Přejít na výpis diskuzí

Kellan Lutz

OSOBNOST 5.2.2008 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ashley_love

    B-Day

    Happy Birthday Kellan!! *14* *14* *14* *14*
  • kellan lutz

    Je tak sexy. A krásně zpívá a hraje. *14*
  • dannygirl

    Kellan

    Kellan je totálně sexy.. Kvůli němu sem se začala koukat na horory..:D Božeee.. Kdyby tací kluci existovali i tady..Hned bych po jednom skočila..:D
  • terinka276

    ve videoklipu?

    Ahoj lidi myslím že je to on a hrál i ve videoklipu s hilary duff ve with love juknete na to ja bych rekla ze je to on
    • your-darling

      Re: ve videoklipu?

      sluší mu to tam... *4*
      • ashley0077

        Re: Re: ve videoklipu?

        to teda slusi a jak!! *14*
    • selena-evicka

      Re: ve videoklipu?

      je to on
  • jonaska123

    pušinka

    tka to je naša pušššinečka *14* *14*
  • jej

    cožee? on chodi s takovou . . AnnaLynne McCord? ach jo, no.. *9* a to to jednu dobu vypadalo že snad spolu tahnou s Ashley Greene, těm bych to přala..
    zbožňuju hoo a řikejte si co chcete :oP neni krasnějšiho chlapa než je on *14*
    aa Kamile.. jdi se radši lečit ;D
    • miley15

      Re: jej

      on už nechodí s Ashley??? *7*
      • Re: Re: jej

        no ja pravě ani nevim jestli s ni chodil ale vypadalo to tak a hrozně jim to slušelo *14* je škoda že chodi teď s tou McCord.. vždyť neni vubec hezka a navic si je spolu nedokažu představit ani *9*
        • Re: Re: Re: jej

          Ahoj:))
          Kellan s Ashley spolu nechodili, četla jsem s oběma rozhovor o natáčení a Ashley řekla, že jsou si hodně blízcí, ale že jsou prý jen nejlepší přátelé a že nechce riskovat přátelství, kdyby to pak nevyšlo..;)
          Každopádně souhlasím, že by jim to moc slušelo ♥ :))
          A taky souhlasim, že AnnaLynne mi k němu moc nesedí, příjde mi až moc "star":/
        • miley15

          Re: Re: Re: jej

          to ani ja...s Ashley boli dobry *4*
  • celebrita222

    bože..♥

    BOŽE... AAAACH!! OOOCH! PROSÍM AT SI S NIM MŮŽU ZA*ŠU*KAT! CHCI MU HO KOUŘIT! AT SE NA MĚ VY*STŘÍKÁ!!!!§ OCHCH KDYŽ FOTIL TY PLAVKY JE MU VYDĚT PÉRO! A TO, NENÍ JEN TAK MAALÝ!!!!! *14* *14* *14* *14*
    A TY BRADAVKY A VYPRACOVANÝ TĚLO!! AACHCH!
    STRČ MI HO TAM! DO PUSY A NÍŽ! *14* *14*
  • haley25

    xD

    my obyčejní lidé nemůžeme herce milovat jen je obdivovat a zbožňovat..a ti šílenci ... tak to už jsou fanatičtí fanoušci *9*
    ti už ty herce spíš pronásledují..a dělaj jim ze života peklo *7*
  • meggie36

    lol

    jáááááj vsude to samy jak u roberta,taylora tak i u kellana :D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15*
  • :P

    mužete si dat voraz kellan-♥x3**.**!♥♥- je muj:P:)
    • xniky

      Re: :P

      to ty si dej voraz....Kellan Lutz chodí z AnnaLynne MacCord....takže klídek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit