Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podpořte Katy

    Podpořte Katy Perry v hitparádě na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • vy

    Hej nevýte někdo jestly hulí??? *7*
    • Re: vy

      jo... kouří *5* *5*
  • :)

    Styl který spívá neposlouchám ale nikdy nedokážu přepnout její klip když hraje, je tak moc krásná a sexy *14* wow jak to jen dělá, asi jsem se do ní zamiloval. A spívat to vážně umí a dobře, jen se mi líbí jinačí styl ale kdybych měl poslouchat tenhle styl tak určitě jen kvůli ní a hlavně ji.
    • Re: :)

      Tvoje čeština je taky na velmi vysoké úrovni
  • Nový český web o Katy

    Ahoj, mrkněte na nový web o Katy Perry www.katy-perry.cz postupně tam budeme přidávat nové a nové věci. Pokud by měl někdo zájem psát na webu tak se mi prosím ozvěte na info@katy-perry.cz díky ahoj
  • JJ

    Jako neříkejte jak je ona oblečená,podivejte se na svoj šatnik.Katy je super *4*
  • zpiva hrozne

    a jeste polykala konce slovMe se jeji pisnicky libej a v radiu jsou moc dobry. Ale vubec neumi zpivat. Koukala jsem se na youtube jak zpiva nazivo. Byl to des. Zpivala falesne *10* *9* .
    • Re: zpiva hrozne

      hlavně že ty zpíváš jako slavík asi máš špatní repráky u kompu ...ups..... *1*
    • Re: zpiva hrozne

      Hlavně že tiy umíš zpívat jako slavík asi máš špatný repráky u kompu , špatně ti hrajou .......ups...
      *1*
    • Re: zpiva hrozne

      víš co? nekomentuj to ty bys to taky nezvládl/a *16* *10* *13* *5*
  • aneta-ka

    Anet

    podivte se na tu to stánku www.katyperryfans.blog.cz a na pište svuj názor:-) *3*
  • tomas.lajza

    RE: nejaká petra

    Napiš mi na icq 391976736 a ja ti ju rad poslu i jine jestli chces! *3*
  • Katy je super

    katy hezky zpívá a má dobře udělané videoklipi moc se mi to líbí *4* *4* *4*
  • Katy Perry

    Ona je dokonalá..:)Akorát nikde nemůžu stáhnout celou písničku Long Shot.Zrovna tu nejhezčí:) vždycky se mi stáhne jen 1:04.Nevíte někdo kde se dá stáhnout celá?;-) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit