Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luluhaj

    New blog o Katy :)

    ahoj,podivejte se prosim na www.katy-perry-online.blog.cz a nechte komentar :)
  • kamik21

    Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na www.kamikak.blog.cz(lukbobo.blog.cz zrušeno) díky moc za každej hlas *4*(Katy je tam taky *3* )
  • kuncikkk

    Podporování

    Prosim dejte hlas Katy Perry na stránce www.kunce-hitposky.blog.cz dekuju vám
  • Podpořte Katy

    Podpořte Katy v 2.kole hitparády na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
    • dianna114

      Re: Podpořte Katy

      Copak nechápeš,že to nejde?!
      • kamik21

        Re: Re: Podpořte Katy

        Tak máš asi vadnej kompl *7*
  • katy spívá užasně

    Katy Zpívá Úžasně a vy co si myslíte že zpívá falešně nebo tak tak si skuste stoupnout před miliony lidí a zaspívat to co ona a až jak to dokážete líp tak můžete přijít a říct že není dobrá a že zpíva falešně! *8* *8* *8* *3*
    • Re: katy spívá užasně

      Tak poslouchej!!! Kolik ti je prosím tě? Nauč se pravidla pravopisu a pak piš svoje názory jo buď tak laskavá
      • Re: Re: katy spívá užasně

        LIDI..musíte tady pořád řešit jenom češtinu??! *9*
        • dianna114

          Re: Re: Re: katy spívá užasně

          Tu tady řeší jen Kuba. *1*  *1*
          • Re: Re: Re: Re: katy spívá užasně

            Já jsEm jEnOm chTěLa říCt že se tU neřešííí čEšTina aLe Katy PerrY!!! *13*
  • megousek

    supr

    miluju její písničky!!!!!!!!!!!!!!!§§ je super odvázaná *15* *15* *15*
  • dianna114

    Je super

    Katy Perry je podle mě úplně suprová,má skvělé písničky a konečně má americký hudební showbyznys nějakou brunetku! Doufám,že neudělá tu samou blbost jako Nelly Furtado a neodbarví si vlasy na blond! A mám dobrou zprávu,která jistě potěší její fanoušky-její nová písen Thinking Of You je v Esu na 1.místě! *15* Hodně lidí tvrdí,že zní její zpěv dobře jen studiově,ale živě ne,tak se podívám na nějaká její živá vystoupení,abych to posoudila. *3*
  • poppi

    divoká holka

    Katy se mi líbí proto že se umí odvázat a zapařit. *15* *5*
    • megousek

      Re: divoká holka

      katy je super.....miluju jeji pisnicky *1* *15*
  • fanoušci

    Co nám to ta holka s nima dělá??
    www.moderatorka.cz/?clane k=496
  • tomas.lajza

    Pro všechny

    Pro všechy jestli budete chtít od Poslat jaký koliv song od Katy nebo něco poradit napište klidně na icq 391-976-736
    nebo se můžete taky podívat na můj blog o Katy ... www.lovekatyperry.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit