Prostě KAty jE skwěLá a má swůj styl...tO se mi na ní líbí...že není jako ostatní...je prostě něčim vyjímečná a jidinečná...doUfám že Katy...ten úsPěcH vydrží hodNě a hodně a hodně dLoooOooUhoo!!! *14* Je úžAsnááá *4* *14*
  • teddy-girl

    katy

    je skvělá! i kissed a girl a hot´n cold sou boží songy!!!! *4*
    • britneyy

      Re: katy

      máte pravdu je skvělá,ale já mám radši lady gaga a britney spears ale nic ve zlím ona je originál zato Lady GaGa bohužel ne *9* *14* *14* *14* *3* *3* *1* *1*
  • Katynka

    *14* MILUJU JÍ *14* Teď jí zrovna hrajou v rádiu...Ten new song THINKING OF YOU je boží....Katy je skvělá,krásná a má úžasnej styl oblíkání...
  • hfh

    hele nevite nekdo jestli kouri?
    • ladygagushka

      Re: hfh

      jjjjjj *5* nedělám si srandu ,má i fotkY na www.katyppery.eu a tam s cígem v hubě *9*
      • Re: Re: hfh

        A Myslíš že to jen skusila nebo normal kouří?
  • love

    love *14* love *14* love *14* love *14* love *14* love *14* love *14* love *14*
  • Katy Perry

    Velmi hezká dívka, křesťanka jako já. Mohli byste dodat, kdy se přejmenovala. Tento blog je trochu užitečný. No, že by měla skvělé písničky to se říct nedá, ale zmíněná píseň Hot 'n' cold ta docela ujde.
    Ne, že bych byl "velký fanoušek, ale docela ji mám, jak se to řekne mhhh "rád" :D *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit